Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

To bi bilo to. 

 

Sledi raspad u trecoj cetvrtini . 

 

Ukoliko ne bude hitna cistka trenera i stetocina nekvalitetnih igraca u ekipi  , mi titulu necemo videti u narednih 20 godina. 

 

Covic ukoliko ne zna , moze slobodno da ide, prepustiti kvalitetnim ljudima da dodju u klub. 

 

Ovako vise nece da moze.

Link to comment
Share on other sites

Petruš maši zicer pod košem,Naneli metne 3 uz faul

Razlika u kvalitetu jbg

 

Mi treću utakmicu ne uspevamo da se odlepimo bar nekih 8,9 razlike. Nije to u današnjoj košarci značajna prednost,ali je indikator našeg stanja,igre i mogućnosti 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

Kampaco teska tankoza danas.

Decko je vec u Realu, prihvatite to da njega boli uvo da se povredjuje sada kada treba da potpise ugovor.. Na ler igra ovo finale.

 

Ko je doveo sve ove igrace , je fejlovao zesce, posebno da naglasim dovodjenje igraca tipa Bentli , H.Martina, ostajanje u ekipi Kuzmica, dovodjenje Raduljice, Markovica , Nikole Ivanovica,Dalibora Ilica, Dzona Halanda, svih nekvalitetnih igraca ,koji nemaju kvalitet za EL.

 

Neko mora da podnese ostavku za ovu sezonu. Umesto da svake godine podignemo kvalitet ekipe, mi se srozavamo. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kampaco odvratan + promasena bacanja + dva puta smo primili poene u poslednjem napadu + markovic na dvojci sto je stvarno vrhunski potez.

2/12 trojke.

 

sat i deset minuta traje poluvreme.

valjda se zavrsi do ponoci.

dobric prvo pravi nepotreban prekrsaj nad andjusicem na pola terena, pa kretenski pokusava da se sece i rizikuje i daje 2+1, pa na to jos i ostavlja andjusica samog za trojku.

brate.

rez je odlican kako igramo, a sto je najludje svi su u fazonu da je sve potpuno ok.

luka pokida deonicu, ovaj ga izvadi i ne vraca do kraja poluvremena.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...