Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

17 minutes ago, Darko said:

Ok, nije ti iritantan, i to je skroz ok

Meni i drugima jeste, ostavio mi je utisak nekog ljigavca. Ima mesto u NBA Mount Rushmore of punchable faces.

Ehhh tu ima mnogo faca a izmedju ostalih i Donciceva je tu. Beverley, CP3, Draymond, Kuzma itd itd, lista je dugacka.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

“I was going to give [Quickley] rest at the start of the fourth, but then he knocked down a couple of shots and I thought the game was in the balance right there.”

Thank God, Thibs kept this man on the floor all game long. No, seriously. Quickley did not rest for a single minute coming off the break. He played 34 minutes straight.

“Quickley’s my guy,” Thibs said in his post-game presser.

 

1471559023.0.jpg

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

ja sam uvek za trashtalk; to je genuine zaostavština basketa, samo treba više biti kao leri bird (poli) a manje kao kevin garnet (booker, za sada, mada kapiram da može da uznapreduje. ili nedajbože đana, taj neće ništa shvatiti do 50e godine)

(ovo je treštok o treštoku, nemojte se srditi)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, bodo said:

Ćeš moći preživiti to 😊 odnosno biš mogao? 

 

ne razumem zasto mislis da sam ja neki hejter phoenixa. nisam ja kriv sto vam se igraci ponasaju kako se ponasaju. i kako vidim, nisam jedini sa takvim misljenjem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

ja sam uvek za trashtalk; to je genuine zaostavština basketa, samo treba više biti kao leri bird (poli) a manje kao kevin garnet (booker, za sada, mada kapiram da može da uznapreduje. ili nedajbože đana, taj neće ništa shvatiti do 50e godine)

(ovo je treštok o treštoku, nemojte se srditi)

3/3 promasaja. 

Stavljanje Doncica u rang Birda je ono za jedan ban, da dobrano razmislis o tome😀

 

Janis radi na svom trashtalku, sad je na nivou igara 2017/18, pre MVP, DPOY i naravno NBA champion igre.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

ja sam uvek za trashtalk; to je genuine zaostavština basketa, samo treba više biti kao leri bird (poli) a manje kao kevin garnet (booker, za sada, mada kapiram da može da uznapreduje. ili nedajbože đana, taj neće ništa shvatiti do 50e godine)

(ovo je treštok o treštoku, nemojte se srditi)

Cek, mislio sam da imas poentu ovde, u smislu ne budite trashtokeri luzeri nego trashtokeri winneri, ali zasto onda djana upade odjednom?

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, bosMan_jr said:

Cek, mislio sam da imas poentu ovde, u smislu ne budite trashtokeri luzeri nego trashtokeri winneri, ali zasto onda djana upade odjednom?

 

đana je žikina dinastija. nikakav uspeh ne može da spere taj vonj : i

on ni ne pravi treštok, već u tim livadama internet žikine dinastije pravi skečeve, što je nedopustivo za svakoga iznad 14 godina, pa makar bio i glup.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...