Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

uff kakvu je akciju nacrtao darvin šunka iz auta, toscano za wbrooka, bruka. brooka

 

luda završnica i u zalivu. prvo klejo izjednačio tricom iz opasne akcije na sekund do kraja, onda bey tricom sa ramena rastužio bay area

bey rastužio bay area, tako će pisati u večernjim novostima

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, uini said:

 

delgado da objasni ovu pojavu 🙃

ono malo na kraju što sam video, švabo je dominirao, tejkover.

 

14 minutes ago, Recoba said:

Znam da je ovo NBA, ali izgubiti od ove grupe građana. Delgiša efekat. 😂🤣😂🤣

Prije 10tak dana je bilo win-win situacija za delgija, ova kontam da je lose-lose jer em Lebron nije igrao em mu Majami izgubio. @delgado drz se delgisa

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Videh ovo malopre

Podsetilo me kako je Memfis bio mozda i najgotivnija ekipa pre nekoliko godina, i kako sam se zacudio nakon sto ih je Klej onako javno isprozivao na konferenciji, nakon sto su ih izbacili iz plejofa.
Sada, nakon gomile slicnih stvari, potpuno ga razumem.
Na 30 razlike ovako nesto, pravi drkoski potez.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Podsetilo me i na ovo, ne znam da li ste pisali o tome

To je taj cuveni "Heat culture".
Definitivno najsladja pobeda ove sezone.
 

Liga je postala puna fejk tough likova, koji vole da glume opasne momke, i izigravaju siledzije, dok ne naidju na nekoga poput Jokica ili ovog iz Detroita, koji nece da im trpe takva sranja.
Bukvalno se vidi ko su likovi odgojeni na Tviteru i toj toksicnoj kulturi koja se vlada istim.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

kakav choke indiane na kraju utakmice protiv sixersa. vodili 4 razlike na nekih 30 sekunde do kraja i dva puta gube loptu i sixersi polazu dva puta i odose u produzetak gde su izgubili naravno. jos sixersi igrali bez embiida i ni to im nije bilo dovoljno.

 

nakon toga prebacim na onaj pokusaj od kosarke toronto-milwaukee (u jednom trenutku, u drugoj cetvrtini, toronto je sutirao 4/36 tj 11% :ajme:...) i milwaukee je vodio 20 razlike nekih 3 minuta do kraja (kasnije sam procitao i da su vodili 16 razlike 1:14 pre kraja :ajme:), ja iskljucim i odem da spavam i posle vidim da se otislo u produzetak :ajme:

 

ali vidim bilo veselo i na drugim terenima™

 

 

:ajme:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sombor Shuffle said:

Videh ovo malopre

Podsetilo me kako je Memfis bio mozda i najgotivnija ekipa pre nekoliko godina, i kako sam se zacudio nakon sto ih je Klej onako javno isprozivao na konferenciji, nakon sto su ih izbacili iz plejofa.
Sada, nakon gomile slicnih stvari, potpuno ga razumem.
Na 30 razlike ovako nesto, pravi drkoski potez.

Kakvo je ovo debilno pravilo, zasto vreme za igru ide pre nego sto je ostvario posed?

 

Aha, verovatno nije bilo ubacivanje nego promasaj, ok

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Kakvo je ovo debilno pravilo, zasto vreme za igru ide pre nego sto je ostvario posed?

 

Aha, verovatno nije bilo ubacivanje nego promasaj, ok

Ide i kad je kos. Ako sudije nakon kosa ne zaustave igru sat za igru tece dalje osim u zadnjem minutu 1/4, 2/4 i 3/4 i u zadnja 2 minuta 4/4. 

Nerijetko se to zloupotrebljava ali ne bas ovako ali cesto se ubaci lopta po parketu da ide do protivnicke polovine. Jednom je cak Lebron izasao u aut sa njom🤣 

 

Pored ovog mene uzasno nervira i kad se da kos pa protivnicki igrac ide po loptu 10tak sekundi da je ubaci u igru, posebno kad vodi.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, bosMan_jr said:

Kakvo je ovo debilno pravilo, zasto vreme za igru ide pre nego sto je ostvario posed?

 

Aha, verovatno nije bilo ubacivanje nego promasaj, ok

I kod postignutog kosa je tako, to pravilo postoji oduvek, tj. barem otkako ja pratim kosarku.
A poslednjih 2 minuta utakmice samo se zaustavlja i veliki sat prilikom ubacivanja iz auta.
Miki brzi + ja nisam znao ovo za poslednjih minut u prve 3 cetvrtine. 

Edited by Sombor Shuffle
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...