Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 minutes ago, DameTime said:

Vintage Harden 👌

Možda u ovoj konkretnoj tekmi, ali generalno u sezoni je bolji od vintage Hardena jer igra da to tako opišem jokićevski. Igra u skladu sa tekmom i sa situacijom na terenu. Kad je potrebno pojavi se vintage Harden, kad je potrebno razigrava i pravi je plej, baš ga je lepo gledati u ovoj fazi karijere. Meni je ono što je igrao u Hjustonu bilo bezveze i u krajnjem slučaju nije donelo željeni rezultat.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, freethrow said:

 

Nekako je konsenzus da se ne pita. Wiggara je profi i, pogotovo od kada je odbacio porodične antivakserske vrednosti i prihvatio neoliberalizam GSW, verovatno nema bolje uklopljenog igrača od njega. Dogovorili smo se da ne pričamo o tome. On je fizički dobro, a Majers kaže:

 According to Myers, Golden State isn’t expecting Wiggins to be out for a long time or the rest of the season.

 

🤨 

 

Moram da priznam da ne razumem.

 

Ispada da je covek uzeo "bolovanje", sto mu Dubsi tolerisu i pored nezgodne situacije na tabeli... jer ce upaliti masinu u plejofu kao?

Link to comment
Share on other sites

Ko zna kakav problem ima. Možda mu je bolestan neki član porodice ( žena , dete, ćale , keva), možda on ima neki psihički problem. Imao si slučaj MPJ koji je sticajem okolnosti procurio u javnost.

Neke stvari su iznad posla/sporta. 

 

Zvučiš ko srpski privatnik😁

Edited by Milos 3.14
  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milos 3.14 said:

Možda u ovoj konkretnoj tekmi, ali generalno u sezoni je bolji od vintage Hardena jer igra da to tako opišem jokićevski. Igra u skladu sa tekmom i sa situacijom na terenu. Kad je potrebno pojavi se vintage Harden, kad je potrebno razigrava i pravi je plej, baš ga je lepo gledati u ovoj fazi karijere. Meni je ono što je igrao u Hjustonu bilo bezveze i u krajnjem slučaju nije donelo željeni rezultat.

 

Ma da, slažem se, gotivim ja Hardena i isto tako mislim da mu je ovo najzrelija sezona. Zbog te epizode u Hjustonu on dobija baš dosta hejta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ko zna kakav problem ima. Možda mu je bolestan neki član porodice ( žena , dete, ćale , keva), možda on ima neki psihički problem. Imao si slučaj MPJ koji je sticajem okolnosti procurio u javnost.

Neke stvari su iznad posla/sporta. 

 

Zvučiš ko srpski privatnik😁

 

Nije to stvar "srpskog privrednika", slabo se to razlikuje i u ostalim zemljama, nego kako stvaran svet funkcionise.

 

Ne znam, pretpostavljam da je problem u meni, ako nista drugo zato sto i dalje dozivljavam to sto je neko kosarkas posao kao svaki drugi.

 

Kad je cale imao dva raka za redom, nas ostalih troje clanova porodice je sve vreme radilo i uporedo se brinuli o njemu. Mozda smo uzimali povremeno slobodne dane i bolovanja cesce nego inace, ali nije kao da nas nije bilo nedeljama/mesecima na poslu.

 

Kada smo roditelji i ja zaglavili u bolnici od korone, sestra (isto bolesna ali na srecu slabije) nije bila na poslu nekih 10-14 dana, pa se vratila najnormalnije.

 

Iskren da budem, da sam mesecima sedeo kuci i samo razmisljao o tome kako je neko moj blizak bolestan i brinuo o njemu, verovatno bih poludeo. 

Takva situacija nije sobra ni za koga.

 

E sad, ako mu je ne daj boze dete bolesno, to je onda otezavajuce iz vise razloga, ali na srecu Wiggins moze da mu priusti najbolju negu mogucu. Tu ne bi bilo nista cudno da obavesti poslodavca da ne racuna na njega do daljnjeg (mada boga pitaj kako to funkcionise sa nba zagarantovanim ugovorima).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, DameTime said:

Vintage Harden 👌

 

s'tim što vintage harden ne bi šutnuo 2-3 midrangea tokom celog boravka u hjustonu. 

zaista mislim da igrači koji imaju ručicu i gabarite (i/ili skill) da šutno odaklegod, ne treba da izbegavaju taj šut, jer sužavaju sebi buduće opcije tokom tekme.

27 minutes ago, Horium said:

 

🤨

 

Moram da priznam da ne razumem.

 

Ispada da je covek uzeo "bolovanje", sto mu Dubsi tolerisu i pored nezgodne situacije na tabeli... jer ce upaliti masinu u plejofu kao?

 

to rade danas i retrogradnije franšize od dubsa. ako imaš neki psihički problem, take ur time, reši ga, pa dođi. nikom neće pomoći sjeban

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je neverovatno da se Embid polako pretvara u efikasnju i tezu verziju KAT-a. Covek sinoc nije 3 puta usao u reket. Ok, kapiram da je u ritmu i komforan sa lakta i visokog posta, ali kad dodje vreme da se stisne i skupi odbrana + poseban fokus na njemu mnogo ce teze to ici. Bilo je prelepo gledati kako ga skoluje Lopez na obe strane terena. Harden je najbitniji igrac FIle i tu nema nikakve dileme. Ocajno je sutirao u prvom poluvremenu, ali je i pored toga utisak da je dosta dobro igrao i da je motor cele ekipe. U jednom trenutku su njih dvojica i Meksi kreirali tipa 100 od 110 poena file.

 

S druge strane Baksi dokle god je zategnuta odbrana izgledaju kao masina doslovno. U napadu uglavnom znaju sta rade i tu takodje mislim da imaju dovoljnu dubinu da dobijaju utakmice i kad Janis jeste zaustavljiv ili sveden na neki solidan ucinak. 

 

Btw, Niang mi je vrv najnepodnosljivija njuska ligi, bas ga ne mogu smisliti sa onim hodom ko patka i katapultiranjem trojki koje nazalost efikasno pogadja.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

@Dracarys grofe, kako nam ide? Jel ovo lose sto je Minesota dobila? 

Koga jurimo? Jutu i NO kao dostizne opcije ili napadamo i 6to mjesto?😀

 

@freethrow jeste spremni za vcrs? U primetime za Evropu, Steph se vraca a mi oslabljeni ali nema veze, tu su Ham i Schroder

Vise i ne obracam paznju ko je dobio, a ko izgubio. Znam samo da LAL sa AD nece u plej in

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, freethrow said:

Attending to a personal matter. To je sve što imam da izjavim. Niko mu ništa ne zamera, nije Adrew neko ko propušta utakmice, load managuje ili otaljava treninge. Pustimo ga, vratiće se.

 

Zameram mu ja, propasce mi fantazi sezona jer je covek odlucio da odmara :please:

Edited by Magia
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

meh, razumem sta hoces da kazes...ali oba su bila contested i uzeta u nedostatku boljih opcija

sad je uslo, ali nisu to bili neki kvalitetni sutevi

a harden nije KD da to stalno ubada sa visokim procentom

 

nije stvar u kvalitetu suta, vec u ulazenju u ritam x setovanju plejgraunda u kojem operises, u odnosu na odbranu. ako cepas samo trice i ulaz, bolje ti je da ubacis prva 2-3 suta od 5.

 

posle da nastavis tako. nije to lako a i rimuje se

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MrTwister said:

Noćas DAL PHX i GSW LAL 2 blowouta lagano mogu biti. Ne djeluje da ima mnogo prostora za zanimljive mečeve osim ako ih možda termin raniji ne poremeti.

Mavsi-Sunsi ce biti odlican mec, ne vjerujem u blowout.

E sad kod Lejkersa sve zavisi u kom se raspolozenju pojavi AD posto GS na strani totalno drugacija ekipa nego kuci.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...