Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

@freethrow svaka cast na borbi ali jasno je bilo da ova ekipa ne moze daleko. 

Respect za to sto ste sampioni i imate legendarne igrace ali vidjelo se u proslom mecu da goriva nema kod Klaya i daje Steph ostao sam. Protiv Denvera bi to bio masakr.

 

Vcrs ni Steph nije mogao pogoditi nista spolja tako da ocekivano. Sad da vidimo sta mozete uraditi i pomoci Stephu da ima sansu za napad na tituku

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Jedino pitanje je moze li Bron seriju protiv Nuggetsa i potencijalno finale iznijeti na vecerasnjem nivou. Ako moze, vjerujem da idemo do kraja. Historijski nivo. 

Treba za WCF, to je pravo finale.

Problem je opet retardirani raspored gdje serija krece 16.05 i igra se svaki drugi dan.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Jedino pitanje je moze li Bron seriju protiv Nuggetsa i potencijalno finale iznijeti na vecerasnjem nivou. Ako moze, vjerujem da idemo do kraja. Historijski nivo. 

 

Biće vraški teško prognozirati ovu seriju. Baš.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 said:

Kad su imali timove pribliznih kvaliteta, Lebron>Steph. 

 

Playin prije neku godinu, sada ovaj plejof. Ima neke simbolike da upravo Lebron prekida neke njihove rekorde na zapadu.

Veoma mi je drago što je ova serija dobijena, samo da ne čitam više pokušaje od debata da Karija izjednače sa Bronom.

 

Kari je revolucionarno pokazao kako zna da skine gaće kada nema iza sebe KD ili ispred sebe zdrav tim Brona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Steph Curry samo protiv 6 ekipa ima ispod 40% sut za 3 poena u karijeri.

Najgori? Protiv Lejkersa, oko 34%.

U ovoj seriji? 34%.

 

Ipak najveci mindfuck od statsa je da Warriorsi ove sezone imaju 0-28 na gostovanjima kada gube posle 3/4. 

Kingsi su ispustili nevjerovatnu priliku jer Warriorsi su od svih jakih ekipa, najradije vidjen gost.

Edited by Miki28
edit
Link to comment
Share on other sites

Bas me zanima na sta ce Davis liciti protiv Somborskog slafroka.

 

U ove 2 serije je izgledao kao Kareem, bukvalno je sve isterao iz reketa i nabio im strah kad pomisle da idu na ulaz.

 

Ali takodje nije imao ko da ga napadne, ovde ce ga Jokic konstantno umarati onom svom telesinom, bice tu dosta problema sa faulovima i onog umora od kojeg otkazuje telo...

 

Edit: Takodje prilicno sam razocaran odbranom GS na Lebronu, valjda se vecina ovih primarnih cuvara nikad nije susrela sa njim i cak ovako vremesan ih je oduvao. Naravno na sve to Green nije imao nameru da se mesa u svoj posao...

Edited by LordOfTerror
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

Bas me zanima na sta ce Davis liciti protiv Somroskog slafroka.

 

U ove 2 serije je izgledao kao Kareem, bukvalno je sve isterao iz reketa i nabio im strah kad pomisle da idu na ulaz.

 

Ali takodje nije imao ko da ga napadne, ovde ce ga Jokic konstatno umarati onom svom telesinom, bice tu dosta problema sa faulovima i onog umora od kojeg otkazuje telo...

Da ali kljuc nije Jokic, kljuc je zaustaviti protok lopte tako da AD kora da patrolira reketom sa svojim rucerdama. 

Moze se zivjeti od Jokicevih 40 pa i 50 ali ne od 30 TD gdje su Murray i jos 2-3 na 15-20 poena.

 

Svakako da cemo vidneti Bambu, Tristana u toj seriji. 

 

Po meni duel odlucuju Murray-Vando i Lebron-Gordon matchupi

Link to comment
Share on other sites

Protiv Denvera neće biti cilj da se zaustavi lično on, to je trenutno nemoguće. Treba zaustaviti njegove saigrače, on kada nabije puno poena bez asista, uglavnom izgube. Treba odseći Jokića od ekipe.

 

Takođe, Lejkersi su igrali protiv dve defanzivne ekipe u svakom smislu, sada ćemo videti protiv ekipe sa slabijom odbranom! Očekujem da se ide redovno na 120 poena!

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Tesko ce da patrolira reketom kad ce morati da pazi da ih Somborska mecka ne unese sve u kos zajedno sa dementnim Jack Nikolsonom :classic_biggrin:

 

Edit: Cuj ovo jbt, slabija odbrana od ovog GS je jedino Sacremento bio.... Denver je trenutno za Memfis i GS CSKA iz doba Mesine...

Edited by LordOfTerror
  • Like 2
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

 

Jokić je najbolji ofanzivni igrač ovog plej ofa. AD je najbolji defanzivac ovog plej ofa. Jedva čekam finale i taj epski okršaj!

Btw, treba mi sad onaj gif koji sam kačila posle MEM-LAL, strašilo na štulama koje rasteruje decu s basketa (AD u reketu) :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LordOfTerror said:

Tesko ce da patrolira reketom kad ce morati da pazi da ih Somborska mecka ne unese sve u kos zajedno sa dementnim Jack Nikolsonom :classic_biggrin:

 

Edit: Cuj ovo jbt, slabija odbrana od ovog GS je jedino Sacremento bio.... Denver je trenutno za Memfis i GS CSKA iz doba Mesine...

lol, Drejmond, Luni, Vigins, Klej, Divićenco je mnogo bolje od KCP i Gordona

 

To što Voriorsi nemaju poene, to je druga priča, neka ponovo dovedu Durenta.

Link to comment
Share on other sites

Jesi ti gledao ove utakmice?

 

GS danas nije mogao da se odbrani prilikom ubacivanja lopte iz auta jer ne znaju ko koga cuva. 

 

Wiggins je dosao turisticki na ovaj PO. Pri tom na perimetru duva promaja...

3 minutes ago, Miki28 said:

 

Morali su staviti negdje 2 dana odmora, ovo je brutalno.

 

Ovo je bas pakao  i mislim da dosta favorizuje Denver.

 

Mislim da ce opet u slucaju brejka sledeca utakmica biti rekreativna da se protegnu noge...

Link to comment
Share on other sites

Just now, LordOfTerror said:

Jesi ti gledao ove utakmice?

 

GS danas nije mogao da se odbrani prilikom ubacivanja lopte iz auta jer ne znaju ko koga cuva. 

 

Wiggins je dosao turisticki na ovaj PO. Pri tom na perimetru duva promaja...

Jašta, turistički. Doći će i Nagetsi turistički, onda će biti, ne može Jokić sve sam, dok ga tovare u odbrani, a DLO zaliči na Medžik Džonsona

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

@Dracarys po imenima da, GS jeste bolja odbrana ali na terenu je to dosta lose izgledalo. Nuggetsi su ozbiljnija prica u svakom smislu. Nemanj toliko tijela da cuvaju Lebrona ali opet Gordon je u svom prime-u i imace dosta plsla Lebron mada u reket ce biti lakse uci. Onih 37% napada da se ide u reket se mora podici i na preko 40% u ovoj seriji uz konstantan p&r DLo/AD i Lebron koji trazi mismatch-ove.

 

Vec sam pisao da su Warriorsi kao grogirani bokser, cekaju nokaut ili da li ce trener baciti peskir. 

6 minutes ago, LordOfTerror said:

Ovo je bas pakao  i mislim da dosta favorizuje Denver.

 

Mislim da ce opet u slucaju brejka sledeca utakmica biti rekreativna da se protegnu noge...

Jednu od orve 2 Lejkersi ce biti u igri u prvom poluvremenu i onda lagani blowout. Mozda cak prije naginjem game 2 da ce biti zestoka borba zbog visine i aklimatizacine a i Nuggetsi ce u game 1 izletjeti ko iz topa.

Link to comment
Share on other sites

Durant jeste solidna ojebina ali nije imao otvoren sut u seriji.

 

Ne znam da li ima puno kvalitetnijih igraca u ligi od Gordona da se kolje sa Lebronom i atletski i po masi. 

 

Jedino ce biti cirkus kad krenu MPJ da uvlace u p'n'r. Ako je Wigginsu ovako usao u glavu ovom ce ziveti tamo pola godine...

Edited by LordOfTerror
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LordOfTerror said:

Durant jeste solidna ojebina ali nije imao otvoren sut u seriji.

 

Ne znam da li ima puno kvalitetnijih igraca u ligi od Gordona da se kolje sa Lebronom i atletski i po masi. 

 

Jedino ce biti cirkus kad krenu MPJ da uvlace u p'n'r. Ako je Wigginsu ovako usao u glavu ovom ce ziveti tamo pola godine...

Da, KD nije inao otvoren sut ali ipak IQ Lebrona i KD ne moze da se mjeri. 

Napasce Lebron i Gordona ali ce konstatno traziti missmatch i iz udvajanja slati pravovremene pasove i secirati odbranu Denvera. 

 

Ono sto je ove sezone uradio jeste da mnogo vise igra van lopte, tako da ce rado prepustiti p&r DLo/AD a onda on vidjeti sta i kako. Warriorse je cijelu seriju mucio dal ce biti van lopte ili sa loptom. 

Game 3, game 4 posebno u 4/4 i jutros je bio taj koji organizuje sve.

Ovo jutros je bila doktorska disertacija ( jedino mu zamjeram 2 losa post-upa protiv Stepha i Klaya u 1/4 na +17 kad je izbacio ekipu iz ritma ). Zadovoljio se sa 2 teska suta iako je mogao jos vise da ugura i uzme lakse suteve. Sve ostalo 👌 

Edited by Miki28
edit
Link to comment
Share on other sites

Čestitke Jezerdžijama! Nek u finalu pobedi bolji.

 

Mislim da su tu dve stvari ključne:

 

1. Antonije Dejvis. On mi deluje kao najpromenljiviji faktor. Ako se pojavi najbolji AD, Lejkersi imaju vrlo dobre šanse, ali biće i onih utakmica gde će mu gasovi biti preusmereni u čabar.

 

2. Prognoze na forumu, odnosno jinx i baksuz. Jasno je već da će se sa servera putem perturbacije etra poslati velika količina negativne energije na zapad SAD. Imamo već dosta precizne matematičke i statističke modele da na osnovu nje utvrdimo ishod serije, samo da dobijemo ulazne podatke. Ako serija ode u sedmu utakmicu očekujem da ove godine šumski požari u Kaliforniji krenu ranije.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Dobili smo seriju lagano bez drugog najboljeg defanzivca u ekipi, da bismo odgovorili na small ball Voriorsa, smanjila se minutaža Vanderbiltu, igrao je svega po desetak minuta. Postava Nagetsa je veoma visoka i Vanderbilt ima da pokaže sav svoj igrački potencijal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...