Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 minutes ago, pavijan2 said:

Ko priziva Raduljicu verovatno ga nije gledao uživo.

Na TV on i može da prođe kao zalutali amater.

 

 

Ne mora da ga gleda uzivo, dovoljno je sto sam ga slusao na novogodisnjom podcastu od Jao Mileta.

Raduljica je sa profi kosarkaskom karijerom zavrsio negde 2017.

 

Momcima svaka cast, nista ne zameram, nek se odmore fizicki i psihicki, i spreme za cetvrtak koliko mogu.

Link to comment
Share on other sites

Da li i posle ove utakmice mora da se drami i pametuje? Igrali smo koliko smo mogli, zna se ko nam sve nedostaje a i sa tih 5 igrača ne bi bili favoriti protiv Reala. Znamo sve vrline i mane naših igrača i navijajmo za njih da pruze maximum, kad naiđu na boljeg i izgube nema potrebe da dramimo i prozivamo, nismo valjda svi u plavšić fazonu?

  • Like 19
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bodo said:

Svaka čast nasima za borbu i želju. Jedino šta imam problem je da je svaki minut provedeni  Holanda na parketu kriminal. On je cirkusant taman za one egzoticne Indijance.  iIlic isto veliko razočaranje 

 

Ilić deluje užasno mlitavo bez ikakve eksplozivnosti. Ja sam ga iz Igokee zapamtio kao poprilično drugačijeg igrača, ili me sećanje vara? Ništa hustle, ništa da se malo uživi u meč.

 

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Ilić deluje užasno mlitavo bez ikakve eksplozivnosti. Ja sam ga iz Igokee zapamtio kao poprilično drugačijeg igrača, ili me sećanje vara? Ništa hustle, ništa da se malo uživi u meč.

 

Deluje kao da su ga zamenili.

Ili je ABA prava mera za njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Gojko said:

Kažem sinu kad smo vodili 47 - 42 i vidim da ulazi Lazić (i on je znao šta ću mu reći pa me pogleda čekajući moju reakciju):

-Evo sine vidi sad rezultat 47 - 42 i ulazi Lazić  (več 2-3 godine isto pričam)...................

Ono, ništa lično protiv kapitena, niti je on kriv za OVO, ali najviše maše peškirom  kad je na klupi a kad se pozdravlja publika mora biti ispred svih bar metar da se VIDI ko je kapiten.

Neka njega dok god hoće da igra i sretno nama puno sa njim.

Ivanović mora da igra sa onim što ima i  pozdrav našem kapitenu!

 

 

kako kažu; sam ću otići!

 

 

Treba gajiti ozbiljan animozitet prema nekom kao pretpostavljam ti prema Lazicu, pa da posle vecerasnjeg poraza targetiras bas Lazica. Bez namere da branim nekog ili nekog dugog napadam, ali pored svih faktora veceras, gde se uhvati Lazica? Imalo je i imace jos puno razloga da se poseres po njegovoj igri,  s razlogom verovatno, ali cenim da ti to ovaj trenutak nije, otud prva recenica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bolje ovako nego da se izgubilo na jednu loptu uz veliko emotivno praznjenje. 
Monako je imao jos jednu tesku utakmicu, dobio je sto nije lose i treba da putuju. 
Cornelie + Tavares ili Yabusele + Tavares bi fizicki lagano isparirali i NBA ekipama jbga, nismo mogli vise u ovom sastavu. Sa zdravom i kompletnom ekipom mi smo jaci od Reala na bekovskim pozicijama, oni naravno jaci 3-5, veceras nigde nismo imali prednost.

Tacno je da nam treba ili Martin ili da nam je trebalo pojacanje na 5, ali nema kukanja sad.


Sve sam vam dobro prognozirao kao i Kuzmicevih 15 min, sad ide pobeda +5 protiv Monaka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ivanovic veliki gospodin. Tako se drzi konferencija posle poraza.

Pobedio je bolji, nemam nikakvih zameki na racun ekipe. Atmosfera u hali znatno bolja u odnosu na ono cega sam se pribojavao.

Bilo je odlicnih sekvenci, narocito uz Kuza. Nedovic sjajan. Dobric sasvim solidan u ulozi koja je preko njegovih mogucnosti. Ilicu je Real najgori protivnik - i visi i jaci i brzi od njega. Spor odraz iz mesta jos jednom ocigledan. Ako se ozbiljno racuna na njega u ovoj sezoni treba raditi da prima loptu u kretnji, iz zaleta. 

Petrusev vec standardno odlican. Usao je u malu nervozu kad mu prva dva suta nisu usla, kao da ga je hajp oko njega i atmosfera malo sprzila. Ali je sjajno kako se izdigao i kako Dusko veruje u njega i trazi mu pravu ulogu. Danas je to bilo uz bodyguarda u vidu Kuzmica, sto totalno ima logike protiv ovakvih azdaja. Ali momak raste i raste. Bice jos bolji kad nam se plejevi vrate/dodju, ovako ce Saletu Obradovicu biti fokalna tacka skautinga.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Firga said:

 

Treba gajiti ozbiljan animozitet prema nekom kao pretpostavljam ti prema Lazicu, pa da posle vecerasnjeg poraza targetiras bas Lazica. Bez namere da branim nekog ili nekog dugog napadam, ali pored svih faktora veceras, gde se uhvati Lazica? Imalo je i imace jos puno razloga da se poseres po njegovoj igri,  s razlogom verovatno, ali cenim da ti to ovaj trenutak nije, otud prva recenica.

 

Lazić je uz Luku bio ubedljivo najgori na terenu, igrač više za Real.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Константин said:

 

За ЕЛ је сада најпотребније. Не заборавите да ће аждаје од екипа такође бити најбољи када буде најпотребније.

 

Za EL je svaka utakmica jako važna za nas zbog onih 1-6 na startu sa Dovlom. 

 

Ali šta da se radi, ne možemo silom osloboditi Facua i vratiti povrijeđene igrače. Možemo samo da se nadamo da će Duško ostati što duže u igri sa ovim što ima dok se ne kompletiramo. 

Link to comment
Share on other sites

Polako sa Ilicem, ubacen je u vatru, malo mozda i uplasen, ima vremena za njega... Svaka cast momcima zaista, bez 5 igraca koji bi svi bili u 12 🙌

Pefiju nemam sta zameriti, vratice se on na svoje minute i raditi ono sto najbolje zna kada se vrate povredjeni....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...