Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

Jesam li ja lud što tu i tamo pomislim da Klipersi mogu nešto d'urade?

 

što bi bio lud; prvi put nakon cca dve sezone su kompletni. imaju najširi roster u ligi a samim tim i mogućnost da adresiraju nedostatke do trejd dedlajna.

naravno, preduslov je da čavo i đorđo budu zdravi ali to se ne razlikuje od ostalih.

Link to comment
Share on other sites

@uini pa kad su objavili mislio sam da je season ending injury ali mislim da ce biti par nedelja pauze

31 minutes ago, Dracarys said:

Klipersima je rotacija OK (sta bi bilo da AD i Bron imaju takvu rotaciju), problem je sto je glavni duo postao budjav, malo povrede, malo pauze, vec se uslo malo dublje u tridesete i dobije se to sto se dobije.

Jel moze neki post o nekom drugom timu a da se ne spomenu Lejkersi?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Iako su Lakersi bili sjajni, nadam se da je Stefen samo cimnuo ruku... Ukoliko i bez njega ostanemo sada, možda je vreme da se spremamo za Vembanjamu. Koji je ako ništa viši od Lebrona i AD-ja. Koji igraju u Lakersima. Najbolja utakmica DiVincenza, barem po boxscoreu - gledam večeras ako stignem. Ispašće na kraju možda i bolji od Karuza, koji je igrao u Lakersima.

 

edit: Dame na poslednje 4 utakmice 40 36 38 37 poena uz lude procente. Damn.

Edited by freethrow
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drperce said:

Jel se bese Gibson ono kacio sa Jokarom kad su igrali sa Minesetom za ulazak u PO?

Cini mi se da nema igraca koga vise voli da zatrpa od njega

 

Jeste. To je vec postala notorna fora, da kada ga Gibson cuva Jokic se zainati i gleda prvenstveno kos.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Dajte uozbiljite se, Taž je godište Džejmsa Vortija, Vorti bi ga bolje čuvao, agilniji je.

 

ma da ga cuva stolica sa nalepljenom metlom, opet je impresivno sutirati 17/20 od kojih je jedan sut sa pola terena...

 

 

toronto je u sve vecem kurcu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, freethrow said:

Jokaru čuvao Taž Gibson, čovek koji je igrao u ekipi sa Bredom Milerom i Lindzijem Hanterom svojevremeno. Možda i sa Mičom Ričmondom.

Napunio bi i Porzingisa, nije samo Gibson bio na njemu sinoc.

58 minutes ago, Horium said:

 

Jeste. To je vec postala notorna fora, da kada ga Gibson cuva Jokic se zainati i gleda prvenstveno kos.

Pa dobro Minesota ih je izbacila u onoj utakmici biti ili ne biti za plaj of pre 4 sezone, gde su ga Towns i Gibson faulirali pri svakom kontaktu a nista nisu svirali u Jokicevu korist, Jos se pisalo  posle o nekoj odlicnoj odbrani Gibsona na Jokicu. Da  je sudjenje bilo ispravno , Gibson i Towns bi bili napolju pre pocetka poslednje cetvrtine.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...