Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

10 minutes ago, Dracarys said:

Baksi prema kladionicama su najveći favorit za osvajanje, zanimljivo.

 

Možda sledeće sezoneTM. Nemam utisak da se baš osvaja u prvoj sezoni sparivanja olstarova... Neke realne kvote bi bile GSW, pa Denver, Boston, Finix, Majami. Ako ćemo realno. Kao i prethodne dve sezone, cela liga zavisi od igre Endrju Viginsa.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Ja bih to isto rekao i za Majami.

 

Džru-Hiro-Martin-Batler-Adebajo deluje mnogo dobro.

Mislim da je Jimmy blizu toga da se raspadne fizicki u playoffu. U seriji protiv Denvera je bilo vidljivo koliko se istrosio prethodno a bice godinu dana stariji sledeceg maja/juna. Mislim da se Majamijev prozor zatvara uskoro.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Radalek said:

Ako Jrue zavrsi u Bostonu, rekao bih da imaju slicne sanse kao Bucksi da izadju sa Istoka.

Morace dati dosta. Recimo Brogdon, Horford i Pritchard plus pikovi. 

36 miliona je Jrue plata, treba to izjednaciti.

 

Nesto mi najrealnije djeluje Fila mada izlaze vijesti da Portland nije zainteresovan

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

sta ce portlandu horf, brogdon i pritcher-man?

 

bostan pikovi su tradicionalno neatraktivni pride

Nista ali moraju dati dosta da bi uopste izjednacili plate. Ti igraci su ova 3 i jos White, Williams jer ne vjerujem da ce davat Porzingisa ili Tatuma😀

 

Po meni Fila i Majami mogu dati najbolji paket.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

 

Djeluje mi da Fila i Majami mogu dati najbolji paket.

 

knicksi imaju bolje pikove (i vise), plus quickley i barett (kao salary match ali i igrac koji nije beznadezan).

 

omladina, vrlo dobar defanzivac, trojkas, backup za pg/sg, plus starter na sf koji ima taj bully ball koji fali blazersima

 

nije neki lud ulov ali po meni bolji od skoro svih u ligi, imajuci u vidu da niko nece da daje vrhunske mlade igrace

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, uini said:

 

knicksi imaju bolje pikove (i vise), plus quickley i barett (kao salary match ali i igrac koji nije beznadezan).

 

omladina, vrlo dobar defanzivac, trojkas, backup za pg/sg, plus starter na sf koji ima taj bully ball koji fali blazersima

 

nije neki lud ulov ali po meni bolji od skoro svih u ligi, imajuci u vidu da niko nece da daje vrhunske mlade igrace

 

Nisam o NYK ni razmisljao ali moglo bi to da bude zanimljivo.

Link to comment
Share on other sites

da, oklahoma ima najvise i najbolje pikove. sto se igraca tice, ne verujem da bi dali jalen williamsa (ja ne bih), tako da su najbolje opcije giddey, koji ne treba portlandu i poku, koji je talent ali nedokazan, vise je kao upside kusur

 

plus ne znam cime bi matchovali platu jruea

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, freethrow said:

 

Možda sledeće sezoneTM. Nemam utisak da se baš osvaja u prvoj sezoni sparivanja olstarova... Neke realne kvote bi bile GSW, pa Denver, Boston, Finix, Majami. Ako ćemo realno. Kao i prethodne dve sezone, cela liga zavisi od igre Endrju Viginsa.

I ja bih nekako slično poređao mada sam više fan tirova

1. Boston, GSW, Denver

2. Finiks , Memfis, LAL, Milvoki

3. Klipersi, Sakramento, Dalas, Majami

 

Mislim da su u NBA malo opterećene skorašnjim događajima, ali meni recimo Dejm i Janis nisu ni pojedinačno bolji od Jokića i Mareja, a pogotovo kao duo. Da ne pričam da je Gordon možda najbolji defanzivac u ligi trenutno 

Link to comment
Share on other sites

Nemaju sta Warriorsi da traze u duelima sa Denverom, Sunsima i Lakersima. Te 3 ekipe su ispred njih.

Sto se tice istoka, Bucksi su no1 tim osim ako Brown ne postane elitni ballhandler lopte sto se naravno nece desiti.

Ta njihova iso kosarka gdje svako napada ko june, ne prolazi u plejofu. Samo donekle ih moze dovesti cisti talenat ali kad je stani pani, oni padaju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...