Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

15 minutes ago, 40Wins said:

To jes tacno da su bili bolji bez vodje kavačkog klana.

Da je Sakramento otisao dalje bilo bih vise zabrinut, jer je isto tako i Portland ispusio za visoke domete nakon WFC, tj stigli su do nekog maksimuma sa Lilardom, ali nakon ovog uveren sam da nece biti velikih korekcija u rosteru i da ce tim nastaviti veoma ozbiljno da igra.

No videcemo, mozda ja gledam kroz laserske naocare...

 

zanima me sta ce se uraditi sa barnesom. ja ga mozda ne bih produzio. valjalo bi i trejdovati holmesa negde, samo ce to biti malo zajebano.

treba neko dobro krilo i neki rezervni centar. produziti lylesa i edwardsa za normalne novce...

Link to comment
Share on other sites

Nekako je smešno

 

Naročito nakon noći u kojoj je njegov tim bez njega pobedio prvog favorita istoka u gostima, a pravi MVP predvodio svoj tim do 2-0 protiv prvog favorita overall.

Edited by medobrundo
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Pa Brona su zakinuli za treću po redu, a da neće Jokića. U svakom slučaju, za legacy nije baš mnogo bitna nagrada, već samo titula i FMVP.

 

Od novih vesti, CP3 je aut celu nedelju. Nikada veća šansa za Nagetse.

Link to comment
Share on other sites

Koliko MVP-eva je u trenutku proglašenja u PO davalo 13 poena manje po utakmici nego u regularnoj sezoni koja je nagradu donela?

 

Siguran sam da Ameri bogovi statistike imaju tako nešto

 

 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Dracarys said:

Pa Brona su zakinuli za treću po redu, a da neće Jokića. U svakom slučaju, za legacy nije baš mnogo bitna nagrada, već samo titula i FMVP.

 

Od novih vesti, CP3 je aut celu nedelju. Nikada veća šansa za Nagetse.

Pricas ovo kao da ih upravo nismo dobili kompletne, x2.

Krivo mi je sto nece igrati, ne trebaju nam nikakva opravdanja, samo da smo svi citavi. Pa ko moze, nek proba da nas dobije 4x.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sombor Shuffle said:

Pricas ovo kao da ih upravo nismo dobili kompletne, x2.

Krivo mi je sto nece igrati, ne trebaju nam nikakva opravdanja, samo da smo svi citavi. Pa ko moze, nek proba da nas dobije 4x.

Pa da si gledao utakmicu, video bi da ih Nagetsi nisu dobili kompletne X2.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Marko said:

 

 

Napravis kompilaciju "Top Handles" i vec u drugoj sceni se nadju blatantni koraci.
Ajd' da je "Top Dunks", pa i da progledam kreatoru videa kroz prste. 
Ovako je...grozno, i nepostovanje prema kosarci.

 

Vidim Miki i freethrow krenuli jako i od samog starta sa jynxevima.
@freethrow , jel te placaju za svaki upis u kojem spomenes pozne igracke godine igraca GS-a?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...