Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

35 minutes ago, MrTwister said:

Ako sam dobro razumio, neke utakmice u rasporedu ce biti oznacene kao "kvalifikacione" i brojace se posebno za taj midseason tournament. Kad se valjda odigra dovoljno toga, 4 najbolje ekipe igraju neki F4 na neutralnom terenu i pobjednici dobiju nesto vise para za taj turnir. 500k po glavi pobjedniku.

Praktično će neke regularne utakmice tokom sezone dobiti veći značaj jer će se računati i za to takmičenje. Neće biti dodatnih utakmica za timove u odnosu na 82 po rasporedu, osim što će finalisti tog turnira imati ukupno 83 odigrane u sezoni. Tako sam ja razumeo.

 

Dobra cifra za nagradu za slabije plaćene igrače u timu koji pobedi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da, Memfis je užasno jak, ali bez Adamsa, faliće im taman toliko da ne uđu u veliko finale. Slažem se za Boston - generalno bolja, dublja ekipa od Milvokija, koja je jača u mečapu sa Baksima. Ali, dve stvari mogu da prevagnu na stranu Milvokija - moguće mučenje Bostona sa Filom i posledični umor, kao i činjenica da je Janis najbolji igrač u obe ekipe, sposoban je da bukvalno nadčovečanskim naporima ugura svoju ekipu gde joj nije mesto. Da, zaboravih, Tejtum ima tendenciju da se raspadne u napadu kad je važno, barem u dosadašnjem delu karijere. Za Brauna ne brinem. Mislim da će biti baš vrhunska ta serija, vrv 4:3 za nekoga. 

Link to comment
Share on other sites

Videcemo mi za Filadelfiju, svi nekako ubedjeno misle da ispadaju od Bostona. Igraju prvu seriju sa Bruklinom, bice odmorni za drugu rundu sa Seltiksima koji ce se najverovatnije morati peglati sa Majamijem.

 

Takodje, ovo je drugacija i uigranija ekipa za razliku od prosle sezone. Prosle sezone je Embid bio povredjen, muku je mucio sa prstom i propustio je prva dva meca protiv Majamija zbog udarca u glavu zbog kog je morao kasnije nositi masku itd...

 

Harden trenutno nema nikakav pritisak, godinu dana je duze u klubu...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

https://freethrow.pythonanywhere.com/

 

molim vas da pravite proste i jednostavne i kratke passworde koje ćete pamtiti lako.

ovo su ista pravila kao i prošle godine, ako imate neke predloge javite.

 

ukoliko neko hoće sa mnom da podeli unošenje serija i da ga načinim adminom, bio bih zahvalan (biću na putu ali ću se truditi da bude sve na vreme). 

 

molim vas da ne zaboravljate da prognozirate serije pa da posle moram da unosim naknadne prognoze.

 

hvala svima.

 

 

  • Like 4
  • Love 7
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Miki28 said:

 

@Dracarys u Stepls centru odnosno Crypto areni nemaju problema oko ulaznica u poslednjem kolu. Imaju priliku da gledaju AD, Lebrona i ostale💪

 

Vcrs uigravanje za utorak a onda da se odradi posao u playinu pa runda po runda

 

17 minutes ago, Miki28 said:

 

@Dracarys u Stepls centru odnosno Crypto areni nemaju problema oko ulaznica u poslednjem kolu. Imaju priliku da gledaju AD, Lebrona i ostale💪

 

Vcrs uigravanje za utorak a onda da se odradi posao u playinu pa runda po runda

Nadam se da ce se pobediti odmah u utorak, u suprotnom ce biti veooma lose. Jedan mec na ispadanje i serija sa Nagetsima.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

sto se tice igraca, zelja mi je da neko polomi nos dilonu bruksu

 

Drej ga hvata za oko i diže u vazduh, GP2 mu lomi ruku u vazduhu tako da nezgodno pada na člana stručnog štaba Zazu Pačuliju koji mu drobi kičmu drobilicom za kičmu koju je slučajno poneo na utakmicu da pokaže Miloju jer mu je ovaj kazivao o Hemofarmu.

 

Neee, ne želim(o) nijednu povredu nikome, pa ni Bruksu, zaista.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, freethrow said:

https://freethrow.pythonanywhere.com/

 

molim vas da pravite proste i jednostavne i kratke passworde koje ćete pamtiti lako.

ovo su ista pravila kao i prošle godine, ako imate neke predloge javite.

 

ukoliko neko hoće sa mnom da podeli unošenje serija i da ga načinim adminom, bio bih zahvalan (biću na putu ali ću se truditi da bude sve na vreme). 

 

molim vas da ne zaboravljate da prognozirate serije pa da posle moram da unosim naknadne prognoze.

 

hvala svima.

 

 


Hvala! Ne mogu odoliti mijenjanju nickova pa sam i ovaj put učinio isto, ako se budeš pitao tko je “problemiukraju” - taj sam 😁

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

https://freethrow.pythonanywhere.com/

 

molim vas da pravite proste i jednostavne i kratke passworde koje ćete pamtiti lako.

ovo su ista pravila kao i prošle godine, ako imate neke predloge javite.

 

ukoliko neko hoće sa mnom da podeli unošenje serija i da ga načinim adminom, bio bih zahvalan (biću na putu ali ću se truditi da bude sve na vreme). 

 

molim vas da ne zaboravljate da prognozirate serije pa da posle moram da unosim naknadne prognoze.

 

hvala svima.

 

 

 

vreme je da odbranim titulu :chemistry:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...