Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Just now, Carl Johnson said:

Ne pamtim da sam gledao losijeg KD-a, bas je svasta promasio veceras, ali je opet Finiks s njim druga dimenzija.

 

CP3 burazer je promasio polaganje u kontri 1 na 0 za plus 6 na minut do kraja, ono je da Andjusic pozavidi.

Nije bio pri šutu, evidentno ali kao što sam kažeš druga je to priča. CP kontra :ajme:. Ali pogodio je neke važne suteve. Sotta vrlo nezgodna ekipa. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Carl Johnson said:

Ne pamtim da sam gledao losijeg KD-a, bas je svasta promasio veceras, ali je opet Finiks s njim druga dimenzija.

 

CP3 burazer je promasio polaganje u kontri 1 na 0 za plus 6 na minut do kraja, ono je da Andjusic  Lazarevic pozavidi.

 

Ispravka. :))

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Sipa gore torton fakr ko melo iz najboljih dana. Kakav smo im biser dali majko moja...

 

Izmedju ostalih vesti delgi nam je fakovan i ne moze da se uloguje. U trenucima najveceg trijumfa posle prskanja sikagoua. Svi znamo iz cije kuhinje to dolazi...

 

Koliko te placaju @MetalHead???

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, HAMMER said:

Izmedju ostalih vesti delgi nam je fakovan i ne moze da se uloguje. U trenucima najveceg trijumfa posle prskanja sikagoua. Svi znamo iz cije kuhinje to dolazi...

 

Koliko te placaju @MetalHead???

 

Bez brige, čeka ga poruka u inboxu u vezi toga. MetalHeada msm:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, AgroLaki said:

 

Hvala Miksa, za to smo se borili. Vivek vec pregovara sa Bolivudom da se snimi ekranizacija ovog neverovatnog poduhvata. 

Zvace se: "Od Vlade Nedoncica do Foksovog Plejofcica". 

Kakav je Sakramento tim kad ste i uprkos Panticu usli u plej of! :D

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, freethrow said:

koliko nekul ekipa, kao neke komšije  ekipa iz kraja koja sedi ispred prodavnice i u fazonu su imaš neku kintu a ako ti nađem...

 

 

 

Danas nisam ništa kuvala, moja Slavice, a i sudovi stoje neoprani. Prvo kafu da popijem...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...