Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 minutes ago, goldberg said:

Ma da, eto nema se kvalitet i sudjenje je na strani protivnika, ali eto, ipak se doslo do herojske pobede (u inat svima koji nas mrze).

 

Stvarno vise ne moze da se cita o jadnom i bednom sastavu koji ce na kraju da bude na dnu tabele i samo ga Dusko Dugousko spasava tako sto cini cuda i dobija meceve u nizu. Mislim, jeste ovaj sastav izgubio dva meca u Italiji, ali to je zbog losih meceva dve zvezde na 1 i 2. Skoro svaka ekipa u EL cija dva glavna beka upadnu u kanal je osudjena na poraz, nije to sad neka velika mudrost.

Nema mnogo ekipa kojima je kompletan roster van prve dve zvezde na nivou osrednjeg EK tima. Od ovih konkurentnih za top 8, Žalgiris i mi smo tako sklepani.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, goldberg said:

Ma da, eto nema se kvalitet i sudjenje je na strani protivnika, ali eto, ipak se doslo do herojske pobede (u inat svima koji nas mrze).

 

Stvarno vise ne moze da se cita o jadnom i bednom sastavu koji ce na kraju da bude na dnu tabele i samo ga Dusko Dugousko spasava tako sto cini cuda i dobija meceve u nizu. Mislim, jeste ovaj sastav izgubio dva meca u Italiji, ali to je zbog losih meceva dve zvezde na 1 i 2. Skoro svaka ekipa u EL cija dva glavna beka upadnu u kanal je osudjena na poraz, nije to sad neka velika mudrost.

 

s'kim se grudvaš danas? i sam si svestan da makabi nije igrao ozbiljno :lol_2:

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Koga Zvezda pobedi taj nije igrao ozbiljno. U kratkim crtama.

 

 

 

ne samo zvezda; postoji pool ekipa koje su jednostavno neozbiljne i zato povremeno gube. poginuo sam malopre na el topiku kad sam pročitao.

Edited by uini
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, goldberg said:

Ma da, eto nema se kvalitet i sudjenje je na strani protivnika, ali eto, ipak se doslo do herojske pobede (u inat svima koji nas mrze).

 

Stvarno vise ne moze da se cita o jadnom i bednom sastavu koji ce na kraju da bude na dnu tabele i samo ga Dusko Dugousko spasava tako sto cini cuda i dobija meceve u nizu. Mislim, jeste ovaj sastav izgubio dva meca u Italiji, ali to je zbog losih meceva dve zvezde na 1 i 2. Skoro svaka ekipa u EL cija dva glavna beka upadnu u kanal je osudjena na poraz, nije to sad neka velika mudrost.

 

close-door-the-office.gif

  • Like 12
  • Love 2
  • Ha-ha 26
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

 

ne samo zvezda; postoji pool ekipa koje su jednostavno neozbiljne i zato povremeno gube. poginuo sam malopre na el topiku kad sam pročitao.

 

 

Ma jasno. Njemu favoriti igraju neozbiljno kad izgube. Nema veze sto na to moze da utice 1000x faktora, Po njemu se samo pita favorit.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/3/2023 at 2:47 PM, Drug Crni said:

Ja se bas bojim nekog opakog stradanja u Tel Avivu..tipa -20 (i nesto) :classic_unsure:

 

On 2/3/2023 at 2:56 PM, Dropkick Murphys said:

Naravno, nisu ni male šanse za to, ali ja se svakako više plašim trenera tipa Skariolo, Maksvitis, Mesina...i sa slabijim timom na papiru, nego jači tim, a trener Jasikevičius, Kattash, Penarroya, Mumbru... 

Mislim da imamo dobre šanse tamo gde Duško ima više znanja u trenerskom duelu. 

:Hail::Hail::Hail:

Drope,ljubim te u najzgodniju komsinicu u Strahinjica Bana :thumbup:

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

Utući ćemo Albu dvadesetak razlike, pod uslovom da budemo komletni, ne računajući Kampaca.

 

Обично сам најопрезнији могући скептик, нарочито са таквим већ уписаним победама, али се потпуно слажем. Под једним условом, да пре тога узмемо и Левицу. Иначе...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...