Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Super mi je sto svi pisu nasiroko o tome sta Denver treba da uradi da bi Jokic dosao do titule, a niko ne pise o tome sta Jokic moze da uradi da bi dosao do titule. Konkretno - mogao bi promijeniti klub kad vidi da u Denveru titulu osvojiti nece.

Jokara u Mavsima, e to bi bio show.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, LordOfTerror said:

Koliko je Nash bio los...

 

Nije da su sad ne znam kakvi kontenderi ali sve ono sto sam ocekivao od Duranta. Budi jebeni profi...

 

Sto je najgore uopste nema los support cast, Simmons se kondiciono i mentalno malo doveo u red, Warren izasao iz neke hladnjace, dosta sutera okolo...

 

Ne bih voleo da igram sa njima u PO...

 

ovo je daleko kompletniji tim od nashovog [btw, ovaj tim je i nash selektovao]

 

tj warren je stara skola kakva se retko vidja danas: skorer odakle 'oces, koji igra prilicno dobru i aktivnu odbranu, opet za razliku od vecine danasnjih skorera. prakticno je idealan partner sa klupe durantu i irvingu, da ne padne skorerska produkcija dok odmaraju a nece biti tako lako celticsima i bucksima da zatvore tri pure scorera pri kraju tekme.

 

harris dzinovic i meth curry su jedni od najpreciznijih realnih suter za tri [ni harris nije igrao prosle] a uz simmonsa, watanbea, royce o'neilla i summnera, to je sada respektabilna defanzivna ekipa, vrlo dobar kombo off i def talenta.

 

jako lepo poslozena ekipa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Mile1 said:

Ima li neke sanse za Miles Bridgesa da zaigra ove sezone, vidim bio je sada sa ekipom protiv Lejkersa 

Da je pravde taj bi u zatvoru samo mogao da igra. 

Bila je skoro priča da mu posle NG spremaju ugovor, al ne verujem da će ove sezone zaigrati vrv će sačekati sledeću 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

 

ovo je daleko kompletniji tim od nashovog [btw, ovaj tim je i nash selektovao]

 

tj warren je stara skola kakva se retko vidja danas: skorer odakle 'oces, koji igra prilicno dobru i aktivnu odbranu, opet za razliku od vecine danasnjih skorera. prakticno je idealan partner sa klupe durantu i irvingu, da ne padne skorerska produkcija dok odmaraju a nece biti tako lako celticsima i bucksima da zatvore tri pure scorera pri kraju tekme.

 

harris dzinovic i meth curry su jedni od najpreciznijih realnih suter za tri [ni harris nije igrao prosle] a uz simmonsa, watanbea, royce o'neilla i summnera, to je sada respektabilna defanzivna ekipa, vrlo dobar kombo off i def talenta.

 

jako lepo poslozena ekipa.

 

vise cemo moci reci na kraju sezone ali ovaj pocetak vaughna sigurno ne ide u prilog nashu. mada, za sada, vaughn se nije morao baviti vanterenskim aktivnostima kao nash.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, gggggggg said:

 

vise cemo moci reci na kraju sezone ali ovaj pocetak vaughna sigurno ne ide u prilog nashu. mada, za sada, vaughn se nije morao baviti vanterenskim aktivnostima kao nash.

 

ne želim da umanjujem uspeh vaighna, kad god sam gledao netse, igrali su sa nekim entuzijazmom i disciplinom, čak i irving igra odbranu u svojim kapacitetima;

samo kažem da je ova ekipa (pogotovo od kada je tj warren počeo da igra a usput se i neki drugi sidekicks uklopili u svoje uloge) veoma drugačija od onoga sa čime je nash raspolagao prošle sezone (simmons, warren, harris, o'neale, watanbe, sumner) ili početkom sezone (warren, curry plus je i watanbeu trebalo vremena da uđe u štos).

 

mislim, vaughn je dao i minute sumneru umesto patty millsu, više minuta watanbeu, smislenije se igra definitivno i dobra je odluka da se smeni nash.

međutim, ova ekipa ima daleko više i ofanzivnog i defanzivnog potencijala i širok roster, to je fakat. možda su malo tanki na centru ali verujem da claxton i simmons to mogu da iznesu, svako na svoj način. tu je i onaj divljak sharp, ako zatreba. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ma najbolje da sada watanabe i sumner budu neke prevage izmedju timova koje su imali nash i vaughn.

 

nash je prosle sezone imao hardena i browna koji su gotovo svi bolji igraci od ovih kojih si nabrojao (mozda jedino simmons bolji od browna)...pa su izgledali mnogo losije nego u ovom trenutku. nash je takodje imao istu ovu ekipu na raspolaganju na pocetku sezone pa su izgubili svaku utakmicu. igraci verovatno nisu voleli da rade sa nashom i to je to, a razlog toga cemo valjda saznati za par godina. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, gggggggg said:

ma najbolje da sada watanabe i sumner budu neke prevage izmedju timova koje su imali nash i vaughn. 

 

lako se da videti da nisam to rekao, već da svi pobrojani igrači (tj warren kao zajeban skorer sa klupe, harris i curry kao jedni od preciznijih trojkaša u ligi /ofanziva, gde tj radi posao i defanzivno/ + simmons, royce, watanbe, sumner defanzivno) - čine dobar kombo, odnosno daleko bolje sklopljenu ekipu nego što je bila ona prošlogodišnja. 

 

harden je bio dok nije otišao a valjda toliko razumemo basket (siguran sam da razumemo : )) da nema potrebe da mi nabrajaš pojedinačno koliko je x igrač bolji od y.

em nema smisla za kolektivnu igru, em nisam ni ja tvrdio da su ovosezonski igrači pojedinačno bolji, već baš ono što treba durantu i irvingu. plus što je roster očigledno dublji.

Link to comment
Share on other sites

ovo mi deluje kao lako biti general posle bitke pa reci da je bolje sklopljen tim nego sa brownom i hardenom. ko bi to uopste tvrdio ako bi stavio dve ekipe jedno pored druge.

 

kao da ekipa sa durantom hardenom i irvingom sa par korisnih igraca ne bi automatski trebala da ima 55-60 pobeda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, uini said:

 

ovo je daleko kompletniji tim od nashovog [btw, ovaj tim je i nash selektovao]

 

tj warren je stara skola kakva se retko vidja danas: skorer odakle 'oces, koji igra prilicno dobru i aktivnu odbranu, opet za razliku od vecine danasnjih skorera. prakticno je idealan partner sa klupe durantu i irvingu, da ne padne skorerska produkcija dok odmaraju a nece biti tako lako celticsima i bucksima da zatvore tri pure scorera pri kraju tekme.

 

harris dzinovic i meth curry su jedni od najpreciznijih realnih suter za tri [ni harris nije igrao prosle] a uz simmonsa, watanbea, royce o'neilla i summnera, to je sada respektabilna defanzivna ekipa, vrlo dobar kombo off i def talenta.

 

jako lepo poslozena ekipa.

 

Sve se slazem.

 

Jedino sto je problem sto je ova ista ekipa i pod Nashom delovala kao golo govno.

 

Uzasni napadacki setovi, losa odbrana...

 

Nije da je Warren sad tolika razlika 😁

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nisu igrali warren i seth 

šta znam, ja prosto obožavam tj warrena, mislim da će biti game changer za netse

 

a nash je vodio 4-5-6 tekmi ove sezone, nije kao da je merodavno. ponavljam, mislim da je zasluženo dobio otkaz, igrajugolim okom bolje, poletnije i disciplinovanije sa vonom. samo sam referisao na velike razlike u rosteru. i simmonsu je trebalo vremena nakon pauze od cca godinu dana

Link to comment
Share on other sites

Da ali nije bilo nikakvih naznaka da ce bilo sta krenuti na bolje.

 

Doduse tu deo krivice snosi i Durant.

 

Ovo ekipa je za vrh istoka, sad u PO kako im sklope kockice. Maltene ih neki kvalitetan back up centar deli od toga da ravnopravno mogu sa svima da igraju...

 

Ona metla protiv Bostona je velika sramota kako za Duranta tako i za Nasha i Irvinga.

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...