Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

11 minutes ago, quentin said:

Kapiram da je nešto bilo potpisano, da se mi tog papira nismo baš držali k'o pijan plota i da sad druga ugovorna strana smatra da dogovor pada u vodu i traži sve pare odjednom.

Ako je bilo tako, mala nezgodacija je što je Vlada u pravu i Čović će na kraju opet morati da proguta govno. Pitanje je samo koliko štete ćemo da tada morati da podnesemo.

Kad se bavimo nagađanjima onda je sve moguće.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, berti said:

Kosmicka pravda je da Covica sjebe bas Vlada. Terao je inat svima postavljajuci takvog na klupu, likovao dok su svi ludeli. Nece njemu ovaj, nece onaj da odredjuje... Sam pao, sam se ubio.

Da, ako je za tebe Čović = Zvezda.

Ako  ti je Zvezda nešto više, a Čović samo prolaznik, onda jebeš tu kosmičku pravdu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pavijan2 said:

Da, ako je za tebe Čović = Zvezda.

Ako  ti je Zvezda nešto više, a Čović samo prolaznik, onda jebeš tu kosmičku pravdu.

Rekao sam da sjebe Covica. On ovo sada ne dozivljava kao poraz Zvezde vec svoj licno i zato pizdi zbog svega.

Klub jeste najebao jer sve to ide uz takvog gazdu. Nece on nikakve pouke da izvuce vec ce opet isto da radi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Green23 said:

Pa da si bio na utakmici, video bi ga. 

 

jel te neko prisiljava da pišeš ovakve ad hominem stvari?

 

poslednja stvar koju gledam na utakmici je sadržaj lože, pogotovo što se iz partera B ni ne vidi najbolje.

 

jedino ako je prešao preko celog terena da bi seo na svoje mesto kao u areni...

Edited by anubisgrau
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, berti said:

Rekao sam da sjebe Covica. On ovo sada ne dozivljava kao poraz Zvezde vec svoj licno i zato pizdi zbog svega.

Klub jeste najebao jer sve to ide uz takvog gazdu. Nece on nikakve pouke da izvuce vec ce opet isto da radi.

U društvu i državi kakva je Srbija, to je jedini način funkcionisanja sportskih klubova.

Kada navijaš za Zvezdu moraš da prihvatiš ceo paket. U tom paketu je uvek neki Čovič, Terzić......

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, quentin said:

Nažalost, komunikacija kluba sa javnosti navijačima ostavlja prostora samo za nagađanja.

 

 

dok komunikacije eurolige ostavlja prostora za konkretne zaključke.

 

mislim, evroliga. kako su skočili kao opareni da demantuju pisanje ostojinog portala. dobro su uspeli da se koordinišu pa da ne izbace demantij pre nego što je objavljen tekst.

 

ukratko. jebanje u zdrav mozak.

Edited by anubisgrau
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, anubisgrau said:

 

 

dok komunikacije eurolige ostavlja prostora za konkretne zaključke.

 

mislim, evroliga. kako su skočili kao opareni da demantuju pisanje ostojinog portala. dobro su uspeli da se koordinišu pa da ne izbace demantij pre nego što je objavljen tekst.

 

ukratko. jebanje u zdrav mozak.

Nije EL ta koja je u problemu, mi smo. Prema našem klubu svi gledaju i pitaju se šta se dešava.

EL može samo da reaguje kad se neke neistine pojave u medijima. To i čine, koliko vidim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odakle mi znamo da je klub uopste ispunio sta je trazeno za skidanje zabrane? I da je problem do EL, a ne do nas i dalje.

 

Ozbiljna sramota i amaterizam, koji ce doci na naplatu, jer je Vildoza out bar nekoliko nedelja. U mesecu kad imamo 6EL meceva, najbolji igrac nam je povredjen, a njegova zamena nije registrovana, iako je zvanicno predstavljen 19.12..

 

Ali nema veze, sto cemo verovatno zbog ovoga da ispusimo za top8, zato ce da se pusti par hiljada ljudi preko kapaciteta u halu, da posle utakmice budes zahvalan sto si ostao ziv i da te ne brine rezultat.

 

 

I molim vas, ne blamirajte se sa prozivanjem Bodiroge, pogotovo bez ikakvih dokaza i na osnovu rekla kazala prica koje Covic pusta iz kluba da opere ovo sto je napravio. 

 

 

 

 

 

  • Like 9
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, quentin said:

Nije EL ta koja je u problemu, mi smo. Prema našem klubu svi gledaju i pitaju se šta se dešava.

EL može samo da reaguje kad se neke neistine pojave u medijima. To i čine, koliko vidim.

El nije izdala ni jedno saopštenje od 1.12. kad smo dobili zabranu, a da je u vezi tog slučaja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kankkunen said:

El nije izdala ni jedno saopštenje od 1.12. kad smo dobili zabranu, a da je u vezi tog slučaja.

Mislio sam na ovo od juče:

 

Quote

 

The EuroLeague has contacted BasketNews with the following statement:

 

The issue has not been solved, so the measure imposed by the independent Finance Panel on Crvena Zvezda that forbids the club from registering players and coaches is still applicable. We expect further news by early next week at the latest.

 

https://basketnews.com/news-183182-euroleague-responds-to-reports-about-crvena-zvezda-ban-to-be-lifted.html

 

 

 

Drugo nemaju šta da saopšte kad situacija nije promijenjena. Neće EL da objašnjava zašto dugovi i dalje stoje. To klub treba da radi, inače narod nagađa.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, quentin said:

Mislio sam na ovo od juče:

 

 

 

Drugo nemaju šta da saopšte kad situacija nije promijenjena. Neće EL da objašnjava zašto dugovi i dalje stoje. To klub treba da radi, inače narod nagađa.

 

Koliko sam čuo oni su tek danas počeli da rade, a to od juče nije njihovo zvanično saopštenje ... to može da bude bilo šta.

Naravno da se ništa nije dešavalo za vreme praznika i neradnih dana, to je svako mogao da ukapira.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cuj, Bodiroga…🙄

Ako u ovoj zemlji postoji jedan covek od koga sve zavisi, taman kao i nas budzet, onda apsolutno otpisujem mogucnost da ovaj sme bilo sta i u bilo kom obliku da minira u kombinacijama u kojima je nas klub.

Kao prvo, zna se dobro kome je i kako drzava izotimala da bi Bodi uvalio svoju bulju u neke ugostiteljske price, a bogami, bice da ih ima i u gradjevinskim. Kao drugo, zna se isto tako sta je radi(o) po Square nine-u, a pod tri kad mu vidis ovako izoblicenu facu, znas koliko mu je sibanje srcu mila rabota.

I sad neko da pomisli da ovaj sme da iznamesta faraonske planove, a ne sto je samo istom tom faraonu duzan u ozbiljnoj meri, vec za raznorazna nedela moze sutra da dobije ozbiljan feljton u Informeru, Kuriru, Telegrafu.

Tako da nek’ uziva u funkciji i da ga cesce vidjamo u Areni kraj Ostoje i Savica.

  • Like 6
  • Love 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Koliko sam čuo oni su tek danas počeli da rade, a to od juče nije njihovo zvanično saopštenje ... to može da bude bilo šta.

Naravno da se ništa nije dešavalo za vreme praznika i neradnih dana, to je svako mogao da ukapira.

Kako misliš da nije zvanično saopštenje? Misliš da se basketnjuzu javio neko i lažno se predstavio? 

Očito im se javio portparol ili neko drugo lice ovlašteno da govori u ime EL. To je itekako zvanično.

Link to comment
Share on other sites

Obracanje EL pri kaznjavanju Olija 2022. :

OLYMPIACOS PIRAEUS has been sanctioned with a fine of €10,000 due to not respecting the deadlines established in the Financial Stability and Fair Play Regulations, in accordance with Article 32.c) of the Euroleague Basketball Disciplinary Code.

The procedure was initiated due to the club missing the deadline to provide financial statements.

-jasna kazna,jasno iskazan prestup i po kom clanu

 

 

2019.kaznjeni Oli i CSKA:

The Finance Panel of Euroleague Basketball has applied sanctions on two Turkish Airlines EuroLeague clubs for infringement of the competition's Financial Stability and Fair Play Regulations (FSFPR), while the competition's Management Control Commission has ordered the compliance audit of a third club under the same regulations.

The FSFPR regulations, approved in 2012 and deployed in 2015, were approved by all Turkish Airlines EuroLeague clubs to strengthen financial balance and ensure fair competition amongst them.

After extensive disciplinary procedures that included a monitoring phase by the Management Control Commission and a proceeding before the Financial Panel, the following two cases resulted in the application of sanctions for infringements that took place between the 2017-18 and 2018-19 seasons

CSKA Moscow has been sanctioned with a fine of €42,000 for not providing required documentation and not respecting the deadlines established in the FSFPR, under Article 32.1.c) of the Euroleague Basketball Disciplinary Code.

Olympiacos Piraeus has been sanctioned with a fine of €14,000 for not providing required documentation and not respecting the deadlines established in the FSFPR, and with a fine of €70,000 for allocating to player salaries an amount that exceeds 65% of the total revenues of the club across an entire season, under Article 32.1.c) and g) of the Euroleague Basketball Disciplinary Code respectively.

Additionally, the Management Control Commission has decided to initiate an investigation that will begin by conducting a compliance audit by an external auditing firm of Panathinaikos OPAP Athens to ensure that the club is fulfilling its FSFPR obligations.

-jos jasnije objasnjen slucaj i jasno naglasene kazne

 

 

Kada su NAS kaznili 2018. :

The Finance Panel of Euroleague Basketball, has sanctioned Crvena Zvezda due to the club’s failure to fulfill its obligations to comply with the Financial Stability and Fair Play Regulations (FSFPR) in accordance with the Euroleague Basketball Disciplinary Code.

Crvena Zvezda‘s case had been referred to the Finance Panel by the Euroleague Basketball Management Control Commission (MCC) after confirmation that the club was in breach of Article 3.a) of the FSFPR, which refers to the obligation of not having overdue payables.

Last summer, the MCC and the club defined a compliance plan to correct the situation, but after the club failed to fully respect the compliance plan, the MCC decided to refer the case to the Finance Panel, in accordance with Article 55 of the Euroleague Basketball Disciplinary Code.
The Finance Panel imposed provisional measures on Crvena Zvezda by which the club was prohibited from registering any new players to compete in the 2017-18 EuroLeague during four weeks between November 14 and December 12, while awaiting a final decision. During the Adjudicatory Proceeding phase, the club resolved the overdue payables situation.

The Finance Panel decision recognizes the December 12 termination of the prohibition on registering new players and, additionally, sanctions Crvena Zvezda with a fine of €15,000 and reimbursement to Euroleague Basketball of the costs of the appellate proceedings

-jasno pise sta smo skrivili u kom periodu i koja je tacna kazna i koliko traje

 

EL povodom ove nase trenutne kazne :

• Following the referral by the Management Control Commission of an adjudicatory proceeding against Crvena Zvezda mts Belgrade on the basis of existing overdue payables and omitting to provide due information, the Finance Panel has imposed a provisional measure prohibiting the registration of new players and coaches on the Club.

-poludefinisano i oskudno obracanje EL/regulatornog tela

 

Sad vi uporediti ponasanje/obracanje EL u ovom slucaju i proslih.Zato je i nastao haos,jer nisu doreceni.Klub sme da se ponasa kako hoce pa ako to nije u skladu po pravilima treba da bude kaznjen ali liga se ovako ne sme ponasati.Neprofisionalno je,sto je ocekivano od EL ali sada se granici i sa tendencioznim.

Sada su rekli da ce se oglasiti(verovatno i doneti odluku/pregledati papire) najkasnije pocetkom sledece nedelje ja ocekujem pre Valensije i ocekujem da Kampaco bude registrovan.Ukoliko budu prolongirali do sledece nedelje ja bih ovo tendeciozno ozbiljnije razmotrio.Jednostavno ovo je goruca tema njihovog posla,normalno bi bilo da sto pre rese to.

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  samo nemojte da nabrajate random likove koji su krivi za suspenziju...jasno je da smo samo mi krivi i niko drugi...danima se spinuje sa svih strana a onda juce kao isplaceno...u svakom slucaju zavrsice se ovo pre ili kasnije, ali da je neozbiljno jeste jako...

 

  u svakom slucaju da bacim jedan bold prediction, igracemo f4 u Kaunasu!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, hakeem said:

  samo nemojte da nabrajate random likove koji su krivi za suspenziju...jasno je da smo samo mi krivi i niko drugi...danima se spinuje sa svih strana a onda juce kao isplaceno...u svakom slucaju zavrsice se ovo pre ili kasnije, ali da je neozbiljno jeste jako...

 

  u svakom slucaju da bacim jedan bold prediction, igracemo f4 u Kaunasu!

Jel to neko iz kluba izjavio?

Link to comment
Share on other sites

Odmarao sam par dana i od foruma i od vesti, pa mi je nekako drago da sam propustio ovu sapunicu sa registracijom. A i utakmicu u Splitu sam ispratio uz kucni bioskop (utakmica na telefonu) 🙂 

 

Da nam samo pozelim puno zdravlja, kako timu tako i nama ovde, to je najbitnije. Za ostalo cemo lako. 😉 

🍻

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, mille plateaux said:

Cuj, Bodiroga…🙄

Ako u ovoj zemlji postoji jedan covek od koga sve zavisi, taman kao i nas budzet, onda apsolutno otpisujem mogucnost da ovaj sme bilo sta i u bilo kom obliku da minira u kombinacijama u kojima je nas klub.

Kao prvo, zna se dobro kome je i kako drzava izotimala da bi Bodi uvalio svoju bulju u neke ugostiteljske price, a bogami, bice da ih ima i u gradjevinskim. Kao drugo, zna se isto tako sta je radi(o) po Square nine-u, a pod tri kad mu vidis ovako izoblicenu facu, znas koliko mu je sibanje srcu mila rabota.

I sad neko da pomisli da ovaj sme da iznamesta faraonske planove, a ne sto je samo istom tom faraonu duzan u ozbiljnoj meri, vec za raznorazna nedela moze sutra da dobije ozbiljan feljton u Informeru, Kuriru, Telegrafu.

Tako da nek’ uziva u funkciji i da ga cesce vidjamo u Areni kraj Ostoje i Savica.

Ako mozes, ajd' leba ti, za nas malo generacijski zaostale, mentalno sporije i u mnogo cemu neupucene da nam rasclanis:

 

- Koje ugostiteljske i gradjevinske price? Ja sam mislio da je on bio u shemi sa brojilima za struju...?

- Sta je radio u Square Nine? To je hotel, toliko znam.

- Sta mu dodje "sibanje"?

 

Sto se Bodiroge tice, ne znam njegov "udeo" u ovoj ujdurmi, ako ga uopste i ima. Ali, da je njegova izjava iz proslosti problematicna, pa jeste. U svemu ovome ima sigurno i nasih propusta, ali nije nemoguce da i EL (sa i bez Bodiroge) dodatno silji onu stvar. Ali, sve da to i jeste, da nije inicijalne greske s nase strane, ovi ne bi imali osnova za "sisljenje", tako da...

 

Ima tu jos i izjava Covica sa KZS sa Meridijanom gde implicira da se u "dijalog" EL-KKCZ umesala jos jedna strana i da ce to mozda biti tema jos jedne KZS. E sad, da li je ta strana KKP, Bodiroga ili neko treci, ne znam. Nemoguce nije, ali sve je trenutno u domenu spekulisanja jer mi ne znamo sta se desava iza kulisa. Da se desava, to sigurno. Ali sta, e to je Million $ Question.

 

Bio je tu nedavno i insajder na Twitteru i aludirao, koliko sam shvatio, na KKP:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...