Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Zanimljivo je za primjetiti da bas nitko od vas nije napisao da je, realno, Dame isao linijom manjeg otpora i potpisao za jedan od dva tima( drugi bi bio Denver) u kojem ce najlakse doci do titule, koja mu dize legacy na opako visi nivo. Bez te titule on je , onako, granicni top 75-100. NBA igrac svih vremena.

Puno bi mi ga bilo draze gledati npr u Miamiju, ovo sa Bucksima mi i nije neki fit.

Edited by Kosta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 said:

@uini zato sto su doveli top 3 PG lige, covjeka koji je prijetnja sa pola terena a u tom timu ostalo 80% istih igraca i pritom u tom timu igra top 3 igrac lige,zver na obje strane parketa. 

Vidjece se kolik je gubitak Bruce Browna ( ogroman ) plus sada Nuggetsi ne idu ispod radara. Sampiona svi zele da sruse a rivali za titulu su se redom pojacali ( Sunsi, Lakersi, Celticsi, Bucksi ).

 

Sto se tice prime time, nisam upoznat ali me ne iznenadjuje. 

Pa 90% ljudi ce prije gledati Lakerse, Celticse, Sunse, Warriorse, Knickse, Buckse nego Nuggetse.

 

eto vidis, dobili top3 pg lige a nisu izgubili nista [jrue];

 

taman i da se gleda glava za glavu je znacajno a ova zamena znaci potpuno novi koncept, koji u teoriji moze da bude bolji a u praksi su sa jrueom uzeli titulu.

 

al zato bobi braun, nenadoknadiv gubitak.

 

dont believe the hype, makar dok se ne dokaze.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

 

eto vidis, dobili top3 pg lige a nisu izgubili nista [jrue];

 

taman i da se gleda glava za glavu je znacajno a ova zamena znaci potpuno novi koncept, koji u teoriji moze da bude bolji a u praksi su sa jrueom uzeli titulu.

Izgubili su Jrue, respect za sve ali Dame>Jrue. Jrue je sampionske sezone bio 3 igrac ekipe, kada je trebao preuzeti da bude 2, Bucksi ispadaju u plejofu. Ima u tom timu ko da igra odbranu a otvaraju napad i jos vise prostora za Janisa. 

Nije za dzabe statistika gdje je Jrue jedan igrac u regularnom dijelu a zatim totalno drugi u plejofu, ogromna razlika i to negativna. Nije da ga protivnici udvajaju pa da padne produktivnost i sve i to bas znacajno.

10 minutes ago, uini said:

al zato bobi braun, nenadoknadiv gubitak.

 

dont believe the hype, makar dok se ne dokaze.

Nije nenadoknadiv ali je gubitak, mozda ne uvijek golim okom vidljiva statistika ali se je itekako znacajan njegov uticaj, posebno u plejofu.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Braun je nenadoknadiv gubitak ako Nagetsi ne budu našli išta vredno na dedlajnu ili sa FA.

 

Što se tiče Baksa, mislim da su oni igrali dok je Midlton mogao da isporučuje dobro, kada je to presušilo, presušila je svaka Baks sezona.

 

Džru nema taj kvalitet da pokrije i Midltona.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Kosta said:

Zanimljivo je za primjetiti da bas nitko od vas nije napisao da je, realno, Dame isao linijom manjeg otpora i potpisao za jedan od dva tima( drugi bi bio Denver) u kojem ce najlakse doci do titule, koja mu dize legacy na opako visi nivo. Bez te titule on je , onako, granicni top 75-100. NBA igrac svih vremena.

Puno bi mi ga bilo draze gledati npr u Miamiju, ovo sa Bucksima mi i nije neki fit.

 

Jeste, lično je stavio paraf da ga trejduju u Milwaukee.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosta said:

Nije valjda da mislis da ga se nije pitalo? 🫣

 

Očigledno nisi pratio razvoj situacije, ili ti je prvobitni komentar maliciozan, a možda i oba. Znalo se da je Dame insistirao na Heatu, Bucksi nisu bili ni u priči za taj trade, što je i CJ rekao u svojoj analizi za ESPN. Da je nedelju pre toga sedeo s Lillardom i pričali su o trejdu, Milwaukee nije bio ni na kraj pameti nikome, samo Heat i eventualno Raptorsi iz senke. Nije tu imalo šta da ga se pita, jer njegov agent i GM nisu bili u kontaktu do 20. i nekog septembra, a on nema ni no trade klauzulu u ugovoru. 

 

Svakako ne mislim da je tužan što će igrati s Giannisom, meni je to draže nego da je otišao kod Butlera, ali da je on sam birao - nije. Njegov izbor je bio Heat.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DameTime said:

 

Očigledno nisi pratio razvoj situacije, ili ti je prvobitni komentar maliciozan, a možda i oba. Znalo se da je Dame insistirao na Heatu, Bucksi nisu bili ni u priči za taj trade, što je i CJ rekao u svojoj analizi za ESPN. Da je nedelju pre toga sedeo s Lillardom i pričali su o trejdu, Milwaukee nije bio ni na kraj pameti nikome, samo Heat i eventualno Raptorsi iz senke. Nije tu imalo šta da ga se pita, jer njegov agent i GM nisu bili u kontaktu do 20. i nekog septembra, a on nema ni no trade klauzulu u ugovoru. 

 

Svakako ne mislim da je tužan što će igrati s Giannisom, meni je to draže nego da je otišao kod Butlera, ali da je on sam birao - nije. Njegov izbor je bio Heat.

Ovo nije prvi put da netko napise nesto sa cime se ti ne slazes i odmah mi je post 'maliciozan' 🙄

Samo sam rekao da mu je cilj da osvoji titulu, a sjekira mu je upala u med sa Milvokijem. A da se nista nije pitao - to je besmislica. Pitaj Dzimiku Batlera 😉

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kosta said:

Ovo nije prvi put da netko napise nesto sa cime se ti ne slazes i odmah mi je post 'maliciozan' 🙄

 

Ne sećam se da sam skoro nekome to rekla.

 

4 minutes ago, Kosta said:

Samo sam rekao da mu je cilj da osvoji titulu, a sjekira mu je upala u med sa Milvokijem. A da se nista nije pitao - to je besmislica. Pitaj Dzimiku Batlera 😉

 

Super, samo velika je razlika između "upala mu je sekira u med" i "išao je linijom manjeg otpora". Hajde da pitamo Butlera i Heat organizaciju koja je naravno sad ogorčena jer nije dobila igrača kog je želela (njihovo pravo) 😄

 

Inače jedva čekam te komentare, ako se desi da osvoje biće kako mu je Cronin učinio uslugu što ga je trejdovao u Buckse umesto u Heat. 

Link to comment
Share on other sites

Denverova najveca boljka je tanka (plejof-relevantna) rotacija. 

To je bila najveca slabost i prosle sezone, a sada je to jos izrazenije. 

 

Doduse, imaju nekih pola sezone vremena da vide da li ce biti nesto od trecepozivaca, a ako ne, da probaju da nabave 1-2 igraca za popunu rotacije.

 

Baksi sada pate od slicne bolje (a treba i da se uigraju), ali ne sumnjam da mogu nekog ring-chasera za popunu rotacije i oni da nabave. 

 

GSW mi je bas tanak ovako kako stoje stvari. Jedino da se Klejo povampiri a Moody/Kuminga evoluira u sledeci nivo digimona. 

 

Boston mi ne izgleda nista jace od prosle sezone. Njima fali organizator igre a oni doveli laznog jednoroga, pritom izgubili Smarta. 

 

Lejkersi su ozbiljno zajebani, pod uslovom da nadju dovoljno belih magova i vraceva da odrze jednog 40-godisnjaka i jednog koji se tako oseca u dobrom stanju. 

 

Svaki tim koji ima Irvinga je smehotres, Finiks je dzumbus. 

 

Vogel ako uspe da poslozi ono cudo u pustinji, da se doda na Mount Rushmore. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam iskreno šta ljudi vide u GSW. To je samo pitanje dana kada će da se raspadne. Niko nije jači od rodnog lista, inače bi Bron samleo Nagetse pre četiri meseca.

 

Lejkersi se mogu još kako nadati na prajmu AD i dugačke mlade rotacije, šta mogu Voriorsi?

Link to comment
Share on other sites

Nije loše 

 

Quote

Deandre Ayton
Malcolm Brogdon
Robert Williams
2024 GSW first (top 4 protected)
2028 Milwaukee pick swap 
2029 Milwaukee unprotected first 
2029 Boston unprotected first 
2030 Milwaukee pick swap

 

 

Nema sumnje da sad Boston i Milvoki debelo odskaču od svih na istoku.

Link to comment
Share on other sites

Morao je Boston barem nekog roleplayu da dobije uz ovo.
Ali dobro upgrejdovali Smarta u Holidaya, i Timelorda u Porza.
Rotacija je bas sus sto bi rekla omladina.
A POR bi mogao jos neki pik da izvuce za Timelorda, fino su unovcili na kraju Lilarda i u pogledu draft kapitala.

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...