Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

@DameTime čestitke na prognozi :23:  naravno i drugima koji su pogodili. Hawksi dobli - izgubih volju za dalja predviđanja :classic_laugh:, mada ajde neka je  nama  Bogi prošao, pa mi malo lakše... ali samo do "mojih" Kelta 🍀.

Čestitke i Lakersima na prolazu  (i svima koji slave). Nisu bez šansi protivu Međeda.    

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Lejkersi autoritativno protiv moćne Sote.

Međedi spremaju taktiku za Voriorse, ovo plitko jezero su već utefterili kao lagan prolaz.

 

@DameTime ja gotivim Majami i uopšte mi se nije svidelo ono što sam video ove godine, teškom mukom sam tipovao mimo navijačkih strasti. Majami je ekstremno impotentan napadački i to im je najveći problem. Sa druge strane Atlanta ako nešto može to je da daje koševe u kontinuitetu, plus su i oni iskusni kad je PO u pitanju, na jednu tekmu mogu svakog da dobiju.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Lejkersi autoritativno protiv moćne Sote.

Međedi spremaju taktiku za Voriorse, ovo plitko jezero su već utefterili kao lagan prolaz.

 

@DameTime ja gotivim Majami i uopšte mi se nije svidelo ono što sam video ove godine, teškom mukom sam tipovao mimo navijačkih strasti. Majami je ekstremno impotentan napadački i to im je najveći problem. Sa druge strane Atlanta ako nešto može to je da daje koševe u kontinuitetu, plus su i oni iskusni kad je PO u pitanju, na jednu tekmu mogu svakog da dobiju.

 

To je bio i moj tip, napadačka impotentnost Majamija vs Atlantin napad 😄 

@AlexMaxim Tek smo počeli, imam vremena da se ispromašujem do kraja, kao PTB 😛 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, bodo said:

Najveći problem za vas je nekonstantan vanjski šut. Iako ste se od trejda popravili u tom segmentu to je i dalju u donjoj polovici lige. I danas ste imali dosta promašaja, otvorenih ali srećom Sotta je bila još gora po tom pitanju ( u clutchu) . Ako vaši suteri budu pogađali u dobrim procentima time će se stvarati i više prostora za AD i Brona i tada ćete biti zeznuti. 

Da, sut bas varira. Dovoljno je reci kada je Sroder bio najveca prijetnja spolja.

 

Beasley-u je jedino bistvovanje na terenu da nabode te suteve za 3. Brown Jr igra i odbranu pa ajde ali opet sut mu je "specijalnost"  posebno sto su to sve otvoreni sutevi i to mora da bude u minimum 30% ubacaj.

DLo je bio ocajan, imao je on asistencije ali generalno uzasan nastup. Mora on mnogo bolje i jako je bitan u igri i kontroli flowa Lejkersa. Sve to mnogo tecnije djeluje sa njim na terenu kada je u normalnoj fazi jer ima taj sut, ulaz ali i odlicnu saradnju sa AD. 

 

 

Nasli su novog Dudley-a🤣🤣 

 

Sad vidim podatak da su Lejkersi u reketu sutirali 21/31 i uzeli 12 ofanzivnih skokova a od toga AD 9. Gobert im je bas falio

Edited by Miki28
typo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, realno *w said:

Bravo za Atlantu!

 

Posebno zbog ovih legendi sa tnjitera i ESPNa koji već nekoliko dana analiziraju mečap Seltiksa i Hita, pošto naravno Hovksi treba samo da se pojave i izgube protiv Moćnog Majamija.

 

I sve to bez šuta za tri.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da prijavim da sam odgledao produzetak u taksiju dok sam isao da pokupim malu, na mocartu ESPN prenos u kvadraticu, i ne mogu da vam opisem koliko sam srecan i koliko je zivot lep.

 

 Sto bih se osvrtao na ovaj defetizam, nije palo 120 koseva i konacno imam intezitet, gde se stvarno igraju jake odbrane i igraci padaju od umora + da ne pricamo da su i Lakersi i Sota jurili plejin/plejof i igrali svaki mec tim intezitetom, umorili se, ispovredjivali, meni su obe tekme danas bile sasvim ok uvod u plejof.

 

 Ozbiljan niz raznoraznih pobeda smo zaredjali, ovakve utakmice smo uglavnom gubili u sezoni, a sada smo jednu od najvaznijih dobili... 

 

 Lebron je imao nekolio ozbiljnih sekvenci gde je posle blokade poentirao/asistirao u sledecem posedu odmah, ja mislim dve. Pritom je ubacivao i trojke, i povukao tim kada su bili u rupi. Na kraju jeste imao ocajnih odluka, ali sam klach je ponovo doneo dobru odluku ali Davisom debilizam nas je odveo u OT. U svakom slucaju, ova utakmica ce se brzo zaboraviti jer ubrzo sledi Memfis. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

LAL imaju lepe izglede protiv Grizlija koji se dosta muče u napadu na postavljenu obranu. Na samom dnu lige su u PPP rubrici.U PO još se napadi i usporavaju. Utoliko gore po njih. Osim toga loši su i šuteri. Opet pri dnu. Malo popravili to dolaskom Kennarda ali opet tanko. Kada na sve to dodamo i manjak size u reketu jer nema Adamsa i Clarka a ostaje samo JJJ mislim da teško će Memphis dalje. 

Edited by bodo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, freethrow said:

Na kraju će se plejof svesti na to ko ima više dobrih šutera, i ne kažem to zbog GSW nego generalno. Boston, Milvoki, Klipersi, Finiks.

To svakako a i sposobnost ekipa da u kontinuitetu brane napade, naročito u clutchu. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na jednu utakmicu je sve moguće. Da se igra serija na 4 dobijene između Majamija i Atlante, tipovao bih na impotentni ali borbeni Heat. I sinoć su se volšebno držali iako Hawksi imaju više upotrebljivih igrača. Poraz je pao jer ih je Capela uništio na skoku, za mene je on igrač utakmice sinoć iako je dao samo 4 poena i omašio sva 4 slobodnjaka. Snyder je ozbiljan trener i biće Hawksi ok posebno ako trejduju Trajčeta, ekipa nekako bolje diše i igra kad je Murray za komandama iako Trae zna da uđe u pozitivna ludila verovatno je najslabiji defanzivac u celoj ligi, teška nemoć da makar zasmeta. 

 

Katastrofalna partija Edwardsa, a taman sam mislio da može da bude igrač utakmice. Nemaju ovi ranjeni vukovi dovoljno džebane da si dopuste ovakvo njegovo izdanje. Opet, nije nemoguće da u sledećoj ubaci 40+. Lakersi imaju čemu da se nadaju protiv Međeda, posebno ako se JJJ ne bude čuvao glupih ličnih grešaka kojima je i danas sklon, međutim Lakersi tu nisu favoriti. Sa ovim nivoom igre nemaju šta da traže ali svi znamo da mogu bolje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Iskreno nisam ni u ludilu očekivao brejk u Majamiju, ali eto. Najzanimljivije mi je to što je Heat baš delovao mlitavo, jadnjikavo. Prvo poluvreme je bilo razvaljivanje i da nije bilo idiotske završnice bilo bi +25. Ko god da ode na Bakse tu vidim samo razigravanje za dalje, max jedna uzeta tekma. Skok brutalan, agresivnost odlična, Bogi i Zaliv sa klupe vrlo vrlo dobri i korisni. Meni je glavni problem to što osim Traea kakav god da je niko nije jasan broj dva. Marej, Kolins i neko treći mogu u individualnim utakmicama da konkurišu za to mesto, međutim tanko je to kad treba da se istupi, previše fali konstantnosti. Sve u svemu sedmo mesto, sasvim solidan rezultat na kraju. 

 

I da, umalo da zaboravim. Trae is ballin'!!!

 

 

Ono što je Lebron odigrao i na šta je ličio mi je hajlajt jutra evo. Ušao sam posle utakmice na statistiku, smehotres. Gomila pogrešnih odluka, raspad u odbrani, fizička nemoć, a loženje na max. Tim je uspeo da napravi +20 za manje od 8 minuta koliko je ovaj bio na klupi. Generalno mislim da LAL nema šta da traži protiv Memfisa, jedna, najviše dve pobede i to na silu. S druge strane Minesota da je imala iole funkcionalnog Edvardsa dobili bi dvocifreno. U četvrtoj četvrtini su se skroz raspali kad je trebalo privesti kraju. U ovakvim utakmicama se previše primećuje odsustvo dva igrača iz rotacije i to niko nije mogao da nadoknadi. Baš loša tekma, srećan sam što sam se naspavao 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledah jutros kraj regularke i produzetke LAL - MIN. Sit se ismejah.

Posle mi bi krivo sto nije bikovski princ pogodio sut za jos jedan produzetak, da komedija duze traje.

Ovako konacna ocena 4+, nesto kao "Upoznajte Milerove".

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Jenkins said:

 Meni je glavni problem to što osim Traea kakav god da je niko nije jasan broj dva. Marej, Kolins i neko treći mogu u individualnim utakmicama da konkurišu za to mesto, međutim tanko je to kad treba da se istupi, previše fali konstantnosti. Sve u svemu sedmo mesto, sasvim solidan rezultat na kraju. 

 

 

Kako to misliš? Murray je jasan broj dva, a možda i broj jedan s obzirom da je dvosmerni igrač. Collins je potrošna roba tip fizikalca.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...