Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

50 minutes ago, Redstar0356 said:

Pa da al kakva bi nam razlia bila da je Ivanoviceve minute pojeo Topic? Ili cak i Markoviceve i Ivanovice zajedno?

 

Pa bila bi velika razlika jbga, Marković je čuvao neke ozbiljne napadače sasvim pristojno, Top bi za svakog njih bio poslastica.

 

Dzoni je imao tu povredu i generalno lošu sezonu, ali slažem se da bi možda njegove minute mogao da uzme. Problem tu je što će Pefi biti još stariji, a znamo Nedovićevo zdravstveno stanje i onda lako možeš da ostaneš na 2 igrača na 2 pozicije plus Topić i Pefi, to je baš tanko.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nije direktno tema, ali moram da napisem. U zadnjih nekoliko dana, a verovatno i ranije, nisam primecivao, a posebno od kada smo ispali iz Evrolige, na drustvenim mrezama vlada takav izliv mrznje i pakosti navijaca Partizana prema nama. Nicim izazvan podsmeh, nipodastavanje i vredjanje, prosto covek da se zaprepasti koliko je ovaj narod u kurcu. Umesto da slave svoj rezultat vredan svake cestitke, oni se nasladjuju relativnim neuspehom Zvezde. Pri tome ni ove sezone, jos uvek, nista nisu osvojili.

 

Jedna veoma tuzna crta ovog naroda. Bukvalno im je drazi nas neuspeh od njihovog uspeha.

Edited by John Terry
  • Like 9
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

Nije direktno tema, ali moram da napisem. U zadnjih nekoliko dana, a verovatno i ranije, nisam primecivao, a posebno od kada smo ispali iz Evrolige, na drustvenim mrezama vlada takav izliv mrznje i pakosti navijaca Partizana prema nama. Nicim izazvan podsmeh, nipodastavanje i vredjanje, prosto covek da se zaprepasti koliko je ovaj narod u kurcu. Umesto da slave svoj rezultat vredan svake cestitke, oni se nasladjuju relativnim neuspehom Zvezde. Pri tome ni ove sezone, jos uvek, nista nisu osvojili.

 

Jedna veoma tuzna crta ovog naroda. Bukvalno im je drazi nas neuspeh od njihovog uspeha.

A jbg. gladni su i ljuti. Mnogo godina patnje je bilo u njima. Mi sebe da gledamo kao i do sada. Do kraja da budemo gospoda kao što smo svih ovih godina bili ( mislim na trenera i igrače ) i da ćutimo i guramo do kraja. Jer sam siguran da će opet nama kraj ove sezone biti uspešan kao i svih ovih godina.

  • Like 10
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

stoke po drustvenim mrezama je uvek bilo, ne bih njih uzeo kao relevantan uzorak

plus nasi su sigurno gori

 

ono sto teska srca priznajem, ali moram jbg, komsijama zavidim na 20k ljudi u areni koji svi do jednog aplaudiraju jednom hezonji...bez da mu broje krvna zrnca

I mi smo imali 20 000+ posle deset godina patnje i čekanja. Tako da to im i nije za zavist. Želja mi je samo da mi napravimo dobar tim sledeće sezone i mi ćemo da napunimo Arenu.

 

P.S. Ali lepu sliku i atmosferu prave to je skroz okej ( samo manje pesama o Zvezdi na svojim utakmicama ) i bili bi onda jedna prava lepa zdrava priča.

Edited by Čočo
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NikadProtivKaline said:

stoke po drustvenim mrezama je uvek bilo, ne bih njih uzeo kao relevantan uzorak

plus nasi su sigurno gori

 

ono sto teska srca priznajem, ali moram jbg, komsijama zavidim na 20k ljudi u areni koji svi do jednog aplaudiraju jednom hezonji...bez da mu broje krvna zrnca

 

Ta brojka na utakmicama je za dubok naklon, ali bojim se da određeni broj tih ljudi idu na utakmice iz pogrešnih razloga.

 

Trebalo bi da isključivo bodre svoje, ali ova mržnja je baš odvratna.

 

@Čočo slažem se da ni naši nisu bolji, zapravo sam mislio da su naši gori ali ne, ista govna.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, djura.net said:

U sustini vise splet okolnosti negobilo sta drugo. Registracija Kampaca, povreda Nedovica na startu lige, povreda Vildoze protiv Barse, Miroticev aut, pomracenje mozga protiv Zalgirisa, PAO, Albe I Bajerna, Ponitkin flop u BG koji sudije nisu kaznile tehnickom, nego dosudile Bentilu faul I ponistile kljucna dva poena, zatim sudjenje generalno, Laziceva povreda I verovatno jos dosta sitnica za koje I ne znamo.

Registracija Kampaca nije nikakav splet okolnosti nego posljedica aljkavosti rada Nebojše Čovića, nemojmo to zaboraviti.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Čočo said:

I mi smo imali 20 000+ posle deset godina patnje i čekanja. Tako da to im i nije za zavist. Želja mi je samo da mi napravimo dobar tim sledeće sezone i mi ćemo da napunimo Arenu.

 

P.S. Ali lepu sliku i atmosferu prave to je skroz okej ( samo manje pesama o Zvezdi na svojim utakmicama ) i bili bi onda jedna prava lepa zdrava priča.

 

nije sustina u 20k, vec u manjku nacionalizma.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, quentin said:

Registracija Kampaca nije nikakav splet okolnosti nego posljedica aljkavosti rada Nebojše Čovića, nemojmo to zaboraviti.

Zapravo se radi o kasnjenju novca od drzave (da ne kazem sponzora). Uz to, napravljen je presedan prakticno kaznjavanjem igraca a ne kluba, da ne pominjem zmurenje na slicne prekrsaje drugih klubova. A splet okolnosti ukljucuje I reakciju EL tek kad je posao sa Kampacom zavrsen, dok se finansijski prekrsaj nije tako brutalno kaznio kod registracija Vildoze.

Edited by djura.net
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, NikadProtivKaline said:

stoke po drustvenim mrezama je uvek bilo, ne bih njih uzeo kao relevantan uzorak

plus nasi su sigurno gori

 

ono sto teska srca priznajem, ali moram jbg, komsijama zavidim na 20k ljudi u areni koji svi do jednog aplaudiraju jednom hezonji...bez da mu broje krvna zrnca

Ja im zavidim na 20k ljudi u Areni i odlicnoj atmosferi i tu bih se zaustavio.

Zaista mozemo malo da pogledamo u njihovo dvoriste i prepisemo ponesto.

 

Za ostalo - nisam siguran cime je Hezonja zasluzio aplauz vise nego bilo koji random kosarkas Reala ili druge gostujuce ekipe?

Vi ste avangarda i iznad ste primitivizma koji predstavlja KKCZ i srpska navijacka scena? Ok postujem, svaka cast, cemu onda najgore moguce vredjanje Kalinica i drugih srpskih reprezentativaca? Ili jesi ili nisi, nemoj se kur.ati po potrebi.

 

Hezonja kralj i zasluzuje ovacije samo jer je Hrvat? Pa Natasa Kandic bi pozavidela na tom potezu.

 

29 minutes ago, John Terry said:

Nije direktno tema, ali moram da napisem. U zadnjih nekoliko dana, a verovatno i ranije, nisam primecivao, a posebno od kada smo ispali iz Evrolige, na drustvenim mrezama vlada takav izliv mrznje i pakosti navijaca Partizana prema nama. Nicim izazvan podsmeh, nipodastavanje i vredjanje, prosto covek da se zaprepasti koliko je ovaj narod u kurcu. Umesto da slave svoj rezultat vredan svake cestitke, oni se nasladjuju relativnim neuspehom Zvezde. Pri tome ni ove sezone, jos uvek, nista nisu osvojili.

 

Jedna veoma tuzna crta ovog naroda. Bukvalno im je drazi nas neuspeh od njihovog uspeha.

za ovo ih ne bih optuživao, identično je i sa naše strane. Lično bih platio da se osnuje Jedinica za pronalazak ljudi koji se kurče preko interneta skraćeno JPLKKPI i da im se daju odrešene ruke da nalaze takve moljce koji surovo vredjaju preko društvenih mreža bez obzira na navijačku pripadnost.

48 minutes ago, djura.net said:

U sustini vise splet okolnosti negobilo sta drugo. Registracija Kampaca, povreda Nedovica na startu lige, povreda Vildoze protiv Barse, Miroticev aut, pomracenje mozga protiv Zalgirisa, PAO, Albe I Bajerna, Ponitkin flop u BG koji sudije nisu kaznile tehnickom, nego dosudile Bentilu faul I ponistile kljucna dva poena, zatim sudjenje generalno, Laziceva povreda I verovatno jos dosta sitnica za koje I ne znamo.

Poenta je da onaj 'tvoj' tim na papiru nije nista bolji od ovogodisnjeg I ocekivati da ce doneti bolji rezultat nije bas na mestu.

Nikako ne može pomracenje u 4 kljucna meca da se podvede pod SPLET OKOLNOSTI… bas nikako

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Значи они су господа јер нису националисти, јер поздрављају Хезоњу, али се вређање Калинића, Теодосића и Гудурића не рачуна. Вређање Петрушева и Душка нећу ни да рачунам то је ипак дерби и не може проћи без тога. Занимљиво размишљање.

  • Like 11
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, djura.net said:

Zapravo se radi o kasnjenju novca od drzave (da ne kazem sponzora). Uz to, napravljen je presedan prakticno kaznjavanjem igraca a ne kluba, da ne pominjem zmurenje na slicne prekrsaje drugih klubova. A splet okolnosti ukljucuje I reakciju EL tek kad je posao sa Kampacom zavrsen, dok se finansijski prekrsaj nije tako brutalno kaznio kod registracija Vildoze.

Sve u svemu, Nebojša nije ništa kriv. :classic_biggrin:

Ok, ajde prijatan vikend tebi.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Значи они су господа јер нису националисти

A ko je rekao da su gospoda?

Mozda su eventualno samozvana gospoda.

A da arena kad je onako popunjena izgleda mocno - izgleda. I pre svega im svaka cast na 11k pretplatnih ulaznica, to mislim da nema ni Makabi I tvrdim da je to kljucna razlika ove godina izmedju 'nas' I 'njih'. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, quentin said:

Sve u svemu, Nebojša nije ništa kriv. :classic_biggrin:

Ok, ajde prijatan vikend tebi.

 

Ne radi se o tome da Nebojsa nista nije kriv, on je najodgovorniji uvek kao predsednik kluba, i u sustini ne moze da se abolira kako god da ga okrenes, ali razmisli o tome da li takav scenario nije moguc?

 

Ja mislim da jeste. Ako sam ja dobro shvatio, mi smo garantovali Evroligi da nemamo dugovanja prema igracima, nekom formalnom izjavom. Verovatno smo u tom trenutku imali garancije drzave da ce to biti tacno do nekog datuma inspekcije ili pocetka sezone. Ta garancija drzave ocito nije ispunjena, i mi smo prijavljeni od nekoga, ovde se spekulisalo o Savicu, da nismo izmirili obaveze. Evroliga je to shvatila kao krsenje pravila i jos gore, laganje o statusu dugovanja i odrapila nam je kaznu. 

 

Ta kazna je bezvezna prema Kampacu, trebalo je samo kazniti klub, ali to nije poenta mog upisa. I mi i komsije smo na takav nacin finansirani da u svakom trenutku nekom Vucicu moze da dune ona stvar i da nas zajebe. Budzeti nisu formirani vec su OBECANI, i onda molis svaki mesec za pare. Nema sponzorskih ugovora, osim ovih sa kladionicama. Finansiranje iz drzavnih firmi se bazira na datoj reci, a svi znamo kako laku rec imaju nasi politicari.

 

Dakle, bilo je dovoljno samo odloziti pomoc za dva meseca i mi smo vec u daleko losijoj poziciji od komsija.

 

Ne tvrdim da je tako bilo, samo kazem da me uopste ne bi cudilo. Veliko je kurvanje kod nas.

 

To, ponovicu, uopste ne abolira Covica. Ako ne moze da obezbedi stabilne finansije, treba da ide.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, bosMan_jr said:

 

Hezonja kralj i zasluzuje ovacije samo jer je Hrvat? Pa Natasa Kandic bi pozavidela na tom potezu.

 

a tebi bi dragoslav bokan zavideo na ovoj lajni, ako vec povlacimo paralele.

 

a samo si hteo da ispadnes lokal smeker ( :

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dragoslav Bokan > Nataša Kandić

u foto finišu


Ne da sam hteo nego sam i ispao lokal smeker, ti kao najsvetskiji covek na forumu mozes da primas ili ne primas ljude u klub svetskih smekera, u ovom lokalnom se ne pitas nista 🙂

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Dragoslav Bokan > Nataša Kandić

u foto finišu


Ne da sam hteo nego sam i ispao lokal smeker, ti kao najsvetskiji covek na forumu mozes da primas ili ne primas ljude u klub svetskih smekera, u ovom lokalnom se ne pitas nista 🙂

 

 

 

da ti pojasnim bokane smekeru: ne treba da dobije ovacije sami zato sto je hrvat, vec bas zato sto je hrvat, kosovski albanac, bosanac muslimanske veroispovesti, milogorac ili dodaj koga hoces sa poduzeg spiska prvavernih srbina, koju im smetaju u nebeskoj supremaciji ili makar srpskom svetu.

 

kada neki navijaci budu bacali ovacije outovanom geju, samo zato sto simpatise partizan ili zvezdu, to ce biti dobar dan za srbiju generalno, kao sto je bio u petak jer su hezonja ili musa dobili ovacije. smanji hepi tv.

  • Like 11
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, John Terry said:

 

Ne radi se o tome da Nebojsa nista nije kriv, on je najodgovorniji uvek kao predsednik kluba, i u sustini ne moze da se abolira kako god da ga okrenes, ali razmisli o tome da li takav scenario nije moguc?

 

...

Da ne kvotujem čitav post, ali, uz malo dobre volje, može se smisliti i scenario po kome AV nije ništa kriv što je država u banani.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...