Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 minutes ago, Miki28 said:

O cemu to to druze?

Jel sve ok?

Ma citam kako neki vide Warriorse i glorifikuju jednog Kumingu(!) pa se zapitam da li gledamo iste tekme 😁

Inace, uzivanje je koliko se Skip smorio otkad su 'njegovi' Kliperi doveli Westbeasta

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Memfis na Kliperse bez pola ekipe. Clarke završio sezonu, Morant debil, Bruks dobio 16.tehničku protiv Nagetsa i sad mora na 1 meč pauze + odranije povređeni. Isto važi i za meč protiv LAL osim što se Bruks vraća. 

Dobra prilika i za jedne i za druge da konačno nekog dobiju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, freethrow said:

Wow, sada već poredimo fizičku snagu deteta od 20 godina sa NBA MVP životinjom od 31 godine... Ja zadovoljan. Na kraju je tom istom matorexu izbio ključnu loptu, sinoć ispizdeo Ingrama u klaču i lupio dve banane Sidžeju. Valjda će biti i bolji od toga...

Kerr zna da je rupčaga, samo pokušava da ga hajpuje.

 

Završavam, smorio sam sam sebe.

 

Meni je prava mjera za tog Kumingu neki FMP ili CedaOli. Toliko ga cijenim. Hype je presmijesan.

  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, gggggggg said:

“I’m going to take some time away to get help and work on learning better methods of dealing with stress and my overall well-being.”

 

:baby:

Pa ništa sad kad ima već pištolj neka krene u neki heist . To ima odmah da mu ublaži stres a tek benefite za well-being koje ima 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

..inace, dva proper midrangea odma u prvoj cetvrtini, osim sto uvedu igraca u ritam (umesto sutiranja sa 9m van ritma), ujedno i menja logiku kojom protivnik pokriva prostor, pa ima priliku za ulaz, jer ga cuvaju blize.

2 minutes ago, drperce said:

 

 

koliko se secam, za rakete i carobnjake je igrao dobro.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

dzemo voli dzem (dzemo),

 

 

 

Smejali su se ljudi kad sam pre nekog vremena napisao da igra najbolju sezonu u karijeri. Fila je generalno mnogo jaka, ljudi ih otpisuju , sa pravom, u trci za titulu pre svega zbog prethodne PO istorije Bida , Hardena donekle i pogotovo Doca,ali u teoriji imaju prejak sastav, nakrcali su se ovim defanzivnom krilima , talenta imaju , šta da dokažu imaju .

U teoriji Fila je bolja ekipa od Denvera. Generalno gledano ove tri ekipe sa istoka su dublje i bolje od bilo kog tima sa zapada.

Mnogo je važna ta borba za 1 mesto na istoku jer praktično garantuje finale konferencije dok 2. mesto donosi duel sa Filafelfijom što je potencijalno problem 

Edited by Milos 3.14
Slovo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Miki28 said:

Sta se desava sa njim? Ovo je vec duze odsustvo

 

Nekako je konsenzus da se ne pita. Wiggara je profi i, pogotovo od kada je odbacio porodične antivakserske vrednosti i prihvatio neoliberalizam GSW, verovatno nema bolje uklopljenog igrača od njega. Dogovorili smo se da ne pričamo o tome. On je fizički dobro, a Majers kaže:

 According to Myers, Golden State isn’t expecting Wiggins to be out for a long time or the rest of the season.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...