Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 minutes ago, Dracarys said:

 Dalas i Filadelfija bi oberučke prihvatili Pola, jer im je svakako salary cap u sranju i nisu u mogućnosti dovesti bolje.

 

paulov problem je što statisti;ki dokazano ne može da ostane čitav u plejofu, pa ne kontam zašto bi ga 76ersi oberučke prihvatili ili bilo koja ekipa izuzev one kojoj očajnički treba dobar plej a jure plejof.

 

mavsi nemaju potrebe za cp3jem, luka je organizator i pace maker. irving je u logici mavsa trebalo da bude skorer koji devastira i menja luku. mavsima pre treba ayton.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

99% sam siguran da nece ni harden ni irving biti blizu phoenixa.

 

za paula bih rekao da je zavrsio sa ozbiljnijom kosarkom tj. da bude jedan od glavnih igraca u jurisu na titulu. (tako da me ne bi cudilo da ga clippersi nekako dovedu :baby:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

paulov problem je što statisti;ki dokazano ne može da ostane čitav u plejofu, pa ne kontam zašto bi ga 76ersi oberučke prihvatili ili bilo koja ekipa izuzev one kojoj očajnički treba dobar plej a jure plejof.

 

mavsi nemaju potrebe za cp3jem, luka je organizator i pace maker. irving je u logici mavsa trebalo da bude skorer koji devastira i menja luku. mavsima pre treba ayton.

Ejton je skupa igračka koja ne ide u sign and trade.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, João Palhinha said:

od plejmejkera najrealnija mi je opcija scary terry, s tim sto ja nikako ne bih voleo da daju aytona za njega. dao bih mu novu sansu pod novim trenerom.

Za Aytona su moguće destinacije Dallas, Charlotte, PTB i Bullsi. Pišu da je i sam rekao da se veseli novom startu u drugoj franšizi. Mislim da je 99% izvesno da će biti trejdovan. Isto važi i za CP ako nadu nekoga da mu je atraktivan dovoljno expiring contract. Spominje se cak i u trejdu za Luea za kojeg su najviše zagrizli. Međutim i druge se pita. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Baš će nekonstantnost AD da se ponavlja protiv DPOY Jokića koji se poslednji put odvojio od zemlje u drugom razredu osnovne.

 

Nagetsi samo Gordona mogu da stave na AD, ali tada LeBron pleše. 

 

 

Inače što se tiče poređenja Hardena i FVV, poređenje je krajnje neumesno. Harden jeste podaleko od prajma, ali kao takav je dr za FVV.

Jokić je dosta dobro igrao 1-1 odbranu i protiv Embida i protiv Janisa. Ne kažem da mu AD neće praviti problem, ali se toga ne plašim toliko pogotovo što će verovatno ići dosta pomoći kad AD igra ISO.

Po meni će veći problem biti odbrana 2 na 2 i kako će to da rešavaju, pogotovo ako je Marejev igrač taj koji napada pik.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milos 3.14 said:

Baš će nekonstantnost AD da se ponavlja protiv DPOY Jokića koji se poslednji put odvojio od zemlje u drugom razredu osnovne.

Ne zna, deb'o, smotan, neatraktivan, mekan...nastavi niz... 
To je taj respekt...keep up the good work... :wink2:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Milos 3.14 said:

Jokić je dosta dobro igrao 1-1 odbranu i protiv Embida i protiv Janisa. Ne kažem da mu AD neće praviti problem, ali se toga ne plašim toliko pogotovo što će verovatno ići dosta pomoći kad AD igra ISO.

Po meni će veći problem biti odbrana 2 na 2 i kako će to da rešavaju, pogotovo ako je Marejev igrač taj koji napada pik.

Da li je dobro branio Embida kada mu je spakovao 47 poena? Kada su jos igrali, a nisu puno i ranijih sezona?

7 minutes ago, DameTime said:

Draki udara nisko, ne štedi nikoga. Čekamo odgovor Denver-fans o Dejvisovim obrvama.

 

P.S. Kolegama Lakerima imam da poručim da sam za ručak jela chicken nuggets...

Veceras ce i Bron da jede cvarke nuggets

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, DameTime said:

Čekamo odgovor Denver-fans o Dejvisovim obrvama.

Ceka se pravi tajming... :evil:

 

24 minutes ago, DameTime said:

da poručim da sam za ručak jela chicken nuggets...

pripazi da te zeludacna kiselina ne sastavi, 'oce od toga... :classic_biggrin:

Edited by cabke
typo
Link to comment
Share on other sites

Ovo je jedan od najvecih izazova za Lebrona u njegovoj karijeri, po meni skoro pa u rangu 2012 sezone i Warriors KD duela '17 i '18. Nuggetsi su sa razlogom no1 ekipa i po prvi put u karijeri ( ne racunajuci KD Wariorse ) Lebron nije najbolji igrac na terenu. 

Za AD defintivno najveci izazov u karijeri protiv najveceg/najboljeg moguceg direktnog protivnika. 

 

Nuggetsi su favoriti, 55/45. Imaju najboljeg igraca serije, uigran tim, prednost domaceg terena pa da vidimo. Finale prije finala i onaj ko prodje ( ako prodje zdrav ) aposlutni favorit za titulu protiv nejaci sa istoka.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Miki ne znam sta hoces reci, ali Bron nije bio najbolji igrac na terenu samo protiv Dalasa 2011. i ovaj sada plej of, AD je postao bitniji po Lejkerse sto i nije cudno, jer Bron vec ima 38.5 godina.

 

Kakvi KD Voriorsi...

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Dracarys said:

Miki ne znam sta hoces reci, ali Bron nije bio najbolji igrac na terenu samo protiv Dalasa 2011. i ovaj sada plej of, AD je postao bitniji po Lejkerse sto i nije cudno, jer Bron vec ima 38.5 godina.

 

Kakvi KD Voriorsi...

Protiv Dalasa je bio najbolji ograc serije ali se raspao kao niko nikada. 

Usled toga 2012 je bila nevjerovatno izazovna godina.

Protiv KD Warriorsa nije bio najbolji igrac serije, to je bio KD koliko god vam to tesko bilo priznati.

Ovo je prvi put osim toga da nije najbolji igrac serije, najveca prijetnja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...