Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, uini said:

 

a kako smo se to mi krpili? zašto se neki drugi klubovi ne krpe, recimo vojvodina?

zvuči kao da smo neki siromasi a ne klub sa 9x života koji će država dotirati koliko treba i kad treba.

 

pitajmo čovića ZAŠTO NIJE PLATIO ZAPOSLENE OD DRŽAVNOG NOVCA KOJI DOBIJA OD VUČIĆA.

Vidi nemam nameru da ulazim u polemiku sa tobom.

Ne branim nikoga vec samo iznosim cinjenice kakve jesu ako ti ne znas u kojoj zemlji zivis i kako ovde sve funkcionise ja ti ne mogu pomoci.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, daba said:

Živimo u zemlji kojoj živimo gde je sve na dodjem ti.

Naš budžet nikada ali doslovce nikada nije bio zatvoren na početku sezone već smo se uvek krpili.

Dugovalo se igračima i trenerima i to je uvek bilo ispeglano na kraju.

Da li je nasa uprava pogresila jeste.

Evroliga je trebalo klub da kazni jer bi imali veću korist em bi uzela pare em bi pokazala svima kako prolaze oni koji ne isplacuju na vreme.

Poenta je ta sto smo mi se umesali medju velike a to se ne prasta,

Vildoza, Kampazo, na pragu Polonara 8-8 na polovini Evrolige to mora da se zaustavi.

Zna se mesto gde je malim klubovima.

i nemojte da mi spočitavate ovde neke stvari a navescu vam samo par stvari Evrolige gde je nas debelo ostetila

- Ubistvo Marka Ivkovića u Istanbulu  Zvezda kažnjena praznom halom?????

- Utakmica Bamberg - Darušafaka poklon pobeda i navlačenje sudija na starnu Darušafake čiji je sponzor bio Doguš grupa kao i Evrolige te godine Turci dobijaju meč koji je bio ključan za prolaz u top 8.

- Zvezda - Barcelona gaženje linije. Evroliga Zvezda oštećena jebiga izvinite.

- Kalendar za 2023 nema zvezdinog igrača na njemu.

itd itd.

Želiš nekoga da kazniš radiš to novčano odrapiš i ćao zdravo.

Ovde je reč jer si polupio igrače velikima i to je cela poenta priče jer kazna ke drakonska.

A da ne pričamo da ovaj prostor zaslužuje jednog evroligasa sa A licencom.

Dokaz da je Evroliga liga moćnih mali samo popunjavaju dekor.

Daba , jel znas da je RSB ugasen, Niko ti nije javio, tamo idi i ostavi ovo. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ZiS said:

Ništa, mora Holand da pronađe pitbula u sebi, Pefi da nadje eliksir mladosti, Nedović da opere ruke u Moravi (da povede i Dobrića), da Laza1 i Laza2 gledaju "law and order" 24/7, da Kuzma pronadje taj "reset button" već jednom...Teraj dalje...

Ako se dobro secam a secam se Zvezda je i bez Kampaca dobila sedam slovima i brojkama sedam evroligaskih utakmica.

1 minute ago, Šarac said:

Daba , jel znas da je RSB ugasen, Niko ti nije javio, tamo idi i ostavi ovo. 

Sad cu da idem da otvorim ja novi i da pisem sta hocu 😄

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, daba said:

Vidi nemam nameru da ulazim u polemiku sa tobom.

Ne branim nikoga vec samo iznosim cinjenice kakve jesu ako ti ne znas u kojoj zemlji zivis i kako ovde sve funkcionise ja ti ne mogu pomoci.

 

ne iznosiš činjenice kakve jesu, već kkave bi nama najviše odgovarale, tako bar ja osećam tvoj post. možda grešim ali realnost je na mojoj strani, uglavnom.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bosMan_jr said:

@Šarac

da raspustimo ceo seniorski tim i da ustedimo 8 miliona? 
 

ili da ga ugasimo pa da stedimo svake godine po 8 miliona?

 

Ne "stedimo" nego "ostvarimo finansijsku pozitivu". 😉 

 

1 hour ago, duško matić said:

Ovo je bukvalno za nauk da se ne kurčiš sa igračem od 2m i guraš prst u oko Realu i Baskoniji a da pritom nemaš para da isplatiš zaostale plate i muljaš sa papirima.

 

Da smo mi prvo izmirili dugove i onds doveli Kampaca, svega ovoga ne bi bilo, jasno ko dan.

 

Velika sramota za klub.

 

Ova zabrana i kazna bi se desila i da nije bilo potpisivanja Fakua jer je proces pokrenut jos 1. decembra kada on nije bio ni u najavi. 

Link to comment
Share on other sites

И писаније на претходним странама потврђује да волимо тај синдром жртве вазда. Ово може и бити добро, управо због претходно написаног. Сад смо добили архинепријатеља у виду зликоваца из ЕЛ, што мислим да ће погодовати да се збију редови, да публика долази у још већем броју, а и газда ће искористити да спинује и да оптужи ко зна кога.

 

Плус, сад опет можемо тај underdog фазон да гурамо у односу на Партизан + ако они још неког потпишу и региструју, е онда смо психички у предности невјероватној.

 

Пуна подршка Душку и играчима!

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Ne "stedimo" nego "ostvarimo finansijsku pozitivu". 😉 

 

 

Ova zabrana i kazna bi se desila i da nije bilo potpisivanja Fakua jer je proces pokrenut jos 1. decembra kada on nije bio ni u najavi. 

Питање је дал би била иста казна као ова после потписа Кампаца

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Ne "stedimo" nego "ostvarimo finansijsku pozitivu". 😉 

 

 

Ova zabrana i kazna bi se desila i da nije bilo potpisivanja Fakua jer je proces pokrenut jos 1. decembra kada on nije bio ni u najavi. 

Da li ti stvarno mislis da se Kampaco dogovara za jedan dan,

Nije problem to sto su oni pokrenuli postupak vec drakonska kazna koja nije finansijske vrste,

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, daba said:

Doveden je Vildoza, Kampaco Polonara dogovoren,

8-8 na sredini lige Zvezda da nije kradje bilo dobila bi i Barsu i bez Kampaca i Vildoze to veliki vide nisu glupi.

Efes u kanalu, Fener u kanalu a treba da budu medju osam.

Ne mogu mali klubovi da mrse racune velikima eto to ti je to.

Mesto novcane kazne od 100-150 hiljada ti dobiješ zabranu registrovanja igrača.

Zna se sta se krije iza toga.

Da, Dabo, ali nas su suspendovali još prvog Decembra. Umalo da nam daju 40 dana.

 

Jedino što bi iz te teorija zavere priče pilo vodu je da smo zaista nešto muljali sa porezima i transferima Fakunda i Luke. To bi ugrozilo njihove interese i dalo im motiv da se brane.

 

Nažalost, realnost je da kasnimo već više od pet godina sa smenom ovog rukovodstva. Svake godine dobijemo znak za to, ali na osnovu današnjih upisa jasno je da većina to još ne vidi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Bih uključio ako nema slobodnog parking mesta i ako žurim da kupim, jer nekad nemam izbora. Ja rizikujem i nekad dobijem, nekad izgubim, jer za 5 min mogu da vide, a mogu da ne vide. 

Razlika je u tome što ovi sa džipovima ne stoje 5 minuta, već su parkirani tamo satima, dok vlasnici sede u kafiću. 

A ako te zanima da li bih ja to uradio kad bih znao da neću biti kažnjen - ne bih. 

 

Nesto si pomesao, Crvena zvezda je tip sa dzipom, nesto kao Karic kad je hteo da se ugura u politiku tako sto bi podmicivao poslanike, imao svoju TV sa koje bi mu  se pevali hvalospevi 24/7 i tako dalje. E onda je dosao Dinkic i rekao "ne moze tako".

 

Mislim, svestan si da uporedjujes sirotinju sa klubom koji se bahatio dovodjenjem Campazza jer je Ivanovic povredjen? A pre toga je potpisao novog trenera i novog pleja koji zajedno kostaju izmedju 1 i 1,5 milion evra godisnje. Evo, pustam suzu zbog jadne sudbine Vucicevog projekta.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, daba said:

Ako se dobro secam a secam se Zvezda je i bez Kampaca dobila sedam slovima i brojkama sedam evroligaskih utakmica.

 

 

Apsolutno, više je bilo u šaljivom tonu, da malo pojačaju 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kontra said:

Da, Dabo, ali nas su suspendovali još prvog Decembra. Umalo da nam daju 40 dana.

 

Jedino što bi iz te teorija zavere priče pilo vodu je da smo zaista nešto muljali sa porezima i transferima Fakunda i Luke. To bi ugrozilo njihove interese i dalo im motiv da se brane.

 

Nažalost, realnost je da kasnimo već više od pet godina sa smenom ovog rukovodstva. Svake godine dobijemo znak za to, ali na osnovu današnjih upisa jasno je da većina to još ne vidi.

Daj da vratimo Vesića.

Ne branim ni jednu upravu pa bnecu ni ovu koja je imala i dobrih i losih strana da se ne lažemo.

Ali posto teras upravu voleo bih i da i napises koga vidis kao zamenu, bez da me razumes ti ili neko drugi pohgresno koga bi ti video kao alternativu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...