Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, djurava said:

Pa presli bi i ova dvojica negde da su mogli😀. Rakocevic sa Zvezdom ima titulu i 2 kupa

Prvi kup mu doneo Jeretin a drugi pp aparat

A ta titula mi je u lepom secanju mada te sezone je bio i Meš jbg

Edited by Filbi
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, fradler said:

 

Ovo je iz kategorije - niko nikad nije pomislio, kamoli napisao/izgovorio

 

Elem, ovako se odradjuju ABA utakmice. Nista specijalno ova Cibona nije slabija od Zadra. 

 

Simpatican je bio momenat kad se Dusko smorio k'o plovak nakon sto mu je Nikolic objasnio da se celindz moze traziti samo jednom 🙂

 

Naprotiv, za klasu su slabiji. Zadar vodi jako dobar trener koji je napravio sistem i gura preko svih ocekivanja, Cibona je presvucena Gorica sa trenerom i par igraca iz tog kluba. Naravno da ce Borac i Mega da se bore za opstanak kad su izgubili od te grupe gradjana.

 

1 hour ago, K.Dot said:

Konačno, čisti Duško to, sve sto nema veze sa košarkom sto dalje od kluba. Imaš moju podršku. Na kraju ispade da pomoćnici ipak ne postavljaju samo čunjeve 🙂 

Sledeći su Raduljica i Holand, da se dovedu barem dva EL igrača pa da se počne sa treningom.

PS Da li je neko očekivao da će Ivanović doći ovde da se zajebava, pa čoveku je jedan trening pitanje života i smrti.

 

Naravno, jer bez 15 skupih igraca u sastavu klub ne moze da funkcionise.

 

Ne verujem uopste sta citam, umesto da se roster skrati na 12-13 igraca jer nismo Armani, neki bi ovde da ih glumimo, a platice Vucic iz svog dzepa, a igrace svi "jer ima dovoljno utakmica u dva strasna takmicenja".

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, goldberg said:

 

Naprotiv, za klasu su slabiji. Zadar vodi jako dobar trener koji je napravio sistem i gura preko svih ocekivanja, Cibona je presvucena Gorica sa trenerom i par igraca iz tog kluba. Naravno da ce Borac i Mega da se bore za opstanak kad su izgubili od te grupe gradjana.

 

Ne slazem se. Gledao sam mec Mega - Cibona i Cibona je ofanzivno odigrala skoro pa perfektnu utakmicu. Tesko da su za klasu slabiji, posebno od onog Zadra bez Bozica koji se pojavio u Pioniru. Uostalom, igrali su pre mesec dana, Cibona je dobila mec 20 razlike.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, goldberg said:

Naravno, jer bez 15 skupih igraca u sastavu klub ne moze da funkcionise.

 

Ne verujem uopste sta citam, umesto da se roster skrati na 12-13 igraca jer nismo Armani, neki bi ovde da ih glumimo, a platice Vucic iz svog dzepa, a igrace svi "jer ima dovoljno utakmica u dva strasna takmicenja".

 

Ni sam nisam pristalica glomaznog rostera. Bilo bi lepo da možemo da pitbulujemo par igrača i da ostanemo na 12, 13 IGRAČA da izguramo sezonu. Valjda je dosadašnji deo sezone pokazao da nemamo puno el igrača u timu. Ne razumem čemu potreba da se tera svoja neka priča, ako se vidi da u nekoj situaciji ne pije vodu.

 

I naravno da je nebojša jedini krivac što smo u takvoj situaciji i naravno da su veliki novci bačeni na njegovu igranku i to niko ne spori. Ali ako hoćemo nešto da uradimo ove sezone i pokušamo da preokrenemo istu, promena igračkog kadra je moranje.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Filbi said:

Bar su osvojili nesto sa zvezdom i nisu presli u Buducnost kad zvezda nije bila konkurentna

Odbio Partizan i preselio se u Podgoricu za iste pare (rispekt kod mene 4ever).

Covic ga izjebao za drugu godinu ugovora.

 

Ali, bio bi red, da se posle Sase Obradovica, sjebe jos jedna Zvezdina legenda, jer ih imamo milion 🤯

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Nebojsa jeste pojeo govno sto je verovao da VJ moze da vodi EL ekipu. Ali za razliku od one sezone kad je mucenog Alimpija trpeo do aprila ili onog maltretiranja nas i sebe sa svojim sinom bek ap plejmejkerom ovde nije dugo cekao da reaguje i ispravi gresku. Eto i Sone raste kao covek i kosarkaski radnik. 😄

Edited by ZvezdaJeZivot
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ZvezdaJeZivot said:

Nebojsa jeste pojeo govno sto je verovao da VJ moze da vodi EL ekipu. Ali za razliku od one sezone kad je mucenog Alimpija trpeo do aprila ili onog maltretiranja nas i sebe sa svojim sinom bek ap plejmejkerom ovde nije dugo cekao da reaguje i ispravi gresku. Eto i Sone raste kao covek i kosarkaski radnik. 😄

Konkurencija je jaca nego tad, to je glavni razlog

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, fradler said:

 

Ne slazem se. Gledao sam mec Mega - Cibona i Cibona je ofanzivno odigrala skoro pa perfektnu utakmicu. Tesko da su za klasu slabiji, posebno od onog Zadra bez Bozica koji se pojavio u Pioniru. Uostalom, igrali su pre mesec dana, Cibona je dobila mec 20 razlike.

 

Let's agree to disagree.

 

19 minutes ago, Čvarkov said:

 

Ni sam nisam pristalica glomaznog rostera. Bilo bi lepo da možemo da pitbulujemo par igrača i da ostanemo na 12, 13 IGRAČA da izguramo sezonu. Valjda je dosadašnji deo sezone pokazao da nemamo puno el igrača u timu. Ne razumem čemu potreba da se tera svoja neka priča, ako se vidi da u nekoj situaciji ne pije vodu.

 

I naravno da je nebojša jedini krivac što smo u takvoj situaciji i naravno da su veliki novci bačeni na njegovu igranku i to niko ne spori. Ali ako hoćemo nešto da uradimo ove sezone i pokušamo da preokrenemo istu, promena igračkog kadra je moranje.

 

Slazem se, samo je problem sto se sutiranje igraca shvata kao prilika za dovodjenje boljih, a ne shvata se da jednostavno nema mesta za njih 15.

 

Dakle, dvojica odmah otkaz, a onda za svakog ko dodje jos neko treba da dobije otkaz.

Link to comment
Share on other sites

@goldberg

Ne vidim problem da se zahvalimo nekim igračima koji su eventulano EK nivo i umesto njih dovedemo dvojicu graničnih EL igrača, mislim kad smo već spucali toliko para, pa i ovaj budžet nije zatvoren. Ako već bacamo pare bolje da ih bacimo na igrača koji izgleda pristojno u EL.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Cavani said:

Lepo je rekao Ivanovic, nismo mi socijalna ustanova.

To sto je neko osvajao titule sa Zvezdom, za sta je adekvatno placen, ne znaci da treba da igra do 40e godine ili da radi posao za koji apsolutno nije kompetentan i koji bi nastavio da radi bez grize savesti sve i da smo naredjali 20 poraza. 

Svima ce nam biti bolje kada se poslovi i privilegije budu dobijali na osnovu znanja a ne na osnovu rodbinskih i kumovskih odnosa.

Prica u vezi Simona ide dalje od ovog angazmana na klupi, na to sam aludirao.

Ko zeli da razume, razumece.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, K.Dot said:

@goldberg

Ne vidim problem da se zahvalimo nekim igračima koji su eventulano EK nivo i umesto njih dovedemo dvojicu graničnih EL igrača, mislim kad smo već spucali toliko para, pa i ovaj budžet nije zatvoren. Ako već bacamo pare bolje da ih bacimo na igrača koji izgleda pristojno u EL.

 

Pa oni kojima zelis da se zahvalis uopste i ne igraju, a ne igraju zato sto nam se moze, ima jos 12 skupih igraca koji doprinose vise od njih.

 

I onda bi ti doveo jos dva igraca koji traze minute umesto likova koji zajedno uzmu mozda 8 minuta po mecu. To se zove dovodjenje i trosenje para da slucajno neka povreda ne bude razlog za poraze u ABA ligi, dok je EL sa tim stavom prezaljena.

 

Mi smo u vreme svog najveceg uspeha u EL, sezona 2016/17 imali dva centra, Mitrovica i Simona na 4, Tejica i Rebica u 12 i niko nije zazivao jos 2-3 pojacanja jer duga je sezona, ne mogu juniori da budu u 12 i slicnih prica. Jednostavno, to sto smo imali je bio maksimum maksimuma koji smo mogli da iscedimo dok Vucic nije odlucio da od kosarkaskih klubova pravi sliku bolje, brze i jace Srbije.

 

Sta reci da smo mi posle dve fenomelne sezone ostali bez trenera i skoro svih igraca, a u 12 nam bili velicine poput Jankovica, Radicevica, Jovanovica, pa tada mladih Dobrica, Davidovca i Lessorta? Onda se vratimo u EL i ludilo dovodimo skupe igrace, a drugi plej nam je sin predsednika.

 

Mene uopste ne interesuju iskljucivo rezultati, najvise me interesuje da se uspostavi neki sistem, a ako ce drzava da nam kupuje trofeje i mesto u EL, onda bolje da i nema trofeja i da igramo EC.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Nas najveci prodlem je trenutno dvojac Lazic Dobric kojei nas EL nivou zajedno ima +40 minuta sa oko 5 indeksnih poena u zbiru skoro bez koristi u napadu a u odbrani nisu vise cak ni prosecni defanzivici, pogotovo Dobric. U trenutnom rosteru ja ne vidim ko bi mogao kvalitetno da odradi te minute jer je Lazarevic kamenjar jos gori od njih dvojice a Holand deluje pogubljen i kao da je vec bivsi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, fradler said:

Opa, Dusko rasterao sve pomocnike, i Simon je bivsi.

 

  

On 11/17/2022 at 12:03 AM, Laki21 said:

rvhm4Fw.png

 

Marko Simonović u utorak oko 13h nakon što mu je Duško dao zadatak da za trening u sredu pripremi 40-50 minuta video materijala sa pojedinačnom analizom igrača, najčešćih akcija, slabosti i dobrih strana tima Asvela.

 

 

3x2Tgp7.gif

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ZvezdaJeZivot said:

Nebojsa jeste pojeo govno sto je verovao da VJ moze da vodi EL ekipu. Ali za razliku od one sezone kad je mucenog Alimpija trpeo do aprila ili onog maltretiranja nas i sebe sa svojim sinom bek ap plejmejkerom ovde nije dugo cekao da reaguje i ispravi gresku. Eto i Sone raste kao covek i kosarkaski radnik. 😄

Nije se Dr Nebojsa pitao uopste sada. "Odozgo" mu je upuceno da je igranka zavrsena. Da nije bilo tako, sledeci trener bi verovatno bio Simonovic.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Par puta sam gledao one emisije kad štrokavim amerima ciste stanove od prljavštine i smeća i pitam se: jebote, kako ih pre svega nije sramota da se prijave za ovo i da svi vide njihov svinjac?

 

Tako  se isto pitam za Covica. Treci put pokusavas da iskusnog trenera zamenis pocetnikom, biras mu igrace, a da stvar bude gora, za pomocnog trenera dajes mu coveka cijia je kosarkaska inteligencija uvek bila u minusu i Branka Jorovica. Za njega mu odajem priznjanje kako ga se setio, samo to. I onda vidis da ti je smece u stanu doslo do kolena, zoves drugog trenera koji mora da cisti. Da li ga je bar malo sramota od javnosti koja shvata da je treci put podvio rep i zakazao u ulozi trenera? Sve bih dao da vidim izraz lica kad mu Ivanovic govori da ovo mora da se rastura.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...