Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

10 minutes ago, displejnejm said:

Ma šalim se samo. Ni meni nije jasno kako je moguće da u Majamiju ne postoji interesovanje za NBA košarku, i to ovakav meč - odlučujući. Štrus iz on fajr. 

 

Koliko znam, navijaci Majamija su notorni po tome sto se dobar deo njih pojavi tek na drugom poluvremenu.

 

Nego, Majami sa teskom mukon vodi u ovom cripple fight-u.

Bas me zanima da li Strus moze da nastavi ovu "Klej game 6" partiju koju je imao u drugom poluvremenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gotovo. Strasna partija Strusa, svaka cast.

Cikagu bas ocigledno fali organizator, poradjaju poene u 90% napada. Naravno da bi idealno bilo da je to Lonzo, koji bi im doneo jednu dodatnu dimenziju, pre svega u odbrani i tranzicionoj igri, pored pomenute kreacije, ali jbg. Sa njim opet ne bi bili kontender, ali mozda neki dark horse, ako nista da pomrse racune nekome od favorita sa Istoka. Lavin regularna sezona igrac, ne mogu da se nacudim kakve odluke donosi, a o nerezonskim sutevima da ne govorim. Dramond bi morao da bude medju 10 skakaca u ligi svake sezone, jer ima savrsene predispozicije za to, ali je to ocigledno promaja u glavi, nivo Dzavejla. Vucevic je solidan, ali nazalost ne donosi nikakvu zastitu obruca, slabiji je i od Jokare tu.

Cestitke Majamiju, ali oni ce morati ozbiljne promene da prave pred narednu sezonu. Ima tu par solidnih igraca, uz Dzimija i Bama, koji je istina neprepoznatljiv, ali ovako nece ici dogodine. Senka od onoga sto su prosle sezone pokazali.
Da ne ponavljam kako mislim da im ponovo sledi metla protiv Milvokija, kao pre 2 godine.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

OKC stvarno ima minimalan individualni kvalitet za NBA kriterijume. Samo su jako borbeni i dobro se kreću. Ovaj njihov kouč zaslužuje zlatnu medalju.

 

najbolji trener u ligi u dogledno vreme. sto se kvaliteta igraca tice, jalen williams je tek krenuo, videcemo holmgrena, ako poku nastavi kao pre povrede, to je i bez tog beskrajnog niza pikova jedna nestandardna ekipa, koja, za razliku od raptorsa [takodje atipicnih], fura ekstreme.

 

ja sam bas nestrpljiv da vidim kako ce da se odmotaju u narednim sezonama.

36 minutes ago, Miki28 said:

 

Jedan bold prediction: Wolves in 7 protiv Nugetlija

 

 

vece su sanse da prodju u 6, nego u 7.

naravno, ako su svi nosioci na maksimumu, conley zdrav a nuggetsi ne kliknu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...