Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ovde samo Conley i Sruder da se ne postide.

 

Jedini su oni licili na kosarkase zadnjih 20 minuta utakmice...

 

Jos sam u soku sta sam gledao. Delovalo je kao da je 7. utakmica finala, isaksapljeni povredama rolaju na felnama i bore se goli zivot. Bukvalno padaju ljudi po terenu od umora.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, delgado said:

@DameTime Svaka cast na proceni. Ove godine stvarno sam slabije pratio Atlantu, ostase mi u secanju kako ih je King 2x pregazio sa Sruderom i Tomom Brajantom, ali da, duboka i dobra ekipa, zaboravih i da je i Sadiqq Bey tu. 

 

 Miamiju ostaje da proba da dobije Cikago ili Toronto kuci i da probaju sa Milvokijem. Ne moze sa ovako niskim ljudima ipak da se igra.

 

Nek sam ja nešto ubola, ali šta vredi kad ćete vi da mi sjebete prognozu. :classic_tongue: Rekoh ti da sam tipovala na Atlantu isključivo zbog tog ofanzivnog potencijala, gde mogu da ih zatrpaju u jednoj tekmi.

 

Kapela 21 reb... E moj Bam-Bame, bruko. Što se tiče LAL-MIN, imam da izjavim: Les Misérables.

Edit: ipak nećete.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Respect za Minesotu, sjajan nastup. Ostali su skroz bez goriva. 

Nisu mogli dati kos 6-7 minuta, tek ona bacanja Mike Jr su bili prvi poeni. 

 

Conley Jr i KaT👍 kao i trener. Edwards je bio najgori na terenu a to mnogo govori koliko je ocajno odigrao kad je bilo jos mnogo kandidata.

 

Sta god da se uradi ove godine u plejofu, nadam se da DLo ne ostaje. Kayrie u svim segmentima igre ali svim>Dlo

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Krenuo da ga editujem i otisao u hide. 

 

Nije se Prince usro nego igrac sa 20 godina iskustva. Covjek je pogubio jedno 3 ili 4 lopte u clutchu

A Dejvis koji čuva vazduh na 1.4 sekunde do kraja, i posle pravi faul na šutu za 3

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Krenuo da ga editujem i otisao u hide. 

 

Nije se Prince usro nego igrac sa 20 godina iskustva. Covjek je pogubio jedno 3 ili 4 lopte u clutchu

Edwards, Prince i Anderson. Tim redom su unakazili Sottu. Prošli ste ali ovo nije igra za finale konferencije. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Edwards, Prince i Anderson. Tim redom su unakazili Sottu. Prošli ste ali ovo nije igra za finale konferencije. 

Silver lining jeste to da je ovo jedna od najgorih izdanja vecine igraca dok za trenera nema spasa.

 

 

4 minutes ago, Green23 said:

A Dejvis koji čuva vazduh na 1.4 sekunde do kraja, i posle pravi faul na šutu za 3

Vec 3 ili 4 put ove sezone se to desava, samo njemu a bilo je brainfartova i ostalih u tim istim momentima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bodo said:

@DameTimečestitke za prognozu Atlante. Big surprise za mene. 

 

Koliko vidim na fritrouvoj prognozi, samo smo @Milos 3.14, @zorex i ja tipovali na Hawkse 😄 Zaista nisam iznenađena njihovim prolazom u PO, ova ekipa realno igra sezonu ispod očekivanja a to nije nešto što se ne može ispraviti na jednu tekmu. S druge strane ne očekujem mnogo od njih u nastavku PO.

Edited by DameTime
slovo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U Memfisu su verovatno otvarali sampanjac veceras, cak i pre zavrsetka meca. Upala im sekira u med, takoreci. :lol_2:
A mi kakve smo srece, ima Nju Orliens da nam zapadne + ce I Zajon nekako da se oporavi i igra seriju.

Ako je suditi na osnovu vecerasnjih utakmica, mogla bi da nas doceka jedna jako dosadna 1. runda plejofa. Mozda ako Kingsi zakuvaju protiv Ratnika, inace jedine nade se polazu u Klivlend - Njujork seriju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sombor Shuffle said:

U Memfisu su verovatno otvarali sampanjac veceras, cak i pre zavrsetka meca. Upala im sekira u med, takoreci. :lol_2:
A mi kakve smo srece, ima Nju Orliens da nam zapadne + ce I Zajon nekako da se oporavi i igra seriju.

Ako je suditi na osnovu vecerasnjih utakmica, mogla bi da nas doceka jedna jako dosadna 1. runda plejofa. Mozda ako Kingsi zakuvaju protiv Ratnika, inace jedine nade se polazu u Klivlend - Njujork seriju.

Lejkersi izbacuju Memfis. Mark my words

@freethrow sad sam vidio da Kerr nikada u pejofu nije izgubio prije velikog finala. 

Imao ke neulaske u playoff, gubljenje playina ali kad dodje serija onda batica vozi do finala

 

Hahahaha komedija. Ovaj lik u sredini je trener🤦‍♂️

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Miki28 said:

Respect za Minesotu, sjajan nastup. Ostali su skroz bez goriva. 

Nisu mogli dati kos 6-7 minuta, tek ona bacanja Mike Jr

 

kakav crni rispekt, tacno 6mins bez poena, nisu ni na liniju slobodnjaka otisli. srpska repka u prozorima bar izvede bacanja.

 

tacno sam zapalio stream kada je conley ubacio taj sut 6mins pre kraja i nisam video nista do kraja.

 

pri cemu su dobili poklon od lejkersa za produzetke.

 

s'druge strane, za lejkerse je uzasno zabrinjavajuce da gube celu tekmu od minesote sa onakvom partijom edwaedsa i bez goberta.

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

kakav crni rispekt, tacno 6mins bez poena, nisu ni na liniju slobodnjaka otisli. srpska repka u prozorima bar izvede bacanja.

 

tacno sam zapalio stream kada je conley ubacio taj sut 6mins pre kraja i nisam video nista do kraja.

 

pri cemu su dobili poklon od lejkersa za produzetke.

 

s'druge strane, za lejkerse je uzasno zabrinjavajuce da gube celu tekmu od minesote sa onakvom partijom edwaedsa i bez goberta.

 

Odicni su bili 3 i po cetvrtine, trener je sjajno koristio sta ima a nije lako kada najbolji defanzivci su out. Nije pomoglo ni pomracenje uma KAT-a kada udje u onaj mode da pravi faulove kao neki glupander. 

Ipak nije ni meni jasno zasto su otisli od Mike Jr posle te trojke jer posle toga on je sledeci put imao loptu za sut tek na nekih minut do kraja, dakle skoro 5 minuta su se KAT, Edwards pa i Prince ispucavali. 

 

Lejkersi su odigrali ocajan mec i sa ovakvom igrom nemaju sta da traze ali pratim ovu ekipu skoro svaki mec i opet kazem, kada izadju sa fokusom i energijom onda je to druga ekipa. Vcrs su izasli u lako cemo mode i zamalo djavo odnio salu. 

 

Imaju par dana odmora, do nedelje pa vidjecemo. Imaju mana, najveca jeste trener koji je najgori medju preostalima ali i dosta individualnog talenta i sjajan duo koji kad je zdrav, daje ti sanse da nesto uradis. Samo jos kad bise Lebron malo vise iscimao u odbrani, bar za 10%

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Miki28 said:

Lejkersi izbacuju Memfis. Mark my words

@freethrow sad sam vidio da Kerr nikada u pejofu nije izgubio prije velikog finala. 

Imao ke neulaske u playoff, gubljenje playina ali kad dodje serija onda batica vozi do finala

 

Hahahaha komedija. Ovaj lik u sredini je trener🤦‍♂️

 

Srećan čovek. Grlio bi i ti Lebrona :classic_happy:

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Miki28 said:

Odicni su bili 3 i po cetvrtine, trener je sjajno koristio sta ima a nije lako kada najbolji defanzivci su out. Nije pomoglo ni pomracenje uma KAT-a kada udje u onaj mode da pravi faulove kao neki glupander. 

Ipak nije ni meni jasno zasto su otisli od Mike Jr posle te trojke jer posle toga on je sledeci put imao loptu za sut tek na nekih minut do kraja, dakle skoro 5 minuta su se KAT, Edwards pa i Prince ispucavali. 

 

Lejkersi su odigrali ocajan mec i sa ovakvom igrom nemaju sta da traze ali pratim ovu ekipu skoro svaki mec i opet kazem, kada izadju sa fokusom i energijom onda je to druga ekipa. Vcrs su izasli u lako cemo mode i zamalo djavo odnio salu. 

 

Imaju par dana odmora, do nedelje pa vidjecemo. Imaju mana, najveca jeste trener koji je najgori medju preostalima ali i dosta individualnog talenta i sjajan duo koji kad je zdrav, daje ti sanse da nesto uradis. Samo jos kad bise Lebron malo vise iscimao u odbrani, bar za 10%

Najveći problem za vas je nekonstantan vanjski šut. Iako ste se od trejda popravili u tom segmentu to je i dalju u donjoj polovici lige. I danas ste imali dosta promašaja, otvorenih ali srećom Sotta je bila još gora po tom pitanju ( u clutchu) . Ako vaši suteri budu pogađali u dobrim procentima time će se stvarati i više prostora za AD i Brona i tada ćete biti zeznuti. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...