Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

9 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Obično se po mrežama oduševljevaju klinci, jer je stigao neko ko će igrače, navodno, da maltretira treninzima, a svoju patku bi odsekli kad bi dobili strogog razrednog starešinu. 

Uvek je dobro kad takav zapadne nekom drugom, pa navijaš da što više najebe, a ti se smeškaš sa strane jer te ne dotiče i smišljaš glupe fore na temu. 

 

To se kod mene kaže "lako je tuđim ku*cem po koprivi mlatiti."

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je Covic stvarno toliki egoista da menja DOBRO provereni sistem DR-a i tim kome je falila mala doselekcija (centar i jedan kombo bek) za neko njegovo samozadovoljavanje sklapajuci tim i strucni stab po principu: "Umem ja mnogo bolje" , onda stvarno ne znam sta reci.

 

Valjda ako si predsednik necega i glavni odgovorni, logicno je da ides na ono sto ce ti sigurno doneti rezultate. Pogotovo kada je konkurencija nikad jaca u poslednjih xy godina. Ima dosta teorija, u koju verovati jebem li ga.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, necke said:

Ako je Covic stvarno toliki egoista da menja DOBRO provereni sistem DR-a i tim kome je falila mala doselekcija (centar i jedan kombo bek) za neko njegovo samozadovoljavanje sklapajuci tim i strucni stab po principu: "Umem ja mnogo bolje" , onda stvarno ne znam sta reci.

 

Valjda ako si predsednik necega i glavni odgovorni, logicno je da ides na ono sto ce ti sigurno doneti rezultate. Pogotovo kada je konkurencija nikad jaca u poslednjih xy godina. Ima dosta teorija, u koju verovati jebem li ga.

 

Nebojsa je covek blizak rezimu i vrhu SNS-a, mada mislim da formalno nije clan ali to je nebitno. Kao takav, on izvrsava ono sto mu njegovi nadredjeni narede. Tako da nemoj da izbacujes a priori mogucnost da je ovo sve uradjeno u saradnji sa njim.

Ko ne igra veceras?

 

Ivanovic? Pefi? Raduljica ima verovatno upalu grudnih misica?

 

Jos neko?

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, necke said:

Ima dosta teorija, u koju verovati jebem li ga.

 

najpametnije je verovati u teoriju u kojoj nas je neko nešto primorao te nismo imali izbora.

 

recimo, kada su otišli radonjić i kalinari a lova stigla pošto je nedović bio potpisan - ponitka je postao dostupan igrač ali nama nije padalo na pamet da pazarimo jednu skromniju verziju kalinića, koji je svejedno faktor u euroleague takmičenju. pretpostavljam da su žoc i vučić rekli da ponitka ne može, pa smo pazarili hollanda, jbga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Jedva cekam tekmu, prvi put jos od juna. 

 

 

ovo je najvažnije imho. ja sam se radovao i prethodnim el tekmama ali mislim da je važno da gledamo basket i uživamo u igri ili se nerviramo zbog igre a ne da jurimo nevidljive sukube okolo.

1 minute ago, quentin said:

Ako ćemo o lakoći, daleko najlakše je vjerovati u teoriju da smo sami krivi za sve. Tu bar niko neće da nam se protivi.

 

ne znam da li je najlakše, pošto teorija nije baš popularna ali je zdravorazumski, pošto smo imali bukvalno identičnu predsezonu one godine sa skorcijanidisom, jedino što nismo menjali trenera. razlika je što nije bilo partizana (i vučića sluge žocovog) da nas kazni za brljavljenje u prvom delu sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne kapiram zašto su sada raduljica i džoni neki likovi koji se pikiraju kao nepodobni za ivanovića: prvi je penzos a drugi jednostavno nedovoljno dobar za evroligu ali obojica su profesionalci, koji su sve to videli od tinejdžerskog doba najkasnije, u smislu metoda treninga i principa.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

lik je doživeo taj zvezda-status kao klinac i zaista ima fantastičan šut ali je izvan toga potpuna katastrofa u svim ostalim aspektima kvalitetne takmičarske košarke, pa makar ona bila u evropi.

Ubio nas je u Beogradu one korona sezone.

Verovatno mu je to najbolja utakmica karijere u EL.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uini said:

ne kapiram zašto su sada raduljica i džoni neki likovi koji se pikiraju kao nepodobni za ivanovića: prvi je penzos a drugi jednostavno nedovoljno dobar za evroligu ali obojica su profesionalci, koji su sve to videli od tinejdžerskog doba najkasnije, u smislu metoda treninga i principa.

 

 

Možda zato što je jedan penzos a drugi jednostavno nedovoljno dobar za evroligu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...