Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

O Lejkersima ne vredi trositi reci, niti vreme da gledas njihove utakmice, sinoc zbog ranijeg termina i zanimljivog Klivlenda, odgledah.. Tuga jad cemer. 

Sta da kaze covek za ekipu u kojoj najvecu energiju i zelju ima neki Gabrijel, i ovaj Rajan koji ce kroz dve sezone da zavrsi u nekom EK timu ili Kini. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Bron se zajebao što je produžio ugovor, mogao je da produži za Klivlend.

 

sta ce klivlendu lebron? ne racunam u pitanju minimalac i ulogu sestog igraca, stvari na koje ne bi pristao

 

garland bolje razigrava i trpa, mitchell bolje trpa. bukvalno im ne treba.

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

sta ce klivlendu lebron? ne racunam u pitanju minimalac i ulogu sestog igraca, stvari na koje ne bi pristao

 

garland bolje razigrava i trpa, mitchell bolje trpa. bukvalno im ne treba.

Videćeš u plej ofu. Da je to sve tako kao što kažeš, bili bi jači od Baksa.

 

Baksi imaju 3 dobra skorera, Kavsi to nemaju.

Link to comment
Share on other sites

U situaciji u ligi gde je Kajri totalno poludeo i niko ne zna sta ce s njim, Lenard ima ozbiljne probleme sa zdravljem,  Simons isto nije bazdaren,  Dejvis svaku drugu utakmicu questionable itd itd, mnogi drugi igraci muku muce sa povredama/mentalnim zdravljem, reci da LeBron sa svojih 38 godina i ovim nivoom igre koji ima ne bi doprineo Klivlendu je blasphemy. Imaju ipak rupu na krilu koju krpe sa Okorom, Vejdom i Osmanom a LeBron je uvek dobro koegzistirao sa suterima na parketu a u Kavsima ih ima. Mislim da King nikad nije igrao sa 3pts suterski gorom ekipom u karijeri tako da mu je s te strane zajebano ove godine + za sada je sut mnogo popustio. Ali vidim da smo poceli da ga tretiramo kao nekog prosecnog igraca prve petorke, fino fino, zanimljiv forum je ovo

 

Btw, naravno da covek nece igrai za minimalac dok god moze da uzima 45m po sezoni bilo kome. Simple math

Edited by delgado
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gggggggg said:

clippersi imaju srece sto je liga puna skandala i velikih underachievera pa niko ne obraca paznju na njihovu bledu sezonu.

 

pri tome situacija sa leonardom ne izgleda obecavajuce.

Obaviše ljudi genijalan trejd, dobiše Pauela i RoCoa za džak brašna i ne moraju da brinu koliko će Kavaj da odsustvuje.

 

Ta dvojica bi bili ubedljivo dva najbolja igrača posle Brona i AD u Lejkersima.

 

Pelinka carina doveo Beverlija, lolčina.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dracarys said:

Obaviše ljudi genijalan trejd, dobiše Pauela i RoCoa za džak brašna i ne moraju da brinu koliko će Kavaj da odsustvuje.

 

Ta dvojica bi bili ubedljivo dva najbolja igrača posle Brona i AD u Lejkersima.

 

Pelinka carina doveo Beverlija, lolčina.

 

pa ocigledno da moraju birnuti jer im je napad drugi najgori u ligi.

 

powell i jackson sutiraju 40 i 36 posto iz igre. bice bolje sigurno, ali ne toliko da mogu zameniti leonarda. ja sam mislio drugacije pre pocetka sezone ali ovo sto su dosad pokazali je bas razocaravajuce. 

 

drzi ih za sada odbrana ali ne znam koliko je to odrzivo da bude u top 5 kada je ekipa puna matoraca, gde ce kad-tad doci do zamora i povreda.

 

usput su vec dva puta igrali sa houstonom i oklahomom, pa utakmice sa san antoniom, sacramentom i lakersima. dakle daleko od toga da im je bio tezak raspored. 

 

 

skoro da se nista ne zna oko povrede leonarda, sto mi ukazuje da vest nije dobra. bar je to neka moja logika.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, gggggggg said:

clippersi imaju srece sto je liga puna skandala i velikih underachievera pa niko ne obraca paznju na njihovu bledu sezonu.

 

pri tome situacija sa leonardom ne izgleda obecavajuce.

Sta je sa njim?Vidim da ne igra vec neko vreme.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Don Radonja said:

Sta je sa njim?Vidim da ne igra vec neko vreme.

 

pa ne zna se tacno...ili se koleno nije zalecilo kako se ocekivalo ili butni misic opet (i dalje) pravi veliki problem...

 

Quote

"There's really not a time frame of when he is going to be back," Lue told reporters when asked if Leonard's status is considered more week-to-week than day-to-day now. "The biggest thing is just the testing that he has to go through with the medical and the slow progression of just getting better every single day. And so we're just taking it day by day right now, not really a timetable."

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...