Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

10 hours ago, Chaos Is Me said:

Meni bi CP3 odlično legao u Buckse.

 

Koja je njegova cena sada? Ako je neki veteranski minimum, ok da se proba, sve ostalo ne.

 

Čak ni to nisam siguran, navikneš na njega tokom sezone i onda ga nema kad ti najviše treba.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

 

Koja je njegova cena sada? Ako je neki veteranski minimum, ok da se proba, sve ostalo ne.

 

Čak ni to nisam siguran, navikneš na njega tokom sezone i onda ga nema kad ti najviše treba.

I dalje je u Sunsima, gledaju sta ce i kako ce. 

Imaju do 29.06 kada je rok za garantovanje ugovora od 30 miliona a ako ga prije toga waivuju onda 50% od toga i onda mogu to da strech-uju na 3 godine ili da im bude udar na salary cap odmah u tom iznosu od 15 miliona. Prva opcija je da ga trejduju jer imje svaki $ bitan.

 

Postoji opcija i da zavrsi na kraju kod Sunsa za minimalac ali tu treba nekoliko stvari da se poklopi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Snjofko said:

Da li je Marej najbolji igrac koji ikada koji nikada nije bio pozvan na Ol star?

Prvo kada si napisao, palo mi je napamet da nema šanse. Onda sam razmislio i shvatio da zapravo ima gomila igrača koji su bili olstar a koji su kante. Na kraju sam pogledao neke B/R liste best players never to make an allstar i shvatio da, osim Sedrika Maksvela koji je bio srce i duša ranih 80s Seltiksa, ostaju likovi poput Jasona Terryja, Ričarda i Ala Džefersona, Odoma, Sema Perkinsa, Roda Striklenda. Tako da, odgovor je ladno jeste.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Snjofko said:

Da li je Marej najbolji igrac koji ikada koji nikada nije bio pozvan na Ol star?

Bice izabran sledece sezone na Allstar ali u ovom trenutku recimo da toj grupi pripadaju Kukoc, Ron Harper, Jamal Crawford, Lou Williams, Mike Conley Jr, Horry uz ove sto je @freethrow naveo. 

Tako da ne znam bas da li je najbolji. 

Harper je bio ozbiljna macka u Cavsima i Klipanima do povreda a posle toga defanzivna zvijer. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Montica je legenda (čak sam jedno vreme ozbiljno razmišljao da sinu dam ime Monta i to mu je bilo "studijsko ime") ali realno je Džamal mnogo kompletniji igrač. Ako su ovi gore koje je freethrow nabrojao najbolji nikad all-star igrači, Džamal onda jeste najbolji među njima. Kao što rekoh u postu od pre neki dan, na Džamala će se nakon ove titule gledati drugim očima i reputacija će mu žešće skočiti, tako je bilo sa mnogima (Khris Middleton mi pada na pamet).

4 minutes ago, Miki28 said:

Bice izabran sledece sezone na Allstar ali u ovom trenutku recimo da toj grupi pripadaju Kukoc, Ron Harper, Jamal Crawford, Lou Williams, Mike Conley Jr, Horry uz ove sto je @freethrow naveo. 

Tako da ne znam bas da li je najbolji. 

Harper je bio ozbiljna macka u Cavsima i Klipanima do povreda a posle toga defanzivna zvijer. 

 

Conley je bio all star.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, DameTime said:

Zaboravih juče da okačim, ali imali smo slavljenika na topicu. @delgado je bio rođendan, pa poželimo mu sve najlepše! 💜💛

 

spacer.png

 

 

Hvala Dejm.

Teski trenuci za mene em Djokovicev rekord, em Jokicev trofej em sam napunio 3 banke i zvanicno postao mator.

 

@freethrow Nakon 3 titule u fantaziju i 2 u prognozi da li cu dobiti neku nagradu/zvanican statut kao najveci poznavalac nba kosarke na forumu ? 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

 

 

Hvala Dejm.

Teski trenuci za mene em Djokovicev rekord, em Jokicev trofej em sam napunio 3 banke i zvanicno postao mator.

Pratim i podizem. City tripleta, Argentina SP i tvoja izdaja

2 minutes ago, delgado said:

@freethrow Nakon 3 titule u fantaziju i 2 u prognozi da li cu dobiti neku nagradu/zvanican statut kao najveci poznavalac nba kosarke na forumu ? 

Ne.

Srecan rodjendan sa zakasnjenjem matoriiii

Edited by Miki28
typo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

E da i sa devojkom je juce konacno bio kraj, ipak je resila da su joj droge vaznije od ljubavi

Ima prica sad sa tu nekom drugaricom/koleginicom ongoing ali otom potom

 

 Svakako sam naucio da apsorbujem udarce bolje nego ranije i da razmisljam kao sampion. Idem na trcanje svako jutro dok jos nije kisa, jer tako se postaje pobednik, kad je najteze najvise treniras. Imam 30 ali I haven't even begun to peak, tu sam kao King.

  • Like 6
  • Love 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, delgado said:

E da i sa devojkom je juce konacno bio kraj, ipak je resila da su joj droge vaznije od ljubavi

Ima prica sad sa tu nekom drugaricom/koleginicom ongoing ali otom potom

 

 Svakako sam naucio da apsorbujem udarce bolje nego ranije i da razmisljam kao sampion. Idem na trcanje svako jutro dok jos nije kisa, jer tako se postaje pobednik, kad je najteze najvise treniras. Imam 30 ali I haven't even begun to peak, tu sam kao King.

 

Ti i ja smo telepatski povezani, i kod mene ide priča s kolegom. :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...