Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 hours ago, Princeton said:

 

Profulao je 3-4 suta iz driblinga sve na kraju utakmice.. Sto je najgore odigraju pick i isforsiraju mis-match, ostane Jokic sa nizim igracem u srcu reketa, a on pripaljuje preko Ayton-a. Meni je to tako sebicno i iracionalno da me bas nervira. Ok bro, radimo svi na tvom samopouzdanju, nastavi da sutiras bla bla trebamo te da bi osvojili titulu, ali imaj trun pribranosti, povuci rucnu, dodaj jbte.

 

Upravo to.

 

Što je najgore, zadnji put kada su u reg. delu imali tu situaciju, a dali loptu Jokiću, ovaj je sa visokog posta rešio CPa za sekundu i po.

 

Srećom, u produžetku uzeo samo jedan šut. A i to je promašio.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

kontradiktorno ti je to što MPJr ne vredi 30milki a hayward koji će primati 31ipo milion (ove 30), ima 32 godine (subjektivni osećaj 36) i nije uspeo da sastavi poslednjih xy sezona zdrav, treba da se koristi 15ak mins.

 

mnogo je to različitih rizika (od različitih igrača koje si pomenuo) i mala šansa za uspeh da bi tek tako trejdovali igrače koje su draftovali i istrpeli njihov izostanak prošle sezone.

 

mislim, tako ja doživljavam stvari, ne tvrdim da je to jedina istina.

Ne bi isao straight MPJ-Hayward trejd vec bi Denver valjda izvukao jos nesto na potencijal MPJ, uz uvlacenje nekog treceg tima po potrebi. 

 

Sad vidim da Haywardu istice ugovor sledece sezone, ja sam mislio ove pa mi ke to bio plus.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ubiste se vi o pisanju pomocnom osoblju.

 

Kapa dole Jokicu za igru u napadu ali juce jos jedan (valjda 56' diseertacija) Cp3-a  kako se igra protiv Jokica. Masakar od 50+ minuta i koriscenje one drop odbrane.

 

Koncepcijski su to toliko koristili da ga je i Americki Vaslije Micic masakrirao kada ovaj nije na terenu ili nema vise snage da vrti pik....

 

U nekoj potencijalnoj PO seriji cak i okakav zombi Finiks mogao bi da im priredi jos jednu dzentlentsku metlu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LordOfTerror said:

Ubiste se vi o pisanju pomocnom osoblju.

 

Kapa dole Jokicu za igru u napadu ali juce jos jedan (valjda 56' diseertacija) Cp3-a  kako se igra protiv Jokica. Masakar od 50+ minuta i koriscenje one drop odbrane.

 

Koncepcijski su to toliko koristili da ga je i Americki Vaslije Micic masakrirao kada ovaj nije na terenu ili nema vise snage da vrti pik....

 

U nekoj potencijalnoj PO seriji cak i okakav zombi Finiks mogao bi da im priredi jos jednu dzentlentsku metlu...

 

Ma jok, sampionski GSW je bio potreban za dzentlmensku metlu, a pritom je proslogodisnji Denver znatno slabiji od ovogodisnjeg.

 

Svasta moze se reci za Denvericane, ali ne umiru u plej ofu tek tako.

 

Anyway, ja bih gledao da se ratosiljam MPJ-a a da dovedem Bogdanovic+Gary Harris u nekom three way trejdu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Horium said:

 

Ma jok, sampionski GSW je bio potreban za dzentlmensku metlu, a pritom je proslogodisnji Denver znatno slabiji od ovogodisnjeg.

 

Svasta moze se reci za Denvericane, ali ne umiru u plej ofu tek tako.

 

Anyway, ja bih gledao da se ratosiljam MPJ-a a da dovedem Bogdanovic+Gary Harris u nekom three way trejdu.

 

Zar ih nije ocetkao Finix 4-0 pretprosle godine?

 

I to je bilo sramota koliko su ih maskrirali...

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Zar ih nije ocetkao Finix 4-0 pretprosle godine?

 

I to je bilo sramota koliko su ih maskrirali...

Da nije mozda bila prije t9ga neka serija gdje je Jokic izvojevao prolaz? 

Jel igrao Murray? 

To oni Sunsu koji su igrali i finale? Lako je gurnuti tu pricu e ocetkali ih 4-0 i to je to

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Da nije mozda bila prije t9ga neka serija gdje je Jokic izvojevao prolaz? 

Jel igrao Murray? 

To oni Sunsu koji su igrali i finale? Lako je gurnuti tu pricu e ocetkali ih 4-0 i to je to

 

Ne postoje okolnosti pod kojim MVP sme da izgubi seriju metlom...

 

Mislim moze ali ima tu onda dosta vise problema od izostanka Murraya.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, LordOfTerror said:

 

Ne postoje okolnosti pod kojim MVP sme da izgubi seriju metlom...

 

Mislim moze ali ima tu onda dosta vise problema od izostanka Murraya.

 

 

 

Naravno da postoji. Igranje u crveno tokom regilarne sezone da bi izborili plejof. Teska PO serija sa Portlandom i duel protiv najbolje ekipe regularne sezone i 2 ekipe lige.

Covjek igrao sa MPJ, Facuom, Riversom kao starterima u plejofu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, LordOfTerror said:

Ubiste se vi o pisanju pomocnom osoblju.

 

Kapa dole Jokicu za igru u napadu ali juce jos jedan (valjda 56' diseertacija) Cp3-a  kako se igra protiv Jokica. Masakar od 50+ minuta i koriscenje one drop odbrane.

 

Koncepcijski su to toliko koristili da ga je i Americki Vaslije Micic masakrirao kada ovaj nije na terenu ili nema vise snage da vrti pik....

 

U nekoj potencijalnoj PO seriji cak i okakav zombi Finiks mogao bi da im priredi jos jednu dzentlentsku metlu...

Ako Nuggetsi budu zdravi nema šanse. Može Phoenix (sa Bookerom) da ih izbaci, ali da ih dobiju 4:0 ili 4:1 u seriji, to nema šanse.

Plus što, nakon ovoga što sam gledao jutros, po prvi put mislim da je Denver contender čak i sa ovakvom neodbranom, samo pod uslovom da Jamal i MPJ svedu brainfarting na neku normalnu mjeru.

5 minutes ago, LordOfTerror said:

Ne postoje okolnosti pod kojim MVP sme da izgubi seriju metlom...

Nije bila metla, stisli su za tu jednu pobjedu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Beonegro said:

Ako Nuggetsi budu zdravi nema šanse. Može Phoenix (sa Bookerom) da ih izbaci, ali da ih dobiju 4:0 ili 4:1 u seriji, to nema šanse.

Plus što, nakon ovoga što sam gledao jutros, po prvi put mislim da je Denver contender čak i sa ovakvom neodbranom, samo pod uslovom da Jamal i MPJ svedu brainfarting na neku normalnu mjeru.

Meni je bas suprotno misljenje nakon jutrosnjeg meca.

 

Gde te Cp3 od 50 ljeta zajedno sa Aytonom i Luidjijem drzi za muda u gostima ceo mec. Pri tom Booker se povredio posle par minuta a nema ni Kamile Djansna...

Edited by LordOfTerror
Edit: Prosle godine je Jokara izvojevao 1 pobedu, godina pre toga metla i to debela protiv Finixa...
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Sad je ovo hot take ali za Denver meni deluje: Brogdon + Mikal Bridges > Murray + MPJ, iako su ova druga dvojica talentovaniji igrači

Titule se ne osvajaju bez pouzdane opcije spolja i tu leži cela problematika Denvera vezano za napad . Treba im pouzdana napadačka opcija spolja, a oni veruju u Mareja u tom smislu. I ja mislim da je on takmičar i da će u PO isporučiti.

 

Sa MPJ je drugi problem, tu bi neki igrač koji nije rupa u odbrani, a da ume da metne bio pogodak, bukvalno čak i prosečan NBA igrač, ali da je prosek u svim elementima od bolhendlinga, preko šuta, do odbrane bio bolji nego neki specijalac koji samo jednu stvar radi vrhunski što MPJ u suštini jeste.

 

Dosta nade oni polažu u Bonsa i Mareja u smislu tih poena spolja, a def.specijalaca sad već imaju dosta. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LordOfTerror said:

Meni je bas suprotno misljenje nakon jutrosnjeg meca.

 

Gde te Cp3 od 50 ljeta zajedno sa Aytonom i Luidjijem drzi za muda u gostima ceo mec. Pri tom Booker se povredio posle par minuta a nema ni Kamile Djansna...

Denveru Finiks ne leži jer dosta šutiraju poludistancu. To je smrt za Jokićev drop + često prave dupli blok, prvi radi Porterov igrač, a onda kad Porter preuzme ide blok Ajtona gde cp3 i Ajton igraju protiv mpj i Jokića.

Feničani su bili bez Bukera i Kama, ali je i Denver očajno šutirao za tri i bacanja. 

 

Generalno su ujednačene ekipe , ali je to za Denver najgori mogući mečap

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

Meni je bas suprotno misljenje nakon jutrosnjeg meca.

 

Gde te Cp3 od 50 ljeta zajedno sa Aytonom i Luidjijem drzi za muda u gostima ceo mec. Pri tom Booker se povredio posle par minuta a nema ni Kamile Djansna...

Craig, Shamet i Lee su odigrali na maksimumu, ne bi ni Booker bolje.

Sunsi su ekipno šutirali 50% za 3.

MPJ, Jamal i Bones su uradili sve što su mogli da Phoenix dobije.

 

Nachee Jokić i Gordon na ovom nivou i Jamal i MPJ da zarade platu bar u napadu, i Denver daje svakome 120 i više, pa kome prvome dosadi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, gggggggg said:

 

mali sample ali denver je imao isti drejting bez mpja kao sto imaju cele sezone.

 

 

Tačno . Velika je polemika u njihovoj javnosti oko CB, MPJ igra zbog plate i statusa koji to vuče u NBA. Maloun bi trebao da stisne muda i ubaci ga u drugu postavu sa 15-20 minsa ili FO da ga trejduje.

@freethrowGSW je zbog stila igre svima problem, ali Denver je i prošle godine pružio ok otpor dok ih je Finiks ošurio pretpošle 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

Nije Babo igrač za Denver, ne smiju još jedan minus u odbrani da dovedu

 

 

Pitanje je ko je spreman da uzme MPJ sa ludackim ugovorom, a da se odrekne elitnog defanzivca.  Produkcija BB je plus na ovaj roster, pre svega dok je Jokic na klupi.

Defanzivni upgrade je moguc samo dovodjenjem specijalca koji ce verovatno biti limitiran u napadu zbog nedovoljno kvaltetnih igraca u ponudi za trejd od strane Denvera.

 

 

 

   

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Naravno da postoji. Igranje u crveno tokom regilarne sezone da bi izborili plejof. Teska PO serija sa Portlandom i duel protiv najbolje ekipe regularne sezone i 2 ekipe lige.

Covjek igrao sa MPJ, Facuom, Riversom kao starterima u plejofu

Alo, bre 😡

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...