Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Iskreno, mnogo volim sto je skrenuta paznja sa Brona na prevrtaca guma. Velika sansa za uspeh, doduse, Bron se vec dokazao toliko puta, ali da ga vidimo sada u drugacijoj ulozi, ulozi igraca u 39. godini.

 

Bron je je vec sada istinitim poznavaocima kosarke GOAT, sve sto ostvari je plus. Bron je toliko toga ostvario da je samo zdravlja falilo da bi se za sampionat borio i naravno, da se nisu udruzili u tom trenutku drugi i treci igrac lige. To je u MJ eri bilo nezamislivo plus su mu svi saigraci bili zdravi i igrao protiv buckuris timova.

Doktorirao sam ove Bron vs MJ debate, mogu samo da prde kako su se lupale sekirice devedesetih glumeci odbranu. Tada je veliki uspeh bio voditi loptu sa dve ruke i sutirati tricu, trcanje je bio smeh. Bacam ih pod voz, jer ne mogu protiv cinjenica. Fakin Stokton je bio najveci rival MJ, lolcina, dok su se Kari i Durent udruzili da skinu Brona sa trona!

 

Rimuje se, Bron-tron.

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Pobjeda se pise ali igra bas onako kako sam i mislio. 

Luda ekipa, kad izadju u ovom nonsalantnom modu onda bude muka ziva ali kad izadju fokusirani i sa energijom na teren onda se moze dobiti svako. 

Jutros ocekivano da ce izaci u lelemud modu ali eto par minuta ozbiljne kosarke je bilo dovoljno za W.

 

GS dobio, oni idu na 5 mjesto, sad ce Klipani to napraviti da tu i ostanu mada se tu i NO pita.

 

Okc u playinu, Dalas izgubio od Cikaga i to im je to za ovu sezonu. 

 

@Dracarys blago tebi kad u 5 sati ujutru mislis da uopste i postoji GOAT debata. Ugasena 2011 godine!

Edited by Miki28
typo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

STANDINGS (UPCOMING OPPONENT)
4. Suns: 45-36 (LAC) - clinched postseason spot
5. Warriors: 43-38 (@POR)
6. Clippers: 42-38 (POR, @PHX)
7. Lakers: 42-39 (UTA)
8. Pelicans: 42-39 (@MIN)
9. Timberwolves: 40-40 (@SAS, NOP)
10. Thunder: 39-42 (MEM)

 

LAKERS OWN THE TIEBREAKER OVER:
Warriors, Pelicans, Thunder
 

OPPONENT OWNS TIEBREAKER OVER LAKERS:
Clippers, Timberwolves
 

LAKERS, WARRIORS, PELICANS THREE-WAY TIEBREAKER

LAL: 5-2 record against GSW and NOP

GSW: 3-5

NOP: 3-5

 

LAKERS, CLIPPERS AND PELICANS THREE-WAY TIEBREAKER

NOP: 4-2

LAC: 4-3

LAL: 3-5

 

LAKERS, CLIPPERS, WARRIORS, THREE-WAY TIEBREAKER

LAC: 6-2

LAL: 3-5

GSW: 3-5

 

LAKERS, CLIPPERS, WARRIORS, PELICANS FOUR-WAY TIEBREAKER

NOP: 6-5

LAC: 6-5

LAL: 6-6

GSW: 5-7

 

TEAM-BY-TEAM BREAKDOWN
LAL vs. NOP: 3-1
LAL vs. GSW: 3-1
LAL vs. LAC: 0-4
LAC vs. LAL: 4-0
LAC vs. GSW: 2-2
LAC vs. NOP: 0-3
GSW vs. NOP: 2-2
GSW vs. LAL: 1-3
GSW vs. LAC: 2-2
NOP vs. LAC: 3-0
NOP vs. GSW: 2-2
NOP vs. LAL: 1-3

 

PLAY-IN SCENARIOS

Winner of the No. 7 vs. No. 8 game earns the No. 7 seed and likely plays currently No. 2 seeded Memphis. The play-in game is hosted by the No. 7 seed.

Loser of the No. 7 vs. No. 8 game hosts the winner of the No. 9 vs. No. 10 game (No. 9 seed has home court), with the winner earning the No. 8 seed, and a likely date with currently No. 1 seeded Denver.

 

Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam malo Sac - GSW, Sacto se sprda bez pola ekipe i tek pred kraj dižu nogu sa gasa i predaju utakmicu. Nemamo mi objektivno šta da tražimo protiv ove ekipe ni u San Francisku, kada igraju Huerter, Sabonis i DeAaron - brzina, mladost, isnide game, sve ono što nemamo... Ne verujem ni da ekipe iz LA mogu mnogo bolje da prođu protiv njih. Sada mi nekako najrealnije deluje finale FIniks - Sacramento ili Denver - Sacramento.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

fox je legenda. bas bih voleo da isporuci u prvoj rundi, posto igra herojsku sezonu ali ne sme o tome da se prica, jer su svi resili pre tri godine da je kesa od igraca.

Herojsku sezonu?🤣🤣

25/4/6 je herojska sezona u ovoj eri statpaddera? 

12 minutes ago, freethrow said:

Pogledao sam malo Sac - GSW, Sacto se sprda bez pola ekipe i tek pred kraj dižu nogu sa gasa i predaju utakmicu. Nemamo mi objektivno šta da tražimo protiv ove ekipe ni u San Francisku, kada igraju Huerter, Sabonis i DeAaron - brzina, mladost, isnide game, sve ono što nemamo... Ne verujem ni da ekipe iz LA mogu mnogo bolje da prođu protiv njih. Sada mi nekako najrealnije deluje finale FIniks - Sacramento ili Denver - Sacramento.

Ko god ih ima u 1 rundi kao rivala, nek smatra da je srecan.

 

Previse je mekana i neiskusna ta ekipa za plejof. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Herojsku sezonu?🤣🤣

25/4/6 je herojska sezona u ovoj eri statpaddera? 

 

ne, vec,

Fox has made 23 more clutch field goals than anybody else in the league, and in the last five minutes of a game when the scoring margin is within five points his true shooting percentage is 61.4 and his usage rate (42.8) is the second-highest in the league. These numbers defy the laws of biology. It’s a season that should somehow be immortalized in the Basketball Hall of Fame, and has sucked all suspense from the NBA’s first Clutch Player of the Year award (more on that below).

++

Most of the attention Fox has garnered is due to all he’s accomplished in crunch time. But those marks shouldn’t overshadow his work in the first 3.5 quarters. He has been one of the most efficient and effective high-volume drivers all season, with the lowest turnover rate of his career, and an automatic floater.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

ne, vec,

Fox has made 23 more clutch field goals than anybody else in the league, and in the last five minutes of a game when the scoring margin is within five points his true shooting percentage is 61.4 and his usage rate (42.8) is the second-highest in the league. These numbers defy the laws of biology. It’s a season that should somehow be immortalized in the Basketball Hall of Fame, and has sucked all suspense from the NBA’s first Clutch Player of the Year award (more on that below).

Aha ok.

Respect👍 

 

Znaci imaju najbolji napad ikada, najboljeg trenera, najboljeg clutch igraca, najboljeg skakaca, rukija koji je autkmatik za 3 poena i opet najpozeljniji protivnik u plejofu.👍

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miki28 said:

Herojsku sezonu?🤣🤣

25/4/6 je herojska sezona u ovoj eri statpaddera? 

 

U kontekstu timskih rezultata, da. Dokazao je da ipak može da vodi ekipu u PO. Doduše Sakramentu se konačno sve poklopilo - igrači (Sabonis, Keegan, Huerter) i trener koji zna šta da radi sa njima. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

U kontekstu timskih rezultata, da. Dokazao je da ipak može da vodi ekipu u PO. Doduše Sakramentu se konačno sve poklopilo - igrači (Sabonis, Keegan, Huerter) i trener koji zna šta da radi sa njima. 

Da, poklopilo se da im 7-8 najbitnijih igraca odigra 90% sezone. To je jedina razlika jer sve ostale ekipe ispod njih su imali svoje najbolje igrace po 1,2 pa i 3 mjeseca out.

 

Sve u svemu svaka cast na prvom plejofu u 16 godina ali veoma precijenjena ekipa. 

Link to comment
Share on other sites

Nemam sta za Foxa da kazem, nisam uopste ni pratio da ima ta kategorija clutch player of the year. 

Svakako kao sto rekoh respect za te statse u clutchu ali ako ke konkurencija Derozan i Butler onda jbg.👍 

 

Dobro ce im doci to clutchovanje u plejofu, ako budu uopste i u egalu. Kad Foxara zabode a ako eventualno promasu tu je Sabonis nebeski skakac da popravi. 

Link to comment
Share on other sites

@drperce Lebron igra najgoru kosarku u karijeri ove sezone a posebno sada posle povratka iz povrede. 

Ovo mu je poslednja sezona na ajde da kazem nekom "visokom" nivou i zadnja prilika za titulu. 

Jednostavno godine i povrede su ucinile svoje, sut je otisao u k..., odbranu ne igra evo vec 5 godina minimum. 

 

Nazalost ne pomaze ni ova neznalica na klupi.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Kingsi su bukvalno idealan protivnik za nas. Samo da dođe do tog meča. Nego mislim da se neće poklopiti da igramo protiv njih.

Mozda bi Kingsi uzeli 1 pobjedu. 

Ipak najrealnije je da vi odete na 5to mjesto a vidjecemo ostatak. Ne bih se iznenadio uopste da Pelikani budu rivali Sakramentu a Los Andjeles bitka u plejinu ( ne znam samo ni sto bitka kad 11 uzastopnih pobjeda imaju )🤦‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Mozda bi Kingsi uzeli 1 pobjedu. 

Ipak najrealnije je da vi odete na 5to mjesto a vidjecemo ostatak. Ne bih se iznenadio uopste da Pelikani budu rivali Sakramentu a Los Andjeles bitka u plejinu ( ne znam samo ni sto bitka kad 11 uzastopnih pobjeda imaju )🤦‍♂️

Ja mislim da će Klipersi ići da dobiju obje. Večeras bi sigurno trebali da odrade Portland. Onda bi bili peti? Je li tako?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Ja mislim da će Klipersi ići da dobiju obje. Večeras bi sigurno trebali da odrade Portland. Onda bi bili peti? Je li tako?

Ako Klipani dobiju obje utakmice a GS dobije svij 0reostali mec i budu imali isti skor onda su Klipani 5ti jer imaju bolji skor u diviziji ( mlate Lejkerse non stop ). 

Ako Klipani odu 1-1 a GS izgubi onda sve zavisi od Lejkersa i NO jer ako sve 4 ekipe budu egal onda su Pelikani 5, Klipani 6, Lejkersi 7 a GS 8. 

Ako Klipani izgube obe a ostale ekipe dobiju i napravi se krug od NO, GS i LAL onda su Lejkersi 5ti, GS 6 a NO 7.

 

Mislim da ce Klipani prije rizikovati playin i vrvt duel sa Lejkersima nego da idu na Sunse. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...