Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Na kraju sledece sezone ce imati samo 340m dolara zaradjenih od kosarke, mora pojuriti neki max, valja ziveti od necega posle…

 

(Gruba pretpostavka je da je, kad se dodaju sponzori, u karijeri zaradio 450-500m dolara… i jos nije zavrsio) 

 

treba saosecati sa njegovim gubitkom

Link to comment
Share on other sites

U slucaju trejda za Hardena u LAC, RW i Brada bi treci put igrali zajedno u karijeri (OKC, HOU i sada potencijalno LAC) , dok RW i PG igraju drugi put zajedno posle trejda Vestbruka u februaru posle OKC-a. Red bi bio u nekoj od narednih godini i KD da zatrazi trejd u Kliperse i pridruzi se starim ortacima iz huda..

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=2cxg3u3q

 

to ti je završeno.

 

Nego, ne kapiram ljude ovde ponekad. Ukoliko je postojao dogovor da se igraču ne isplati X para za 5 godina, nego manje za 1+1, a nakon toga se odbija da se potpiše za dogovorene a*X pare, meni nekako deluje nebitno da li je X hiljadu evra ili 100 evra ili 20 ili 200 miliona evra?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, bosMan_jr said:

Na kraju sledece sezone ce imati samo 340m dolara zaradjenih od kosarke, mora pojuriti neki max, valja ziveti od necega posle…

 

(Gruba pretpostavka je da je, kad se dodaju sponzori, u karijeri zaradio 450-500m dolara… i jos nije zavrsio) 

 

treba saosecati sa njegovim gubitkom

A umesto tih 340 miliona, mogao je imati nekih 600 miliona na računu.

 

Što bi se reklo, lako je tuđim ... u koprive mlatit'

26 minutes ago, freethrow said:

Tajriz ovde jako podseća na Pula, nisam ga toliko gledao. Sličan šut, iste nošene, Spolstra imao srčku u klipu, radi stepbek sa 3 koraka, isti Pul.

Nikakav trejd mi tu ne vidimo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Dracarys said:

A umesto tih 340 miliona, mogao je imati nekih 600 miliona na računu.

 

Što bi se reklo, lako je tuđim ... u koprive mlatit'

Nikakav trejd mi tu ne vidimo

Kako je mogao imati 600 miliona, mozes li mi tu matematiku razloziti malo detaljnije?

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Dracarys said:

A umesto tih 340 miliona, mogao je imati nekih 600 miliona na računu.

 

Što bi se reklo, lako je tuđim ... u koprive mlatit'

 

Najjače mi je kad krenu da se razbacuju tuđim parama i sabiraju ugovore. Ne postoji budala koja bi propustila 200 M ako može da ih zaradi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

Ugovorom od 250/5

Ako ucinis napor i malo bolje procitas, napisao sam da ce zakljucno sa sledecom sezonom imati 340 miliona zaradjenih u karijeri. 
Osim ako u tvom scenariju ne bi zaradio 295 miliona u narednoj sezoni, matematika ti najblaze receno nije dobra.

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DameTime said:

 

Najjače mi je kad krenu da se razbacuju tuđim parama i sabiraju ugovore. Ne postoji budala koja bi propustila 200 M ako može da ih zaradi.

 

Niko to ne spori. Ali ako hoćeš pare, a pri tome imaš 10 uslova tipa: ej mora da bude kontender, da najbolji igrač bude neki dobar ortak, da me niko ne pita za odbranu, kilažu itd, plus naravno da mi se svi vodeći ljudi franšiže šlihtaju i gledaju na mene kao boga...  Onda to ne ide baš tako lako. 

 

 

Onda lepo ostaneš u nekom Bruklinu, potpišeš 400/5 ugovor i to je to. I niko te neće previše cimati što si u dve ključne tekme plejofa imao 11ppg uz šut 30-7 i 10 izgubljenih.

Edited by realno *w
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, realno *w said:

Niko to ne spori. Ali ako hoćeš pare, a pri tome imaš 10 uslova tipa: ej mora da bude kontender, da najbolji igrač bude neki dobar ortak, da me niko ne pita za odbranu, kilažu itd, plus naravno da mi se svi vodeći ljudi franšiže šlihtaju i gledaju na mene kao boga...  Onda to ne ide baš tako lako. 

 

 

Onda lepo ostaneš u nekom Bruklinu, potpišeš 400/5 ugovor i to je to. I niko te neće previše cimati što si u dve ključne tekme plejofa imao 11ppg uz šut 30-7 i 10 izgubljenih.

 

Moj komentar je više na temu zašto čovek koji je težak 300+ M želi da zaradi još 200+ M 😄

 

Inače slažem se, sve to bi trebalo tako da bude, poštenje, zaradi taj svoj ugovor ako možeš ili bar ne smaraj kontradiktornim zahtevima and whatnot. Ali očigledno sve to može, superstarovima prolaze neke stvari koje ne prolaze manje kvalitetnim igračima.

 

Ali jbg, svako ko posle epizode u Hjustonu sadi tikve s Hardenom će ovako proći. Ne mogu da ih žalim.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

We all do, Amar'e, we all do...

 

“The red wine bath is very important to me because it allows me to create more circulation in my red blood cells,” Stoudemire told ESPN. The ancient Spartans were said to bathe their babies in wine to make them stronger.Oct 17, 2014
 

mag_amarewinebath02_ln_1296x729.jpg&w=57

  • Like 4
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

Najjače mi je kad krenu da se razbacuju tuđim parama i sabiraju ugovore. Ne postoji budala koja bi propustila 200 M ako može da ih zaradi.

Slobodno repliciraj meni, a ne Dracarysu prozivajuci mene.

 

Ne razbacuje se niko tudjim parama, nego ne prolazi mu tuzna prica kako je on all about honesty, hard work itd itd a zli Mori predstavnik prokletog kapitalizma (usput belog kapitalizma) hoce da prevari i odvoji od usta Hardenu (samim tim i mnogim strpitizetama Teksasa i sire). 
 

Jednako mi se gade obojica i uopste me nije briga da li ce uzeti jos 250m do kraja karijere ili ce guliti za minimalac. 
 

to sto je lik rodjeni luzer i neradnik samo jos oduzima na tezini ovoj prici, ali nije kljucno

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, uini said:

nije stvar u odvajanju od usta, vec u dogovoru/obecanju.

 

sto kaze fritrou, nebitno je dal je 100eur, hamburger ili 20milki

Ne mogu ja da budem djubre prema svima, a onda kad je neko djubre prema meni da trazim da svi saosecaju sa mnom (vazi ne samo za Hardena)

 

Ako misli da ga je neko ostetio protivpravno, obavezno svoja prava da potrazi na sudu. 
 

Ako je dve legalno, a samo trazi visoke moralne kompetencije od svojih kolega/nadredjenih, nakon epizoda u Hjustonu i Bruklinu, sto se mene tice razumevanje nece dobiti, od tebe ce dobiti i to je ok.

Link to comment
Share on other sites

Pa ko ce da mu da pare Miki, ne zezaj, dokazani raspad u plejofu, daleko od prajma. 
Klipersi su mu sansa da se sa matorom druzinom pomoli bogovima za zdravlje (ali bas bas dobro moraju da se mole i zrtvuju Dzeri Vesta) i pokusaju nesto poslednji put. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, bosMan_jr said:

Pa ko ce da mu da pare Miki, ne zezaj, dokazani raspad u plejofu, daleko od prajma. 
Klipersi su mu sansa da se sa matorom druzinom pomoli bogovima za zdravlje (ali bas bas dobro moraju da se mole i zrtvuju Dzeri Vesta) i pokusaju nesto poslednji put. 

Nisam bas siguran da je Balmer taj koji ce da mu da takav ugovor. 

Ja vidim Klipane da sledece ljeto idu u rebuild posto ne vjerujem da ce Kawhiju i PG13 da daju ogromne ugovore vec ce gledati neki S&T ili opt-in i trejd.

Kawhi 33, PG 34 godine sledece ljeto. Pa na to jos dodas Hardena koji ce imati 35 godina.

+ njihovo zdravstveno stanje. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...