Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ma da je samo to. Evo ja rezervisao sto kod Race u Boleč, zove me Raca kaže ne može tebra, Dejm rezervisao ceo restoran, obe sale, dolazi sa Kevonom Lunijem da pričaju i piju vino celu noć.

 

Količina abnormalno glupih priča koje nas očekuju na tnjiterima ovih dana je impresivna.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da nema šanse da Dame i Scoot igraju zajedno. Ili će Lilika odlučiti da ode pa će se Blazersi okrenuti mladom core-u (što bi verovatno bilo najbolje za obe strane), ili će spakovati Scoota dok je atraktivna roba za neke veterane ako ovaj odluči da ostane u Portlandu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

evo da se nalupetam i bacim neku prognozu za fa igrace

 

westbrook - clippers vetmin

middleton - milwaukee 4/140

harden - sixers 4/180

irving - dallas 4/200

russell - lakers 2/40

love - miami vetmin

green - warriors 4/130

fvv - houston 4/132

barnes - indiana 3/42

grant - portland 4/140

lopez - milwaukee 3/50

wood - orlando 2/30

johnson - brooklyn 4/92

kuzma - sacramento 4/100

brooks - houston 3/50

hachimura - lakers 3/42

bridges - charlotte 4/84

gordon - lakers

levert - astana

carter - denver

 

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Pročitah negde da je ovaj Cam Whitmore što su ga Rocketsi draftovali težak divljak, taman se uklapa uz Greena, Portera i ostale bandite. Ima Udoka da poludi sa njima.

 

Ja procitao da je lik premija za 20.pika. Da je trebao biti u top 8, ali neki intervju gde je hitnovao da voli travu ga je srozao. Kako god, low risk high reward.

 

Jos da dovedemo i Cama Johnsona i neka krene phase 2 napokon 😆

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, NikadProtivKaline said:

sve se menja, ali jedna stvar ostaje ista

klipani kao neka imaginarna najbolja ekipa, prvi kontender na vox92

a u realnosti nisu prosli 2. rundu

 

do ove sezone sam ih uvek mecjao medju favorite; al kad je djordjo [opet] iskrenuo zglob u doskoku a chavo zaeadio novu ozbiljnu povredu uz svo cuvanje tokom sezone, odustajem.

 

to je ono prokletstvo clippersa o kojem je valjda simmons pisao, dok je jos pisao, nema treceg.

 

zao mi je, posto su mi obojica medju omiljenim igracima ali dizem ruke od toga da ce napraviti nesto.

 

na vreme je chavo uzeo jos jednu titulu, steta bi bilo da ga vezuju samo za uspehe spursa.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Alex_Serbia said:

P.s. ocekujem da se klub zahvali KPJ-u na kraju naredne sezone, taman dok Can I get an Amen malo nabaci kilometraze na pleju.

 

ja sam mislio da je on krilo; to je onda buraz?

 

sto bi bacio kpjra, imao je dobru sezonu, pomalo je napredovao u mnogo cemu osim u izgubljenim loptama. ima dobar ugovor, ja bih ga rado video u knicksima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...