Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, suptil said:

Евролига шиљи патку.  Драконска казна је стандард који је за ову казну мала беба.  Ова казна не да је апсурдна већ чисто сумњам да ће опстати у промету као таква. Срамотно.  Треба их питати зашто се Евролига игра. Да би се шпански картели иживљавали или да би се атрактивност такмичења повећавала довођњем добрих играча у спорту који није солвентан. Да ли Евролига добија на атрактивности оваквим потезима?  

 

Da podsetim sve, to je ista evroliga koja je:

 

1. Oduzela pravo klubu koji je osvojio ABA ligu da se takmici i pozvala KKCZ zbog finansija. Tada je bilo "privatna liga, njihova pravila, sta hocete?"

 

2. Oduzela pravo klubu koji je bio prvi posle regularnog dela i pozvala KKCZ zbog hale i aerodroma. Tada je bilo "privatna liga, njihova pravila, sta hocete?"

 

3. Trebalo da oduzme pravo jos jednom klubu da se takmici iako je osvojio ABA ligu (KK Buducnost, po Zurnalu). I tada bi bilo "privatna liga, njihova pravila, sta hocete?"

4. Oduzela pravo jos jednom klubu koji je vodio u EC i ABA ligi zbog korone i samo proglasila da isti ucesnici igraju i naredne sezone. I tada je bilo "privatna liga, njihova pravila, sta hocete?"

5. Trebalo da da A licence Partizanu i Crvenoj zvezdi jer "ko jos od druge seljadije moze da igra EL, hajde molim vas!" I tada bi bilo "privatna liga, njihova pravila, sta hocete?"

 

E tako i sad treba reci svakome ko napise ovakav post - privatna liga, njihova pravila, sta hocete?

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fasper said:

A grobari (i vi Zvezdasi koji ste jedva docekali da opljunete po klubu) opet ce vas u junu boleti onaj deo ispod ledja.

Ovim ne umanjujem krivicu naseg kluba. Da smo bili cisti Evroliga bi mogla da nam pljune pod prozor. Ovako su jedva docekali da nas kazne.

 

Opljunuo bih samog sebe da uradim nesto za sta bih bio kriv. To se zove integritet. 

I ti na koje ti mislis da pljuju klub zapravo pljuju Covica. Integriteta bez. 

 

Ono sto je Vucic za Srbiju, to je Covic za Zvezdu - covek od koga sve odluke zavise i nista se ne desava mimo njega. Tako da je glavni odgovorni. Svi ostali su samo saucesnici. 

Edited by Kooineeperk
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

Meni samo ovaj deo nije jasan "competitive advantage", kojim papirom možeš na ovo da utičeš? Meni se čini kao da se ovaj boldovani deo odnosi na dolazak Kampaca kod nas.

Meni liči da je ovo ono da smo od 10M budžeta 70% trošili na plate umesto 65% , pa kao stičeš prednost.

Inače jedno od glupljih i nepoštenijih pravila u istoriji sporta 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Don Dusko said:

Pa da je Covic cist u ovome..Pa dosad bi bilo 100 saopstenja kako nas mrze(EL, zapad tj bilo ko) a ovamo dao izjavu kao da je ocekivao.

 

Ocigledno je nesto vece...

Ko je čist u tom svetu, mislim na sportske klubove ... nema toga.

Bilo je nekih pregovora sa EL pred N.g. pa je verovatno znao ishod ... al biće saopštenja, to sigurno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Ostaju nam dva igrača koji znaju da vode loptu... Plašim se i što će Nedović ovime još više biti opterćen. 

Morace Nedovic da igra 30+ minuta u Evrologi u proseku, dok se ne vraca bar jedan od Ivanovica ili Vildoze. Slobodno mozemo i bez Nedovica do Marta u Aba ligi.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Don Dusko said:

Pa da je Covic cist u ovome..Pa dosad bi bilo 100 saopstenja kako nas mrze(EL, zapad tj bilo ko) a ovamo dao izjavu kao da je ocekivao.

 

Ocigledno je nesto vece...

 

Не може да даје изјаве према Евролиги као према Аба лиги или неком из АБА лиге јер ипак ми тежимо да играмо то такмичење које је ипак приватно. Метод је изгледа трпи и ћути и бори се преко неких жалби за што блажу казну. И поред тога што сви знамо да јесте наше пословање са дуговима и заосталим платама и да ту јесмо криви, али када се погледа са друге стране са каквим казнама је прошао Химки Олимпијакос и остали ова казна је ипак са намером. Само се намеће да је баш због шпанаца којима наша два играча, које смо успут њима пред носом узели, дугују огроман новац. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wingwalker said:

Teško. Biće samo dok igramo EL.

Ne znam zasto se razvijaju apokalipticni scenariji. Zbog cega je ne bi igrali. Kad se sibas na visini gde je vazduh proredjen i gde te vetrovi sibaju velikom jacinom svakako da u nekim trenucima nije prijatno. Ne treba klonuti. Jedinstvo pre svega, Zvezda iznad svega. Sve ce to biti kako treba. Kosarka sa ovakvim finasiranjem u Evropi broji zadnje dane. U nekim novim postavkama verovatno ce Srbija imati dva evroligasa.  

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, goldberg said:

 

Da podsetim sve, to je ista evroliga koja je:

 

1. Oduzela pravo klubu koji je osvojio ABA ligu da se takmici i pozvala KKCZ zbog finansija. Tada je bilo "privatna liga, njihova pravila, sta hocete?"

 

2. Oduzela pravo klubu koji je bio prvi posle regularnog dela i pozvala KKCZ zbog hale i aerodroma. Tada je bilo "privatna liga, njihova pravila, sta hocete?"

 

3. Trebalo da oduzme pravo jos jednom klubu da se takmici iako je osvojio ABA ligu (KK Buducnost, po Zurnalu). I tada bi bilo "privatna liga, njihova pravila, sta hocete?"

4. Oduzela pravo jos jednom klubu koji je vodio u EC i ABA ligi zbog korone i samo proglasila da isti ucesnici igraju i naredne sezone. I tada je bilo "privatna liga, njihova pravila, sta hocete?"

5. Trebalo da da A licence Partizanu i Crvenoj zvezdi jer "ko jos od druge seljadije moze da igra EL, hajde molim vas!" I tada bi bilo "privatna liga, njihova pravila, sta hocete?"

 

E tako i sad treba reci svakome ko napise ovakav post - privatna liga, njihova pravila, sta hocete?

Liga koja kazni KKCZ sa 100.000 eur i utakmicom bez publike zbog brutalnog ubistva svog navijaca.


ja znam da ti i mnogi odavde likuju zbog svega sto se danas desilo, ali jeste liga je takva, i da te ispravim, nije prvi posle regularnog dela bilo garantovano ucesce u El vec finalisti , pao si na tegijev spin, cuj korona sezona pa smo je igrali, pa jel KKCz izlobirala za to ili je bila odlika svih klubova sa A licencom te godine. Koliko se secam mi je nismo imali tada, ni sada je nemamo niti cemo je imati. Cibona odustala, pa isto kao sto je i Bursa odustala od El a po svim pravilima je trebala igrati pa je nekko kupio to mesto.



Samo nemojte mi foskule da ste vi za Zvezdu sa 150.000 eur budzetom i u kls ligi da gledate kako Topic i Vudragovic razvijaju svoj talenat do NBA visina .

 

Danas sam uspeo da procitam jedan lep post na twiteru.

 

Crvena Zvezda mi je kao porodica, i ja se nje ne odricem zbog greske nekoga iz te porodice.

Kao sto privatno ne mogu da se odreknem brata,sestre ,roditelja ili prijatelja ako urade nesto protivzakonito i da stanem na stranu sudije ili dzelata.
Ljudi su ovde dobronamerno okacili sve slucajeve slicnih kazni, kriv je klub i to niko ne spori, klub ima dve mogucnosti sada, 

 

da poslusa vas nekoliko ovde da se odjavi iz EL i vrati u beton ligu i da posluje u okviru svojih realnih prihoda, ili da prihvati ovu kaznu kakvu jeste jer je takva kakva je.


Svako ovde ko ne zeli vise da gleda KKCZ bez Kampaza ima puno pravo na to kao sto ima nas koji ce mozda doci u naredne dve utakmice i navijati za tu istu KKCZ bez Kampaza kao sto je navijala za tu istu KKCz kada nije bio niko od ovih u klubu danas. I jako je malo nas ovde koji mogu da napisu da su bili uz KKCZ kada ste niste bili ni durogorocnom planu vasih roditelja ako cemo vec da se prozivamo za licne karte.

 

Sve botovske upadice na moj racun , da smo priglupi covicevi branioci, familija , sve sto bih mogao odgovoriti na to je za dozivotni ban.

 

a sad slobodno nastavite, vi da mi ogadite KKCZ ne mozete, jebe mi se Covic u njemu ili van kluba, ja sam u utorak u hali jer isti ovi igraci koji su doveli nas dovde bice i tada na terenu, ko ne veruje neka guli tastaturu ovde, svakako halu cast pojedincima videli nisu 


 

  • Like 23
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Don Dusko said:

Pa da je Covic cist u ovome..Pa dosad bi bilo 100 saopstenja kako nas mrze(EL, zapad tj bilo ko) a ovamo dao izjavu kao da je ocekivao.

 

Ocigledno je nesto vece...

Da Zvezda ima ugovor sa EL, tako bi i bilo. Nije ni Čović budala da saziva konferecije i proziva EL koja i narednih godina treba potencijalno nama da daje mesto za učešće.

ABA šampion nema garantovano mesto, a i wild card je uvek u opticaju. Tako da bi baš bilo glupavo sa njegove strane da bilo šta radi na tu temu.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, goldberg said:

 

Da podsetim sve, to je ista evroliga koja je:

 

1. Oduzela pravo klubu koji je osvojio ABA ligu da se takmici i pozvala KKCZ zbog finansija. Tada je bilo "privatna liga, njihova pravila, sta hocete?"

 

2. Oduzela pravo klubu koji je bio prvi posle regularnog dela i pozvala KKCZ zbog hale i aerodroma. Tada je bilo "privatna liga, njihova pravila, sta hocete?"

 

3. Trebalo da oduzme pravo jos jednom klubu da se takmici iako je osvojio ABA ligu (KK Buducnost, po Zurnalu). I tada bi bilo "privatna liga, njihova pravila, sta hocete?"

4. Oduzela pravo jos jednom klubu koji je vodio u EC i ABA ligi zbog korone i samo proglasila da isti ucesnici igraju i naredne sezone. I tada je bilo "privatna liga, njihova pravila, sta hocete?"

5. Trebalo da da A licence Partizanu i Crvenoj zvezdi jer "ko jos od druge seljadije moze da igra EL, hajde molim vas!" I tada bi bilo "privatna liga, njihova pravila, sta hocete?"

 

E tako i sad treba reci svakome ko napise ovakav post - privatna liga, njihova pravila, sta hocete?

Sve ce da prezivimo, samo ove 'objektivne' nikada. Dostojanstveniji su mi oni grobari sto lepo kazu mrzim sve sto je crveno nego ove pojave.

  • Like 18
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne verujem da neko stvarno misli da je ovo nekakva zavera protiv kkcz. 
Očigledno je klub napravio tezi prekrsaj i da su uhvaćeni u laži čime su sami sebi srozali reputaciju a ne zaboravite da mi igramo EL na wild card a ne na osvajanje ABA lige. 
Tužno…

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LightWeight said:

Значи једина нада сад нам је да Човић или неко наговори Гилкмана да укине казну

Da ukine to nema šanse, ali da smanji to je već moguće ... u februaru se igraju samo tri utakmice, tako da ... nit štete, nit koristi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ove godine sam kupio EL TV kako bih mogao da pratim više utakmica, igraju naša 2 kluba itd . Posle ovoga ne znam kako više bilo ko može da gleda ovo amatersko takmičenje, ja sigurno neću gledati ništa sem CZ. Gledaš lepo NBA gde su pravila jasna i ista za sve.

 

Kasnili smo sa platama , muljali smo sa pravilima ( koliko god ona bila idiotski i suštinski protiv finansijskog fer pleja pristali smo na njih) ja prvi bih rekao bravo da su nas rebnuli nekom drakonskom novčanom kaznom. Ovo nije kazna , ovo Čović plati 25.000 i bole ga ona stvar. Da sam na njegovom mestu Kampaca bih registrovao samo ako budemo u konkurenciji za top 8. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto se neko potresa na mazanje govnima jedne ogavne spodobe i komunističkog isprtka i poistovećuje to sa klubom...Čović nije KK Crvena zvezda niti će ikad biti, on samo trenutno obavlja funkciju u klubu i napravio je sranje zbog kog taj klub ispašta...Kad je radio dobre stvari (isključivo iz sportskog domena), hvaljen je (bar od mene), ovaj put je zaslužio kritiku (u najmanju ruku)...Ozbiljno je osramotio klub ovim brljotinama.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...