Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Pa I Sami klubovi sa velikim budzetima su izjavili da svake sezone duguju, jer ulozeno ne moze da im se vrati kroz EL. Zasto njih niko ne kontrolise I kaznjava? Pa nisu ludi i ne ide im u korist. Oni su isti kaznu mogli da donesu kada je Vildoza potpisao, zasto nisu tada? Nisu ocekivali da cemo se ozbiljno umesati za top 8, ili je potpis Kampaca koji duguje Realu gde nije presao(a oni nisu presli preko toga) bio dovoljan razlog za suspenziju.  Ok, kazna da ne mozemo registrovati igraca/igrace, ali zbog cega bas 2 meseca, tj do Marta?

Edited by Predragdjape
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

Uz duzno postovanje, kad pogledas rezultate godinama unazad, ta rodbina i levati imaju odlicne rezultate, zar ne?

 

Да, али за ниво више ( а сада је то отворено Ф8) дође на наплату. Нека му сада зет одговори шта треба правно да се ријеши да би заиграло најскупље појачање икада или нека пошаље сина да објасни играчима шта се дешава.

Небојша Човић је одрадио ваљање у блату са блатњавим комшијама, ако хоћемо нешто више у Европи нема више шта да тражи. Пензија, таман му сада пристаје оно 50 година у кошарци.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Константин said:

 

Да, али за ниво више ( а сада је то отворено Ф8) дође на наплату. Нека му сада зет одговори шта треба правно да се ријеши да би заиграло најскупље појачање икада или нека пошаље сина да објасни играчима шта се дешава.

Небојша Човић је одрадио ваљање у блату са блатњавим комшијама, ако хоћемо нешто више у Европи нема више шта да тражи. Пензија, таман му сада пристаје оно 50 година у кошарци.

I bas sada kada je sve otvoreno za Top 8 dodje na naplatu? Sto ne dodje ranije kad nismo bili konkurentni... Razmisli koja imena sa vlasti bi dosla u klub. Neko slican Ostoji npr. Pritom, nama niko ne garantuje da bi Nov menadzment I predsednik doneli top 8 narednih sezona.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

I bas sada kada je sve otvoreno za Top 8 dodje na naplatu? Sto ne dodje ranije kad nismo bili konkurentni... Razmisli koja imena sa vlasti bi dosla u klub. Neko slican Ostoji npr. Pritom, nama niko ne garantuje da bi Nov menadzment I predsednik doneli top 8 narednih sezona.

Šuška se inače da su ti koji bi da dođu doveli na primer Duška za trenera pa se postavlja pitanje šta će biti sa njim ako ne budu zadovoljni ?

  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Šuška se inače da su ti koji bi da dođu doveli na primer Duška za trenera pa se postavlja pitanje šta će biti sa njim ako ne budu zadovoljni ?

  

Da li su ti koji su doveli Duska bili u klubu od starta sezone kada je doveden Vlada Jovanovic ili su dosli naknadno? Pisalo se vec o tome da je uprava zahtevala Duska... E sad da li konkretno 1 osoba ili vise pitanje je...

Link to comment
Share on other sites

Danas pocinje 17.kolo. Prelazni rok traje izmedju 16.  i 18.kola Evrolige. Dakle do pred utakmicu sa Realom. Mi smo svakako onemoguceni da potpisujemo bilo koga do tada. Tako da bez pojacanja u nastavkubsezone. To nam je sto nam je. Komotno posle prelaznog roka mogu i da nam ukinu zabranu registracije. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Danas pocinje 17.kolo. Prelazni rok traje izmedju 16.  i 18.kola Evrolige. Dakle do pred utakmicu sa Realom. Mi smo svakako onemoguceni da potpisujemo bilo koga do tada. Tako da bez pojacanja u nastavkubsezone. To nam je sto nam je. Komotno posle prelaznog roka mogu i da nam ukinu zabranu registracije. 

Onemoguceni smo za igrace iz drugih EL klubova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
eto vidiš, prvo me opsuješ političkomkorektnošću [emoji38]_2: pa u naredne dve lajne konstatuješ kako to svi rade.
 
nisam ja o fazonu da sam nešto shocked and appalled, već mi ja super ta logika koju si lepo sročio u te dve lajne; 
sledeći put kad čujem da su nekoga uhapsili, osudili ili novčano kaznili za xy prekršaj, reći ću samo da svi to rade i da prosto nema smisla osuđivati ikoga.
 
ti misliš (i većina ovde) da je to nepravda; ja mislim da čović nije bio spreman za svoju veliku pljačku, filmsko-gagngsterskim rečnikom.
pošto, ako planiraš da pokupiš vildozu i facua i tripuješ da si džon goti - onda se obezbedi da te ne u'vate ovako naivno.
ne može čas život na ivici x borba protiv sistema, čas šta nam rade, gde je pravda.
 
to je sve što imam da kažem, pisao sam i sinoć dovoljno na temu a nisam ni jedini.
Zlobnici bi rekli da Čovo nije ni dovodio Fakua već da mu je doveden. Čime je i Čovo lično bio zatečen.
Iz epiloga se naslućuje da ga je zateklo nespremnog.
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, suptil said:

Danas pocinje 17.kolo. Prelazni rok traje izmedju 16.  i 18.kola Evrolige. Dakle do pred utakmicu sa Realom. Mi smo svakako onemoguceni da potpisujemo bilo koga do tada. Tako da bez pojacanja u nastavkubsezone. To nam je sto nam je. Komotno posle prelaznog roka mogu i da nam ukinu zabranu registracije. 

To je za transfere a mozes da potpises igrace do 01.03

January 9

The last day for the EuroLeague players to change the EuroLeague club.

Players may transfer to another team between the regular season Round 16 and Round 18 until Wednesday at 18:00 CET on the week of the calendar date for the game.

Should the round be played on Tuesday or Wednesday, the deadline will be Monday at 18:00 CET.

 

March 1

New players' registration deadline in the EuroLeague. Player additions may be up to and including Round 26.

For rounds where games are scheduled on Tuesday or Wednesday, the deadline is Monday at 18:00 CET. The deadline for rounds with games on Thursday and Friday is Wednesday at 18:00 CET

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Volter said:

 

Ako si član takve stranke onda si i prihvatio način njihovog rada. Ako kraduckaš onda moraš biti svestan da u svakom trenutku ako se šefu tako ćefne možeš nagrabusati. Pogotovo ako si nebitan u stranci i nisi u užem rukovodstvu. Dakle, niko te silom nije terao ni da budeš član te stranke niti da kradeš. Sam si kriv.

A ako je ta "stranka" (u ovom slucaju EL) jedini nacin da se takmicis na vrhunskom nivou, kao u nasem slucaju?

Edited by Everlook
typo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

nije ona nastupala ovde kao advokat evrolige koja tereti zvezdu za nesto a ti stavljas prigovor na pristup - vec je devojka pisala o nerazumevanju, odnosno, odbijanju da se razume krivica kluba, crvene zvezde, bez cijih poteza evroliga ne bi bila u prilici da te podjebava. 

 

posto je ovde vecinski stav "jesmo mi sjebali al sta nam radi mafija, dok svi to rade"

 

mi bismo da muvamo a onda kada nas uhvate, da se pozivamo na pravdu i neke krupnije ribe od nas koje su se izvukle.

 

situacija je krajnje neprijatna i izgleda da smo sami sebe doveli u istu, kao i obicno.

Uini odvrnuo si politicku korektnost na maksimum. Niko koliko vidim ne spori krivicu Zvezde, ali je sporan nejednak tretman. Malo je bezveze reci radi sve po zakonu i nemas sta da brines, kada u praksi nije tako. 

Evo ti jedan primer. Kada sam otvorio firmu za uvoz, posle nedelju dana kako sam krenuo sa radom dosla mi je trzisna a odmah zatim i inspekcija rada, koju mi je poslala konkurencija kojoj sam ulazio u trziste laznom prijavom da nisam izdao fiskalni racun kupcu, da nemam istaknute cene itd.

Inspektori su cesljali firmu uzduz i popreko iako je radila svega nedelju dana, od izdatih racuna iako ih je bilo svega par komada, lagera, polepljenih cena, akta o proceni rizika, sajt, pravilnici, pa sve do toga da li imam ormaric za prvu pomoc, stalak za kisobran i otirac u lokalu.

Sve je to bilo u redu,

Na kraju su mi pisali prekrsaj za sud jer je na sajtu pisalo da dajemo garanciju 24 meseca na robu, koliko i jeste rok po zakonu, ali ti to po nekom clanu zakona ne smes to da istices jer potrosaca dovodis u zabludu da ima veca prava od onih garantovanih zakonom. Glupost 🙂

Ali garantujem ti da tu glupost 95 posto firmi ne zna, pogledao sam kasnije i ista stvar je pisala na skoro svim sajtovima velikih firmi.

Nakon sto su otisli inspektori i nakon sto sam prosao njihov dril, garantujem ti da bih mogao da nadjem osnov za kaznu za 99 odsto firmi u Srbiji, cak i onih najvecih, cak i samo gledajuci njihove sajtove.

U prevodu tebe uvek mogu da kazne, pitanje je samo da li je isti zakon za sve, ili je selektivan i po interesu mocnika.

Mi smo ocigledno brcnuli gde ne treba.

Pitanje je samo da li smo dobili odgovarajucu kaznu.

Deluje da smo dobili klasicnu sta se kurcis kaznu.

 

  • Like 18
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pošto dve osobe na čelu EL mogu da donesu odluku da se kazna ukine, zanima me mišljenje @daba i @Šarac (ne toliko ostalih forumaša, nego onih koji su donekle upućeniji) da li postoji šansa i kolika je da se pod pritiskom javnosti, a pre evega ELPA, ukine zabrana registracije i poveća novčana kazna?

Ja sam nekako optimista po prirodi pa se nadam da to čak moze da se uradi i danas do 18h. 

Edited by Pacino
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Cavani upravo to. Niko ne spori krivicu ali se praviti da smo jedini koji krse propise bas ne ide.

Jasno je da smo stali na zulj nekima i da su iskoristili ovo da nam lupe packu. 

E sad, da je Luca zdrav ne bih se brinuo ali opet, itekako moze da proradi inat kod ekipe i da da i vise od maksimuma. U tom slucaju trazimo da nas ne kradu kao protiv Barselone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Боги said:

Ovo bi mogla biti slamka spasa, da se za nju uhvatimo i izguramo celu stvar. ELPA ima dosta jak uticaj na EL, veliki je ovo udar na njih sada 

Mislim da je smanjenje kazne(vremenske) sasvim realno kad se uvidi da bas nisu cista posla oko Kampaca i da su se ko zna kakve sile umesale oko registrovanja istog

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

@Cavani upravo to. Niko ne spori krivicu ali se praviti da smo jedini koji krse propise bas ne ide.

Jasno je da smo stali na zulj nekima i da su iskoristili ovo da nam lupe packu. 

E sad, da je Luca zdrav ne bih se brinuo ali opet, itekako moze da proradi inat kod ekipe i da da i vise od maksimuma. U tom slucaju trazimo da nas ne kradu kao protiv Barselone.

Slazem se za Lucu. Opet, ide vreme, proslo je vec nedelju dana od njegove povrede. Boze zdravlja da se vrati za dve nedelje, pa da nastavimo da pikamo. Prihvatljiv je i 1-2 skor do tada u ove tri tekme.

Takodje Ivanovic se povredio pre 35 dana, Martin pre 25, polako ce se i oni priljucivati.

Kada su se povredili dva meseca odsustva je delovalo kao smak sveta.

Izgurali smo, izgurace se i ova dva meseca do marta za Facua, ako ostane.

Ne sumnjam u karakter ekipe i Duska.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, mister-no said:

Boža je u košarci duže od Čoxa. Ispunjava bar taj kriterijum. Ja sam za. Jasno je da mora neko blizak "državi".
Samo eskivaža nekog bizona ili ne daj bobe kambek sićvea.

Boza je najpozeljnija SNS varijanta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...