Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, Barkley#34 said:

A su čim će Majami igrati ako istrese celo prateće osoblje? Je l' će Rajli i Spo da popunjavaju petorku i klupu?

Dobice i oni neke igrace a jbg kad dodje Lillard tu su Jimmy, Bam, Love, Highsmith, Richardson, Bryant, imaju svije rukije pa ce vrvt jos nesto dodati sa FA ako zatreba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

za scoota pričaju ljudi da će biti zajeban igrač

kažu da igra k'o mator

 

edit a baš zato nurkić i simmons mogu da budu dobra ispomoć

nurkića ne traže zbog kombine plate i povreda, simmonsa zbog kombine plate i ličnosti

 

mogli bi da probaju da naprave instant zanimiljivu ekipu gde je scoot vođa, tj prioritet je da se on razvije ali bi ipak bili dobri za takmičarsko gledanje

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

ne pratim desavanja poslednjih nedelja, ali na leto je bilo price da nema sanse da trejduju martina uz ove mlade igrace. nema ni smisla jedino ako iz neke trece ekipe ne dobiju neko krilo koji je jednako dobar igrac kao martin, sto se verovatno nece desiti.

lowry, robinson, herro i jovic su najrealniji za trejd. i naravno jaquez ali njega kao ne zele trejdovati. 

 

bilo bi bas smesno ako bi lillard bio poslat u toronto.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Osim ako Scoot nije generacijski talenat, meni Portland jako smrdi na Rocketse kad im Lillard ode. Scoot-Simons-Sharpe mi je baš gunnerska kombinacija koja ne verujem da može da igra neku ozbiljnu košarku bar još 2, 3 godine.

 

Scoot ima obrise generacijskog talenta, plus uz njega je daleko bitniji Sharpe nego Simons kog se nadam se možemo otarasiti nekad. Nisu Scoot i Sharpe toliko neozbiljni da bi igrali samo gunnerski basket, imaju priličan BBIQ obojica. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, DameTime said:

 

Pa nisi gledao :classic_smile:

Gledao sam ga u letnjoj ligi gde se propisno ispucavao i uzimao glupe šuteve, ali ... letnja liga. 

 

I'll take your word for it. Ima neverovatan odraz, obratiću više pažnje na njega ove sezone. Da mogu da ti kontriram kada počneš da me zoveš Jokićevcem :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Darko said:

Gledao sam ga u letnjoj ligi gde se propisno ispucavao i uzimao glupe šuteve, ali ... letnja liga. 

 

I'll take your word for it. Ima neverovatan odraz, obratiću više pažnje na njega ove sezone. Da mogu da ti kontriram kada počneš da me zoveš Jokićevcem :classic_biggrin:

 

Da, ima lud odraz, već sad postoji njegova kompilacija zakucavanja (i to iz regularne lige). On ima dobar šut i dobro kapira timske defanzivne kretnje (kad ih imamo), plus ima i lep osećaj za dodavanje. Generalno mislim da je baš steal tog drafta i da će se tek pokazati.

 

A ti ćeš uvek biti Jokićevac, nema tu pomoći :classic_wink:

Edited by DameTime
reč
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Dracarys said:

Nadam se da Scoot igra k'o mator, jer bi mogao biti hladan tuš za Portland ako nastavi sa procentima kakvim je imao pre drafta.

 

Ima Portland i dalje finu ekipu odlaskom Dejma, neće biti zalepljeni za dno.

Skoota mi se prvi put svideo prošle godine na letnjoj ligi, jednostavno deluje da će biti igrač i to all star nivoa. Što se šuta tiče tu je malo i do selekcije, nije on prirodan šuter poput recimo Dejma, ali nije ni kamenjar .

Druga stvar, Portland je znao da ostaju bez Lilarda ako zadrže taj pik i ostali su pri njemu, nije to bezveze. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...