Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Stvarno je neverovatno koliko površno se posmatraju stvari i kako se konzumiraju ESPN sranja. Damian je prošao put od najpotcenjenijeg superstara do povremeno čak precenjenog, gde su se svako leto menjali narativi. Posle svakog poraza u PO je bila ista priča - gde može da bude trejdovan, gde je za njega dobro da ide, polupani S.A. Smith ga je selio u Knickse (jednu od najgorih franšiza u poslednjih X godina) da tamo nastavlja legacy, a njegov odgovor je uvek bio isti: želim da do kraja karijere ostanem u Portlandu.

 

Ne možeš govoriti "jao, poštovao sam ga, ali sad je vezao ruke i noge franšizi i stavio im teg oko vrata" ako stvarno pratiš način na koji Dame funkcioniše poslednju deceniju. Mislim, i ne moraju svi da ga gotive, to je skroz u redu, samo da se ne lažemo ovde i pričamo bajke. Ruke i noge franšizi je vezao Cronin onog trenutka kad je obećao da će trejdovati taj #3 pik po svaku cenu i dovesti superstara. Sasvim je u redu da hoćeš da draftuješ jedan od najvećih prospekata i kreneš drugim putem, ali onda to tako i iskomuniciraš. Dame bi verovatno ranije zatražio trade i izbegao bi se ceo cirkus. Sad će, naravno, gledati po svaku cenu da ode u Heat jer nema no trade klauzulu, a to uključuje i ovo u medijima.

 

Od bitnijih tema: 

 

 

 

Opasan je Sc00t, opasan... 

Link to comment
Share on other sites

Mozemo da pricamo sta hocemo, ali meni je taj cuveni loyality izgubio smisao onog trenutka kad su dosli Ray Ray i KG u Boston. Tri ubice u prajmu + rookie Rondo i malo pomocnog osoblja -> eto odmah titule za Doca, jos par pokusaja ali titula je osigurana odmah i eksperiment uspeo. Doc je na toj tituli ziveo kao trener ozbiljnih ekipa i ukopavao ih narednih 15 godina. Ali jbg, napakovao si talenat, nije uspeo ni on da usere. Kasnije dolazi Majami, uzima dve i dva finala, GS stupa na scenu i u tim trenucima vec ovakve stvari postaju svakodnevica da likovi poput Hardena, Irvinga, Duranta, Simmonsa non stop traze neke trejdove i biraju gde ce i sa kim ce, LIlardu se smucio Portland i zeli u ekipu koja ce vec sl godine sa njim da bude najozbiljniji contender. 

 

   Jedan Vejd koji je simbol Majamija je otisao da izbleji sa Butlerom jednu sezonu, pa sa Lebronom pola, al eto nije moglo srce dalje od Heata. Usadio je i Jimmyu Heat kulturu i postali su veliki prijatelji tada.  Pa i Pirs pred kraj karijere izmenja par timova, a realno je simbol Bostona. Al eto, opet su nekako "uprljali" to, sirokim narodnim masama, meni ne. Dosadi coveku 1 grad tolike godine pored svih putovanja i sredina, sta fali promeniti. E sad, ove sve tviter price na stranu, Lilard je usao u tu kategoriju pomenutih, nasilan trejd, preti da nece doci na kamp bilo kog tima osim Majamija, za mene tu nema dileme. Nisam ga iskr nikad preterano cenio ni kao igraca ni kao lika, ali navijam da dodje u Majami svim srcem i da nas ne opljackaju previse (Lowry, Robinson i Herro da odu bih podneo, da se sacuva Jovic makar) - Josh Richardson je strasan povratak potpis, moze taj ponovo da zaigra fino u Heat dresu kao nekada a talenta mu ne manjka. Dobar je i defanzivac i trojkas i Dame ovde ima celu petorku maltene da mu cuva ledja. Stvarno bi to bila jedna jako kompaktna i zajebana druzina, Mislim da nikako ne treba da idu na Nurkica, vec da se okrenu domacoj proizvodnji za pokrivanje rotacije. Vec vidim kako Highsmith i Orlando not Magic Robinson ubijaju druge postave rivala

Edited by delgado
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam stvarno sta da mislim, vec sada je junikorn, a ako moze da bude i junikorn koji sa ovom visinom se toliko krece, toliko skace, radi toliko lateralnih kretnji... a ne povredjuje se, svaka mu cast.

 

Deluje sve prekomplikovano i da mora da se polomi svaku tekmu, ne znam koliko je realno da izdrzi tako. A cenim da bi dominirao da pojednostavi maksimalno svoju igru i lagano krene da nabacuje masu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

lillard ispao tvoj prosecni superstar, sta sad, sledeci je giannis.

 

nego, sinoc sam slusao bill simmonsa, dok nisam zaspao za cca 15mins;

 

ima odmah na pocetku vrhunsko resenje ove lilijeve zavrzlame; netsi navodno zele herro

 

-bruklin: herro, lowry

-majemi: lilly,nurkic

-portland: brda pikova, dfs, jovic, ben simmons!

 

low risk high reward za blazerse, zapravo, retko koji imaginarni trejd, pogotovo sa tri tima, ima ovoliko smisla za sve. i to u situaciji "vezane ruke i noge".

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

vrhunski mim, bil je bas ponosan, kaze da ga deca sada puno vise postuju

Just now, DameTime said:

 

Ne razumem?

 

sto bi rekla muzicko-intelektualna gromada gggggg, sta ne razumes ( :

 

pa ono, ur average superstar. od razloga zasto je specijalan, ostaje 3pts range. meni licno to ne smeta, samo je ocigledno da se predstavljao malko idealnijim nego sto jeste

 

sta kazes za simmonsov imaginarni trejd? meni se cini kao pure win za sve.

Link to comment
Share on other sites

Vjerujem da jeste, slika je fenomenalna i upravo moze da posluzi u ovoj situaciji o njegovoj prici oko trejda Lillarda, posebno sa Ben Simmonsom u bilo kojoj kombinaciji.

 

Pritom da Majami uzme Nurkica i da daje 50 miliona za 2 centra a pritom ima 1 centra koji bez problema nosi 35+ minuta. Odlicno resenje za backup centra 16 miliona ugovor. Pat Riley likes that🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

lepo je rekao covek, nurkic je porez na lillyja. a ben simmons ima jos dve sezone ugovora, u najgorem slucaju moze da cepa defanzivu dok svi ostali prangijaju

 

ja bih ovo uradio da sam bilo koja strana. kao, majemiju bi bilo lose da udje nurkic kada ajdebaju zafali visine?

 

mora i nesto majami da plati, ne moze sve za dzabaka

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovdje jedino pobjednik Bruklin jer dobijaju mladog, korisnog igraca, ciste cap sa Lowry, micu se DFS i naravno Ben Simmonsa, najgoreg ugovora lige. 

Covjek nije fizicki a tek psihicki spreman da igra i to zadovoljstvo se placa 40 miliona. Ovo je 2023 godina, nije vise 2018. Simmons u 2023 je najgori ugovor lige, u razgovoru da bude najgori ugovor ikada jer za razliku od Russa koji se pojavljuje svako vece, ova sisica nije spremna ni da odigra minut ali zato bi uredno da prima platicu.

 

Jel okacio jos neku IG fotkicu pa si pomislio eto ga, spreman je da cepa difens?😀 40 miliona skup difens. Eto im ga DFS za x4 manju cifru a cepa je i bolje i nije ga strah da sutne. Jeste da ne ubode ali je sutne. Sta ce Ben da prenese Hendersonu? Kako da bude lenstina i da se boji sutnuti ali da uzme pare? Odlican mentor za mlade igrace😀

 

Nurkic ugovor 54/3, za backup centra🤦‍♂️ nema dalje.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, uini said:

vrhunski mim, bil je bas ponosan, kaze da ga deca sada puno vise postuju

 

sto bi rekla muzicko-intelektualna gromada gggggg, sta ne razumes ( :

 

pa ono, ur average superstar. od razloga zasto je specijalan, ostaje 3pts range. meni licno to ne smeta, samo je ocigledno da se predstavljao malko idealnijim nego sto jeste

 

sta kazes za simmonsov imaginarni trejd? meni se cini kao pure win za sve.

 

100drama7kamenovaštaminijejasno

 

Šalu na stranu, većina ljudi nije specijalna, samo veruju da jesu. As for Dame, da je FO radio išta korisno poslednjih 10 godina, ne bi povukao ovaj potez. Pa čak i kad može da traži trade u doslovno bilo koju ekipu, on želi baš Heat jer su ta underdog ekipa.

 

As for trade, not too bad. 

Link to comment
Share on other sites

 

Wemby kao slenderman jbt, svaki put kada pogledam neki njegov highlights, u pozadini čujem Stinga.

 

For all those born beneath an angry star
Lest we forget how fragile we are

 

Mislim da će ga neko otkinuti od života a ne znam ni koju poziciju će on realno igrati. Kako će se on sa trenutnom fizikom, na centru pogurati sa Embidom, Jokićem, zapravo sa bilo kojim centrom...

 

Šta će igrati Pf, sf??

 

Scoot odličan, baš će biti gotivan Portland za gledanje sledeće sezone.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Miki28 said:

Ovdje jedino pobjednik Bruklin jer dobijaju mladog, korisnog igraca, ciste cap sa Lowry, micu se DFS i naravno Ben Simmonsa, najgoreg ugovora lige. 

Covjek nije fizicki a tek psihicki spreman da igra i to zadovoljstvo se placa 40 miliona. Ovo je 2023 godina, nije vise 2018. Simmons u 2023 je najgori ugovor lige, u razgovoru da bude najgori ugovor ikada jer za razliku od Russa koji se pojavljuje svako vece, ova sisica nije spremna ni da odigra minut ali zato bi uredno da prima platicu.

 

Jel okacio jos neku IG fotkicu pa si pomislio eto ga, spreman je da cepa difens?😀 40 miliona skup difens. Eto im ga DFS za x4 manju cifru a cepa je i bolje i nije ga strah da sutne. Jeste da ne ubode ali je sutne. Sta ce Ben da prenese Hendersonu? Kako da bude lenstina i da se boji sutnuti ali da uzme pare? Odlican mentor za mlade igrace😀

 

Nurkic ugovor 54/3, za backup centra🤦‍♂️ nema dalje.

 

ne slazem se, mislim da svi dobijaju sta im treba igracki gledano & svi nesto placaju. najjace da blejzersi nose lillarda na rukama do majamija (posto je mali i prenosiv) i predaju ga rajliju bez igde icega. zato si ti fan lejkeraskog pljackaskog kluba. pri cemu ne bi dobili neki neupotrebljivi teret, nego lika koji moze da pokrije stvari kojd adebajo ne moze.

 

ali kao uu skupo, sto nije sve na ovom svetu besplatno, npr akvizicija lillarda.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...