Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Još jedna prežaljena utakmica, kao ona protiv Valensije. Imaćemo lepu podršku i očekujem pobedu! Pomoćno osoblje mora bolje, a Petrušev da zaebe da razmišlja koje su mu opcije na leto, da ponovo krene da igra odbranu i da izmišlja poene jer uz Nedovića i Vildozu jedini ima poene u rukama.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, uini said:

 

u kom smislu? dzoni je ovako igrao el i prosle sezone. sigurno mu nije pomogla pauza ali reci ovako nesto je bas degute

Ali, Ivanovic je pretrckavao poskakujuci preko pola sve muceci se i onda bezidejno tapkao loptu do isteka napada i prosle i ove sezone. On je bio skrajnut i poceo je na nesto da lici tek dolaskom njegovog prezimenjaka na klupu. I taman kad je postao sure thing u nasem sistemu i da lici na opasnost po protivnika kao kad je igrao u Buducnosti, dosla je ta povreda. Sad se vraca iz iste i trenutno je na nivou sa pocetka mog posta. Ako se vrati, super. Ali, mislim da je Dusko pogresio insistirajuci na njegovim minutama u EL. Mozda mora tako, ali...

Edited by drakon1
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, drakon1 said:

 I taman kad je postao sure thing u nasem sistemu i da lici na opasnost po protivnika kao kad je igrao u Buducnosti, dosla je ta povreda.

 

znam ali mali je uzorak. kao što uostalom može da se desi (pu-pu) petruševu da ne odigra više onako kao u što je cepao u skorije vreme, jer ga sad svi ozbiljnije skautiraju (drugi razlog ali opet mali uzorak)

 

danas da odigramo za promenu dobru tekmu, pa ako još i stigne pobeda, sjajno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LakiJeMaloNervozan said:

Zbog?

Mesina je vec dao izjavu da ne mogu stici od top8
Nemaju oni nikakvu motivaciju vise

 

nije im to ništa zasmetalo da dobiju prošlu 

 

3 minutes ago, Piksi said:

Ima li negde da se odgleda cela ova utakmica z Virtusom..? Morao sam da propustim...

Hvala.

 

nema potrebe da gledaš, bukvalno nema ničeg prijatnog da se vidi, kažem to kao veliki fan teokratije. ako baš moraš zbog njega, pogledaj prvih 5mins i gasi

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Baš nas respektuju bukmejkeri na ove dve utakmice, opet smo tek blagi autsajder (1.8 - 2.15). Pojma nemam zašto, to su kvote koje bih postavio da nam igraju Faku i Martin, ovako su nam šanse realno simbolične. Protiv Virtusa sam se još i nadao nečemu, večeras bi me svaki scenario sem glatkog poraza vrlo iznenadio, ali ajd da vidimo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...