Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

lol. kakav potez Rusa... Neverica, faulirao Garlanda u zadnjoj sekundi 3q za 3 poena.. 

edit : Ipak 2 bacanja. +2 za Cavse pred 4/4. Drzimo se, to je bitno. Kakva steta za Obrvu, verujem da bi sa njim imali pobedu u dzepu. Ajmo momci, za veliki LA.

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Jbg, hvala im za onaj petak kad sam jos uzeo slobodno taj dan i subotu i spojio sa 2 off dana, doslo mi drustvo, gledali i fudbal i nba, celu noc veselje aka senlucenje. Mora i da se gubi.

 

 Obzirom da smo igrali protiv kompletnog Clevelanda, da smo se drzali dobar deo tekme i nismo nabijeni, ovo je sve fino. Slicna situacija kao poraz u Finixu 10 razlike bez Kinga. Brajant deluje sve bolje, Sruki polako napreduje, ne treba gubiti nadu. Upitan je Dejvis i za sutra, tako da to mirise na b2b poraz, al onda se Detroit mora dobiti i to ce biti solidnih 3-3 sa road tripa. Mada i Detroit i osakacen povredom Kejda pa opet tvrd orah i iznenadjuje i dobija jace od sebe na papiru, i to ce biti oprez tekma i ako AD bude u fullu. A da, ja vec uracunao poraz u Filadelfiji. Ne mora da znaci ako budemo imali AD, ako ne budemo onda ce Embiid da se izivljava kao J. Allen. Svakako je krenulo mnogo bolje nego na pocetku i samo polako...

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

babo ima neke ludacke procente suta trenutno. ono, prajm klej, pa mozda i bolje.

 

Iskreno sam očekivao da igra dobro, jedan od retkih igrača koje sam imao na umu za fentazi.

 

Mada ovo je verovatno nivo više, baš sjajne brojke. Mislim da ima bar još jednu dobru sezonu ispred sebe, baš bi mi bilo žao da je provede u Pistonsima.

Ali ko zna, možda mu i prija sve to.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

 

Ali ko zna, možda mu i prija sve to.

 

rekoh na početku sezone kako mogu da zamislim sa babom & pistonsima neku situaciju kao marcus morris u knicskima do trade deadlinea.

s'tim što je babo to prešišao i što igra kao pure shooter, kakav i jeste, bez izolacija i slično:


 

Quote

 

Bojan at 21 ppg on 67% TS.

Bojan is currently being assisted on 46% of 2's and 80% of 3's.

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, uini said:

 

rekoh na početku sezone kako mogu da zamislim sa babom & pistonsima neku situaciju kao marcus morris u knicskima do trade deadlinea.

s'tim što je babo to prešišao i što igra kao pure shooter, kakav i jeste, bez izolacija i slično:


 

 

 

Da, ovaj podatak mi se uklapa u vizuelni utisak. Kada je na početku počeo da igra dobro, gledao sam HL baš sa namerom da vidim kreira li sam za sebe, sa obzirom na "jačinu" ekipe.

 

Međutim sve su to off ball kretnje, spotup-ovi i ostalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

90% ovih asistencija Haliburtona je sramota za sve combo gardove iznikle zadnjih 15 godina da nisu u stanju da prepoznaju.

 

Ovo su neke bazicne stvari, izbacivanje lopte suteru kad napravi minimalno separacije, prepoznavanje kretnji i mis matcheva.

 

Naravno sve ove stvari mogu da funkcionisu u malo opustenijoj kosraci, kad ga okruzis dobrim suterima.

 

Prava kreacija je nesto sasvim drugo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jesu jednostavne, ali je ok video. Naravno da nije najbolji dodavač, ali je ok video.

 

Iz nekih, nostalgičnih razloga, i dalje se najviše oduševim potpuno vertikalnim dodavanjima, koja danas rade manje više samo Jokić i ponekad Harden, a ranije Stokton i Bird. Naravno Lebro.

Edited by freethrow
Link to comment
Share on other sites

Jel može neko bliže da opiše igračke razlike između Wembanyame i Bol Bola, osim što je Sudanac 5 godina stariji?

 

Wemby stvarno deluje kao intrigantan talenat ali nisu baš tako male šanse da završi samo kao cirkuska atrakcija ili u nešto boljem slučaju tamnoputi Porzingis.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Jel može neko bliže da opiše igračke razlike između Wembanyame i Bol Bola, osim što je Sudanac 5 godina stariji?

 

 

Razlika je što je Bol Bol imao tešku povredu stopala zbog koje su ga preskakali timovi kombinovanu sa njegovom visinom i verovatno istorije igrača sa tom visinom i sličnom povredom (Jao Ming npr.) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...