Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Od 156 igrača koji u EL igraju 15 i više minuta po meču, gledajući poene per 40 Marković je poslednji, Lazić pretposlednji, pa onda ide Pajola, pa Lazarević.

 

Nedović je pak drugi u poenima per 40 iza Markusa Hauarda, a ispred Muse, Vezenkova, Motlija... Vildoza je 14. u poenima, mada i 5. u izgubljenim loptama (Teodosić suvereno prvi).

 

 

  • Like 6
  • Thanks 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Redstar0356 said:

Ne znam, ja mislim da je Bogi napisao na tw a on je proveren

 

Svi se vode na kuma. Ovdje smo bar iskusni što se tiče prelaznog roka, znamo kako to ide. 

 

Mislim da je pitanje dana kada će na nekom portalu osvanuti vijest tipa Bomba na Malom Kalemegdanu, oglasio se kum žoržo! 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Snjofko said:

Posle kazu kup besmisleno takmicenje koje treba ukinuti.

 

Da nema kupa, igrali bi jos jedno kolo bez Kampaca.

Da vidimo kako se Facundo snalazi u ritmu 3 utakmice u 4 dana 😁. Ne bi trebalo da je problem s obzirom da je bio u NBA. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sector said:

 

Svi se vode na kuma. Ovdje smo bar iskusni što se tiče prelaznog roka, znamo kako to ide. 

 

Mislim da je pitanje dana kada će na nekom portalu osvanuti vijest tipa Bomba na Malom Kalemegdanu, oglasio se kum žoržo! 

Pouzdaniji izvor od vecine novinara u Srbiji. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, bodo said:

Da vidimo kako se Facundo snalazi u ritmu 3 utakmice u 4 dana 😁. Ne bi trebalo da je problem s obzirom da je bio u NBA. 

3 utakmice u 3 dana za nas.

Polufinale se igra u petak, a timovi koji se ukrstaju u polufinalu igraju jedni u sredu jedni u cetvrtak. Nama ce potrosnja protiv Borca biti minimalna, ali genijalna organizacija.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Del Piero said:

3 utakmice u 3 dana za nas.

Polufinale se igra u petak, a timovi koji se ukrstaju u polufinalu igraju jedni u sredu jedni u cetvrtak. Nama ce potrosnja protiv Borca biti minimalna, ali genijalna organizacija.

Nisam vidio kad mi igramo. Ali sta nije bilo do sada PF subotom a finale nedjeljom a četvrt finala četvrtkom i petkom. Mislim opet dođemo na isto. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, BojanaCZV said:

Zalgiris Baskonia, za koga tu " navijati"?

Baskoniu. Jer njih bismo mogli lakše preskočiti. Em nisu u formi em dolaze nam 5 kola prije kraja. Mada smo tamo izgubili visokom razlikom u zlatno doba VJ. Mada kad smo kod forme ni Žalgiris ne briljira. 

Edited by bodo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...