Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

5 minutes ago, Casaubon said:

Da stvar bude crnja, licno mi je Alimpijeva Zvezda bila veci rak za oci od ovog vladinog raspada. A ozbiljan smo raspad, bas bas. 

Sa Alimpijem smo bili u kakvim takvim planovima za Top 8 do kraja. Ovde posle drugog kola gledamo koje ekipe mozemo pobediti do kraja sezone.

 

Edit: Ne bas do kraja ali mesec mart.

Edited by Pero_Cameron
.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Henry Chinaski said:

Ovo je koncepta bez. Da nema Mitrovica mi ne bi prelazili 50 poena. 

Ne mogu da vjerujem koliko je Lazarević los igrac, čak mu ni odbrana više nije forte.

Žao mi što se Lazić nije oprostio i otišao u legendu, ovako će vjerojatno ostati još 2 sezone i uništiti sve dobro što je uradio

On je odavno legenda, jedini rukometas,  koji je od kosarke ozbiljne pare zaradio, u istoriji ovog sporta🙄

Edited by Gudura
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Siki said:

Utakmica ti izmiče,ovi se odlepljuju na +8 a kouč Dovla juri prednost sa :

Pefi-Dobrić-Lazić-Lazarević-Mitrović.

Ludilo mozga!

Pomracenje totalno

Sa tom petorkom aba utakmicu tesko da bi preokrenuli

 

Puk'o mi tu streem sva sreca

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Naša posla 2.1 said:

11 skokova više, 6 asistencija više i izgubiš 17 razlike… 

 

Neverovatno!!!

 

10 trojki u korist protivnika, jako je teško stići drugim segmentima igre…

 

A nije da se nije imalo prilika, čak i na 4 minuta do kraja…

 

Jako čudna utakmica…

 

 To, čak je i procenat za tri OK 47,4  al 10 izgubljenih više ... i to je to.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Pero_Cameron said:

Sa Alimpijem smo bili u kakvim takvim planovima za Top 8 do kraja. Ovde posle drugog kola gledamo koje ekipe mozemo pobediti do kraja sezone.

 

Edit: Ne bas do kraja ali mesec mart.

Ne mislim na rezultate, nego na igru. Prosto, Alimpijeva zvezda je posle par vrhunskih Radonjinih sezona izgledala kao upaljeni kontejner iso kosarke.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Redstar0356 said:

I nemoj dzabe da pravdate sve ovo i mastate kako ce se sve okrenuti cim dodju Vildoza i Nedovic. Nece, odbrana ce biti ista ili cak i gora a u napadu necemo dobiti nista jer je sve haotivno i problem je sistemske prirode a to ne menjaju 2 igraca.

Realno, verujem da retko ko to ovde misli

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da nas posluzi sreca junacka, da PAO izgubi jos jedno 5 komada od narednih 7-8 kola, pa da napravimo mi jedan lep sporazumni sa cika Vladom, pustimo Radonju da opet rastera kuso i repato, pa da se ceramo. Ovo sad nije za gledanje, ni za nadanje

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, medobrundo said:

Jovanović da leti ako izgubi i u Madridu! Sve ima svoju granicu, pa i tolerancija Zvezdine košarkaški edukovane publike. Da ima u sastavu jednog Ivanovića, Adamsa, Lazića, Lazarevića, Dobrica.. a da ekipa ovako izgleda - nedopustivo. 

 

 

Terao ga je neko da izabere (ili da prihvati( ekipu sa Adamsom (za kog sam vam ja odmah rekao kako stoje stvari a ja sam daleko od strucnjaka), Holandom i 5 centara? Nije. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Dokle bismo bili u igri da mu je npr Ročesti bio povređen na početku sezone? 

Imao je zato JJ duo, Radicevica, Pera Kantica, Keselja, -20 iq Lessorta i mlohavog Milka. Sad kad sam ovu klapu napisao zadrhtase mi ruke i stvarno je umetnost imati 11 pobeda s ovima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jbg, ko nije hteo sebe da laže, video je još na pripremama da ovo neće ići. I ne ide. Niti se vidi neka naznaka boljitka sa ovim trenerom i rosterom.

 

Vildoza je došao da oporavi karijeru, jer u ovoj grupi mediokriteta će igrati 30 minuta po utakmici, što ne bi mogao u jačim timovima. I nada se boljem ugovoru za sledeću sezonu. Videćemo koliko će da nam pomogne. 

 

Rekao sam i ranije, mislim i sad. Čović neće menjati trenera pa da imamo i 0-10, već će šilbovati nekoga. Holand je već otpisan, a i Adams nije daleko...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...