Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Zar nije Midlton FA ili sam pomešao nešto?

Ima player option. Cisto iznio ideju jer vjerujem da bi se prije Middletona odrekli nego Jrue-a, posebno nakon najnovije operacije koljena. 

Mislim da bi i Middleton rado otisao u Wizardse da se naplati. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miki28 said:

Hmm ovo bi bilo zanimljivo. Vrvt bi Middleton bio taj koji bi isao u drugom pravcu uz jos nekog, tipa Allen i par pikova. 

 

Hm. Milvokiju bi dubina onda bila jos veca boljka.

 

Btw. jel Beal uopste bolji igrac od Krisa Srednjetona? Ne gledam nesto non-playoff ekipe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Horium said:

 

Hm. Milvokiju bi dubina onda bila jos veca boljka.

 

Btw. jel Beal uopste bolji igrac od Krisa Srednjetona? Ne gledam nesto non-playoff ekipe.

Nov trener, pitanje je sta voli. Svakako da ce Bucksi biti dosta drugaciji sledece sezone jer dosta igraca odlazi/istice ugovor ( vidjecemo sta ce sa Brookom uraditi ). 

Docice FA u Buckse koji bi i dalje imali odlicnu osnovu u vidu Janisa, Jrue i Middleton/Beal recimo pa i Brook ako ostane tu je i Portis.

 

Pa vidi, tu su negdje. Problem je sto su obojica cesto povrijedjeni ali obojica dobri suteri, kreiraju za sebe i druge mada mi je Middleton malo bolji u defanzivi.

Link to comment
Share on other sites

Baksi ove godine imaju dosta problema u smislu da važnim igračima ističu ugovori ( Portis i Bruk) da što reče @Miki28 Midlton ima PO koju će mislim uzeti. 

Po svemu sudeći oni kreću u novi ciklus čija će osnova biti Jrue i Janis. Izgleda da je došlo i do zasićenja, što je normalno.

Link to comment
Share on other sites

Ova offsezona ima potencijala za ozbiljan reshuffle. GSW, Portland, Dallas, Suns, Boston, Phila...

 

Moram da priznam da jedan deo mene zanima da li ce LAL da rizikuje sa Kajrijevom kletvom.

Rekao bih da ce ova sledeca sezona biti ipak last hurrah za Lebrona u lovu na prstenje.

Posle toga ide oprostajna tura i father-son bonding roadtrip po vaskolikoj Severnoj Americi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Ogromnu lovu treba da dobije ove godine, ali uzevši u obzir povrede možda će hteti da to menja nekim dužim ugovorom 

 

ima nekoliko opcija, ali najnerealnija je da uzme po bez da u dzepu ima ugovor za naredne cetiri sezone. ima jos valjda nedelju dana da odluci.

 

a i irving ce uzeti pare od dallasa. mislim da bi bila senzacija ako to ne bi uradio.

Edited by gggggggg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, freethrow said:

Okej, sada već blago počinje da smara i ceo fazon počinje da miriše na neku marketinšku agenciju.

Zamisli koliko iritira Amere sa ovakvim izjavama. Izgubio FMVP koji svi forsiraju u prvi plan pa onda da mu je ovo posao, da hoce da ide kuci itd itd.

A na sve to ih izdominirao🤣🤣🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da, može celu plejlistu da napravi; rolling stones, bijelo dugme a na kraju live, vrati konju glavu mačvanee, jer, ko je mačvan da uzima konjima glave.

edit, zaboravio sam največi hit

 

If you're horny let's do it
Ride it, my pony
My saddle's waiting
Come and jump on it
If you're horny let's do it
Ride it, my pony
My saddle's waiting
Come and jump on it

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...