Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Vildoza je odabrao najbolju opciju za povratak u EL. Klub sa neiskusnim trenerom i rosterom sa 3 neupotrebljiva plejmejkera za ovaj level i trenutno bez beka. Kada bude prebacio u reli, nadrukaće statse na max uz sav koletareal po igru tima koji je neminovan. Kada nam se nakon desetog kola prepolovi i broj navijača na tribinama krenuće tim putem i Bentil i Martin...jer valja još neku vajdu sem plate izvući iz ove sezone. Ali Vlada je tu da to stavi pod kontrolu. Inače Šakota je u junu proslavio SEDAMDESETI rodjendan.



  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

Vildoza je odabrao najbolju opciju za povratak u EL. Klub sa neiskusnim trenerom i rosterom sa 3 neupotrebljiva plejmejkera za ovaj level i trenutno bez beka. Kada bude prebacio u reli, nadrukaće statse na max uz sav koletareal po igru tima koji je neminovan. Kada nam se nakon desetog kola prepolovi i broj navijača na tribinama krenuće tim putem i Bentil i Martin...jer valja još neku vajdu sem plate izvući iz ove sezone.

Za koji level? Markovic je odlican plej, ima svoju ulogu koja ce jos vise doci do izrazaja oored Vildoze i Nedovica. 

 

Koja depresija na forumu, uzas. Zamisli izgubiti od Baskonije i Reala u gostima, histerija. Jos se prizeljkuju penzosi Ivanovic i Sakota. Uzas

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Stefi88 said:

Adams je dobio i te kako sansu, od prve pripreme utakmice do poslednje on je cak i sve losiji... Vide se na primeru Vildoze sta znaci kvalitetan igrac koji odmah pokaze to...

 

ali će zato džoni da cepa i drugu sezonu, pošto je sve bolji i bolji.

adams i ovakav nikakav zna da odigra odbranu. ako bi mu se vratilo samopouzdanje, pa time i šut, imali bi još jednog aduta za plejof duele protiv partizana.

 

al' dobro, prvo je važno da si domaći igrač, pa tek onda da li možeš da podigneš plafon ekipe.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

ali će zato džoni da cepa i drugu sezonu, pošto je sve bolji i bolji.

adams i ovakav nikakav zna da odigra odbranu. ako bi mu se vratilo samopouzdanje, pa time i šut, imali bi još jednog aduta za plejof duele protiv partizana.

 

al' dobro, prvo je važno da si domaći igrač, pa tek onda da li možeš da podigneš plafon ekipe.

Upravo tako, Adams bi vrlo lako mogao biti ovogodisnji Hollins. Ima kosarke u decku itekako ali jednostavno se privikava. Ja sam za to da mu se da jos prilika jer sa njim u pravom izdanju, plafon ekipe se dize itekako. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

ali će zato džoni da cepa i drugu sezonu, pošto je sve bolji i bolji.

adams i ovakav nikakav zna da odigra odbranu. ako bi mu se vratilo samopouzdanje, pa time i šut, imali bi još jednog aduta za plejof duele protiv partizana.

 

al' dobro, prvo je važno da si domaći igrač, pa tek onda da li možeš da podigneš plafon ekipe.

Ja sam za to da se pozdravi sa obojicom, može Andrews a ne mora niko, da se sa još nekim pozdravi, da se nekima smanje uloge, redukuje minutaža, podele zaduženja i piči. 

Možda nam fali kvalitet na 3, npr Radulja van 12 Ilic u 12, Petrusev više na 5 jer nije 4ka, sve te ludačke kompromise svesti na minimum

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedina normalna stran od strane uprave, sto se tice ove sezone, bi bila silbovanje Adamsa. Ako moze neki klub iz bivse mu lige da preuzme ugovor i neka ide na taj nivo, da dominira tamo sa Duop Ritom.  Lik je Ec nivo maksimum, nema tu privikavanja

9 hours ago, Placebo Lone star said:

Mislim da je ovim izborima vise kumovao Radonja.

Ma da, Radonja voli penzionere, vidimo ove godine u Paou. 

 

Tako je prosle  godine isla da prica da je Radonja  iskljucivo zeleo Cirbesa a ove godine dolazi jos veci penzos.. 

 

 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Babaduka said:

Ja sam za to da se pozdravi sa obojicom, može Andrews a ne mora niko, da se sa još nekim pozdravi, da se nekima smanje uloge, redukuje minutaža, podele zaduženja i piči. 

Možda nam fali kvalitet na 3, npr Radulja van 12 Ilic u 12, Petrusev više na 5 jer nije 4ka, sve te ludačke kompromise svesti na minimum

 

ilić ove sezone može da ima najviše ulogu lazarevića iz prethodnih, s'tim što ilić nema taj versatility čuvanja pozicija od PG do PF kao lazarević, pa ga je teže inkorporirati u rotaciju sa rudimentarnim napadačkim veštinama.

 

ti bi se pozdravio sa obojicom, to je legit, ja ne bih. konstantnog & kvalitetnog podnog đenerlastva će nam svakako faliti i takvog igrača naći nećemo. sledeća najbolja opcija je igrač koji je kompetentan u odbrani, šutu, igri 1na1 i neštomalo 2na2. adams trenutno osim odbrane nema ništa ali ima potencijal da ima sve ovo navedeno. naravno, i ja očekujem da on prvi leti i mislim da će nam to biti veća greška od 5x centara, uprkos dolasku vildoze i povratku nedovića; ja sam mislio da je on zbog konstitucije rupa u odbrani ali zapravo nije, što uz malo molitve & askeze pruža opciju da imamo stvarno moćan prangijatorski backcourt sa nedovićem, vildozom i njim, gde je samo nemanja liability u odbrani. ali avaj. 

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Redstar0356 said:

Jedina normalna stran od strane uprave, sto se tice ove sezone, bi bila silbovanje Adamsa. Ako moze neki klub iz bivse mu lige da preuzme ugovor i neka ide na taj nivo, da dominira tamo sa Duop Ritom.  Lik je Ec nivo maksimum, nema tu privikavanja

Ma da, Radonja voli penzionere, vidimo ove godine u Paou. 

 

Tako je prosle  godine isla da prica da je Radonja  iskljucivo zeleo Cirbesa a ove godine dolazi jos veci penzos.. 

 

 

Mene interesuje da li ga je Radonja doveo ili ne. I meni se cini da je Cirbes doveden protiv njegove volje, kao i Ivanovic. Evo sta mu rade u PAO. Dva dana posto je rekao da mu Bejkon ne odgovara, oni mu ga dovedu. Sta li tek rade Vladi, ako Dejo trpi sve to?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Miki28 said:

Koja depresija na forumu, uzas. Zamisli izgubiti od Baskonije i Reala u gostima, histerija. Jos se prizeljkuju penzosi Ivanovic i Sakota. Uzas

 

Miki znaš i sam da je nezadovoljstvo počelo i prije početka sezone, zbog čovićevog izbora trenera i načina na koji je selektiran roster. 

 

Najmanji problem su ovih 0:4, pitanje je kakvu perspektivu ovakav roster gdje Lazić i Lazarević igraju po 20-25 minuta iako zbirno imaju 4-5 koševa na EL nivou. Na Hollandu koji je doveden umjesto Kaline se šilji patka bez razloga, Ilić nakon onakve sezone ne može minut da zakuči u EL dok trener eksperimentiše sa Petruševom na 4. Gro para je spucano u startnog beka koji je žestoki injury prone igrač. Pa dovođenje Raduljice da se ljudi sprdaju sa nama. Nema potrebe da se spinuje da su ljudi nezadovoljni jer smo izgubili od Reala. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Pred PAO sam rekao da se pribojavam da gledam kako ce se Ivanovic i Adams snaci kada igraci poput Lee-a i Ponitke budu stiskali pri naosj organizaciji,nazalost bilo je gore nego sto sam mogao da zamislim,ono je izgledalo kao da su juniori ubaceni u EL mec.Bajern,losa EL ekipa ali jasno nezgodna,ima stil.Pored Jaramaza,Vajler Veba,Voldena ne bih rizikovao na kecu sa Ivanovicem ni minut,mozda ga i na dva pojedu.Vrlo lako moze da se desi i da Nedovic ima vatreno EL krstenje,koji je kvalitetom daleko iznad.Bas nezgodna ekipa Bajerna.Da se razumemo,ako se bas naostre,a naravno da hoce mogu i Markovicu i Vildozi da naprave probleme ali oni su daleko najbolje sta imamo pa nema druge.U napadu se plasim Rubita,zna sjajne partije da ima,Lucic verovatno nikada nece ponovo dostici stari nivo,vec dugo vremena igra lose ali pored Holanda i Dobrica moguce da bi se i ja razigrao u napadu, videcemo koliko ce Lazarevic igrati,mada zelen je on za Lucica,ovaj je prosle sezone bio treci u EL po broju sutnutih bacanja,flopercina.

 

19 minutes ago, Miki28 said:

Upravo tako, Adams bi vrlo lako mogao biti ovogodisnji Hollins. Ima kosarke u decku itekako ali jednostavno se privikava. Ja sam za to da mu se da jos prilika jer sa njim u pravom izdanju, plafon ekipe se dize itekako. 

Bojim se da je Adams bivsi.To je jedino prihvatljiv potez ako posle otkaza ne placamo bas nista,onda je prakticno rokada Adams-Vildoza,sto nekako prihvatam.E sad jesmo li isposlovali tako dobro,ne znam,mozda i jesmo s obzirom da smo Adamsu bili jedina EL ponuda a Covica sigurno nece vise niko preveslati Gal Mekel stil.

Ne znam kako izgleda na treninzima,ima li volje ali meni je je bas glupo dati mu otkaz sada,ne igra se ni 3 nedelje.Da ne pricam o tome da su oni od malog prangijasa koji zivi na brzoj igri trazili da "kontrolise tempo" pa se sad izgleda cude kako je pasivan.Da nam je barem ostatak bekovske linije stabilan i igracki i zdravstveno pa ajde i da naprave malo cistku ali ovako,opet sebi kopamo rupu.

3 minutes ago, Čvarkov said:

Najiskrenije se divim manjoj grupi na forumu kako pokušava da nađe rešenje da se sezona izvuče i uopšte na pozitivi nakon ovog razjebavanja pobedničkog tima od strane nebojše. Bez imalo ironije.

dada,Nebojsa bi se odrekao domacih poput Davidovca i Kaline,nikad,doslovno nikad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sector said:

 

Miki znaš i sam da je nezadovoljstvo počelo i prije početka sezone, zbog čovićevog izbora trenera i načina na koji je selektiran roster. 

 

Najmanji problem su ovih 0:4, pitanje je kakvu perspektivu ovakav roster gdje Lazić i Lazarević igraju po 20-25 minuta iako zbirno imaju 4-5 koševa na EL nivou. Na Hollandu koji je doveden umjesto Kaline se šilji patka bez razloga, Ilić nakon onakve sezone ne može minut da zakuči u EL dok trener eksperimentiše sa Petruševom na 4. Gro para je spucano u startnog beka koji je žestoki injury prone igrač. Pa dovođenje Raduljice da se ljudi sprdaju sa nama. Nema potrebe da se spinuje da su ljudi nezadovoljni jer smo izgubili od Reala. 

Ae da vidimo sad protiv FMP i posebno protiv Bajerna kako ce biti, kakve ce biti rotacije, igra itd itd. 

 

Meni je bitno da vidimo iz meca u mec napredak u igri. Svima je bilo jasno nakon sto su otisli Radonja i Kalina da ce biti potrebno mnogo strpljenja za novog trenera. Ae da mu i damo to strpljenja, tek smo odigrali 6 utakmica i to bez najboljeg igraca ekipe.

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Miki28 said:

Ae da vidimo sad protiv FMP i posebno protiv Bajerna kako ce biti, kakve ce biti rotacije, igra itd itd. 

 

Meni je bitno da vidimo iz meca u mec napredak u igri. Svima je bilo jasno nakon sto su otisli Radonja i Kalina da ce biti potrebno mnogo strpljenja za novog trenera. Ae da mu i damo to strpljenja, tek smo odigrali 6 utakmica i to bez najboljeg igraca ekipe.

Ae

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Da podsetim samo da je i protiv Panate Ivanović izgledao sa loptom kao nervozni leptir. Nije mogao da prodje ni znatno sporijeg EC Endrijusa koji je trenutno i van forme. Ovaj ga nije pritiskao u prenosu jer za to i nema potrebe jer Džoni najranije uspe da pozove prvi pik tek nakon 15 sekundi spašavanja i žongliranja prednjim promenama oko linije za tri. Dodatni problem je što ozbiljno arči energiju naših visokih koji ako uspeju da se zagrade pod košem Džoni veoma retko nadje ugao za dodavanje pa ih iznova poziva u pik. Teško ga je gledati a još teže ovako pročitanog utopiti sa tom nadrukanom platom.



  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Mene interesuje da li ga je Radonja doveo ili ne. I meni se cini da je Cirbes doveden protiv njegove volje, kao i Ivanovic. Evo sta mu rade u PAO. Dva dana posto je rekao da mu Bejkon ne odgovara, oni mu ga dovedu. Sta li tek rade Vladi, ako Dejo trpi sve to?

Dje je rekao da  mu Pao ne odgovara? Ako si to zakljucio iz onog ugovora svaka cast. Nije doveden protiv njegove volje al je izbor bio Cirbes ili tipa niko. Izbor je lak. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Meni je bitno da vidimo iz meca u mec napredak u igri.

da li ga vidis?

ozbiljno pitam

ja ne vidim, vidim da su rotacije sve besmislenije, i da je kvota da se 2p raspadnemo 1,05

ali mozda sam ja slep i mracim

koji smo to napredak napravili od pocetka sezone?

koji to igrac igra bolje nego na pocetku?

Link to comment
Share on other sites

Raduljica je odlican lik za timsku hemiju I svlacionicu, ali centri u timu moraju da budu Petrusev, Luka I Martin I to je vrlo dobra linija koja nije inferiorna ni na EL nivou. Ilic bi morao da bude u timu ne samo kad ima povreda jer sasvim to zasluzuje.

Daleko komplikovanija situacija je na 1 i 2, tu smo osudjeni na krpljenje, sad ni Nenadic ne zvuci tako lose :kece:

Timu bas nedostaje bbiq, a kad zaigra Nedovic, po tom parametru cemo otici u minus.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

da li ga vidis?

ozbiljno pitam

ja ne vidim, vidim da su rotacije sve besmislenije, i da je kvota da se 2p raspadnemo 1,05

ali mozda sam ja slep i mracim

koji smo to napredak napravili od pocetka sezone?

koji to igrac igra bolje nego na pocetku?

Ako ćemo pošteno Bentil.

Ovde su se svi hvatali za glavu tim promašajem kad je potpisan,a on nam je realno apsolutno najbolji igrač na terenu iz meča u meč.

Bar do dolaska Vildoze.

I povratka kumića.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

ilić ove sezone može da ima najviše ulogu lazarevića iz prethodnih, s'tim što ilić nema taj versatility čuvanja pozicija od PG do PF kao lazarević, pa ga je teže inkorporirati u rotaciju sa rudimentarnim napadačkim veštinama.

 

Ilić je prošle godine na 10 utakmica ABA lige imao indeks preko 20. Protiv Cedevite indeks 43. Pritom u PO ABA lige na dve utakmice prosečan indeks 27. Imao je često dvocifren broj skokova, jednom i 18 komada.. suludo je da takav igrač odmah ne dobije priliku, makar u ABA ligi. Kao peti visoki, umesto Raduljice.

  • Like 20
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

ilić ove sezone može da ima najviše ulogu lazarevića iz prethodnih

priznajem da mi ovo nije jasno od pocetka

covek igra ABA godinama unazad, uzlaznom linijom

u odbrani moze switch na skoro pa sve od 1 do 5

evo statsa od prosle sezone

BasFzKM.png

 

ok mi je da je zelen za EL, ali ocekivao sam da se i tu bori za neke minute, pre svega odbranom

a on je zbog suludog rostera tu prekobrojan, a u ABA se skida za svaku 3-4. tekmu?

doveli smo ga na poziciju borise, samo 4 godine kasnije?

 

meni je ovo skandal, skoro pa kao dovodjenje kampera na poziciju 5. centra

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...