Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

15 minutes ago, Nugetlija said:

Prvi put smo favoriti za titulu

 

https://www.oddsportal.com/basketball/usa/nba/outrights/

 

Mislim da na istoku nemaju šanse, Boston je nekako beskrvan, Harden i Embid nemaju taj mentalitet da osvoje, a Miami nema kvalitete.

 

Ostaju Lakersi i mi.

 

 

Cestitke👍 najdublji tim, najbolji igrac i odlicno vodjeni sa klupe. Nije ji cudo da ste no1.

Ipak sampioni jos nisu ispali tako da dok/ako ne padnu onda su Nuggetsi pa Warriorsi favoriti

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Cestitke👍 najdublji tim, najbolji igrac i odlicno vodjeni sa klupe. Nije ji cudo da ste no1.

Ipak sampioni jos nisu ispali tako da dok/ako ne padnu onda su Nuggetsi pa Warriorsi favoriti

A biće i neka praznina ako osvojimo. Ono kao Delboy kad je postao milioner. Jel da? Nema više cilja.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Nugetlija said:

A biće i neka praznina ako osvojimo. Ono kao Delboy kad je postao milioner. Jel da? Nema više cilja.

Onda se ide b2b pa onda three-peat. 

Jednu moze svako uzeti, samo odlicne do vrhunske mogu b2b a three-peat najvece.

 

Bivsi b2b MVP u svom prajmu, potoisani ugovori vecine igracana duze staze. Za Denver bi to samo bio pocetak ( KD i Lebron stare tako da sanse za jos koji supertim njih dvojica da prelete su male ).

Link to comment
Share on other sites

Skinuh te sa IL nakon što si uspešno izjinxovao za štrokavce iz Reala (Duško, da me nisi banovao za ovo!) Ako ne pobedite noćas to će biti još gori kraj ove i onako devastirajuće košarkaške večeri.

Edited by DameTime
typo
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Skinuh te sa IL nakon što si uspešno izjinxovao za štrokavce iz Reala (Duško, da me nizi banovao za ovo!) Ako ne pobedite noćas to će biti još gori kraj ove i onako devastirajuće košarkaške večeri.

Uhh onda ne gledaj. Ne padaju sampioni tako lako ( kao sto si vidjela i vcrs ). Klay Thompson je i dalje u GSW.

Link to comment
Share on other sites

Lebron ostao u LA sa mozgom, vec 3 izgubljene ima. 

Green se popalio, trebaju nastavit da ga kuliraju ( ohladice se brzo ).

 

-4 na kraju 1/4 posle ubacivanja sporeta od strane Warriorsa i jurnjave na terenu. Nije lose.

Reaves i AD odrzali u igri

Edited by Miki28
edit
Link to comment
Share on other sites

Perfektno poluvrijeme Warriorsa, sve ulazi, svk raapolozeni.

Lejkersi ipak su tu negdje bili ali ocajan zadnji minut ( ofanzivni skok Looneya oa trojka Klaya i onda izgubljena Dejvisa i trijka Stepha za -11 ). 

Ipak jako otvaranje drugog poluvremena pa polako da vidimo gdje smo. 

 

 

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

Izvesti startere na poluvremenu, nema poente trositi ih pored ovakvog kriterija plus ovima sve ulazi. 

Ono sto je Green dobio je 😀 lagana 2 faula odbrane ali dobro

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...