Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

10 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Evo, daj neki primer minutaže za Lazića, Lazarevića, Holinsa i Dobrića. Naravno, nismo socijalna ustanova pa da svi moraju da igraju dovoljno, ali meni sve to nema smisla.

 

PG: Campazzo, Vildoza (PG/SG)

SG: Nedović, Hollins (SG/SF)

SF: Lazić, Dobrić

 

S tim što bi boldovana trojka uzela 90% minuta na 1 i 2, to sitno što ostane iza njih bi uzeo Holins u defanzivno orijentisanim petorkama, a ostatak vremena bi naravno igrao na 3. Tu bi verovatno Lazić imao određenu prednost u odnosu na Dobrića zbog on ball odbrane, mada bi se i za potonjeg možda moglo naći 10-ak minuta.

 

Holand bi bio šilbovan, Lazarević bi bio van standardne rotacije, Marković bi bio treći plej koji igra samo kada baš mora (odmaranje nosilaca u ABA), Ivanović je obesmišljen dolaskom Kampaca i za njega realno nema mesta... Mada bi eto mogao on da ima tu ulogu umesto Pefija. 

 

Ideja vodilja bi bila što manje minuta sa jednim ball handlerom u petorci i što manje minuta bez jednog on ball defanzivnog specijalca koji brani najboljeg protivničkog napadača. To u praksi znači Kampaco-Nedović, Vildoza- Nedović, Kampaco-Vildoza kombinacije na bekovskim pozicijama i gro minuta za Lazića i Holinsa na trojci, zbog defanzivnog balansa.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Guru said:

 

PG: Campazzo, Vildoza (PG/SG)

SG: Nedović, Hollins (SG/SF)

SF: Lazić, Dobrić

 

S tim što bi boldovana trojka uzela 90% minuta na 1 i 2, to sitno što ostane iza njih bi uzeo Holins u defanzivno orijentisanim petorkama, a ostatak vremena bi naravno igrao na 3. Tu bi verovatno Lazić imao određenu prednost u odnosu na Dobrića zbog on ball odbrane, mada bi se i za potonjeg možda moglo naći 10-ak minuta.

 

Holand bi bio šilbovan, Lazarević bi bio van standardne rotacije, Marković bi bio treći plej koji igra samo kada baš mora (odmaranje nosilaca u ABA), Ivanović je obesmišljen dolaskom Kampaca i za njega realno nema mesta... Mada bi eto mogao on da ima tu ulogu umesto Pefija. 

 

Ideja vodilja bi bila što manje minuta sa jednim ball handlerom u petorci i što manje minuta bez jednog on ball defanzivnog specijalca koji brani najboljeg protivničkog napadača. To u praksi znači Kampaco-Nedović, Vildoza- Nedović, Kampaco-Vildoza kombinacije na bekovskim pozicijama i gro minuta za Lazića i Holinsa na trojci, zbog defanzivnog balansa.

 

Tako je, dovesti Holinsa i onda van rotacije praktično izbaciti 4 igrača. Sounds like a plan. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Holins sa ulogom koju ima u Makabiju šutira 25 posto za tri iz 24 pokušaja u 14 kola EL Ima smisla ići mu ispod bloka ili mu braniti samo prodor. Lazić je uglavnom na 35, Lazarevic trenutno na 31...koliko je i Holins imao prosle sezone u EL.
Nama sada na poziciji krila nije preko neophodan igrač sa zavidnim ball handlingom, što ni Holins nije, jer će se trojka znatno brže oslobadjati lopte, i biće još manji ,,usage" za tu poziciju.








  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Tako je, dovesti Holinsa i onda van rotacije praktično izbaciti 4 igrača. Sounds like a plan. 

 

Realno i nisu neki igrači pa da je velika šteta ako budu van rotacije:default_coffee:

 

Mada ja ne mislim da je pojačanje tu neophodno, samo pišem hipotetički kako bi to moglo da se posloži... Zamena za Martina bi morala biti apsolutni prioritet, preko toga ne mora ništa što se mene tiče. 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Guru said:

 

Realno i nisu neki igrači pa da je velika šteta ako budu van rotacije:default_coffee:

 

Mada ja ne mislim da je pojačanje tu neophodno, samo pišem hipotetički kako bi to moglo da se posloži... Zamena za Martina bi morala biti apsolutni prioritet, preko toga ne mora ništa što se mene tiče. 

Znam da nisi njihov fan i znao sam da pišeš iz svog ugla, a ne kao pretpostavka da bi Duško tako hteo. 

Iskreno, takve stvari se ne rade usred sezone kada je dobar momentum i kad smo vezali ovoliko pobeda sa ovim igračima. 

Hemija je dobra i ja ne bih dirao ništa preko onoga što je neophodno. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Znam da nisi njihov fan i znao sam da pišeš iz svog ugla, a ne kao pretpostavka da bi Duško tako hteo. 

Iskreno, takve stvari se ne rade usred sezone kada je dobar momentum i kad smo vezali ovoliko pobeda sa ovim igračima. 

Hemija je dobra i ja ne bih dirao ništa preko onoga što je neophodno. 

 

 

  verujem da kad je Dusko dolazio da je vec tada bilo reci o doselekciji u samim pregovorima...posto smo krenuli sa pobedama to je kupilo vreme da se mozda sacekaju neki bolji igraci...

 tako da ovo sve sto se desava sad moglo se desiti i pre mesec dana da je krenulo lose...

 ja isto na trojci ne bih nista dirao, izuzetak bi bio jedino Kalina ako uspe da raskine sa Barsom...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kankkunen said:

Čovek je pre mesec dana odigrao poslednju utakmicu, cela 4 minuta ... i sad se očekuje da igra posle dva treninga.

Pa nije video igrica u pitanju. Treba malo vremena.

Ma nije stvar u tome. Naravno da Kampaco nikako ne bi mogao imati bitnu ulogu večeras.

Mene, kao i Lakija, nervira princip da se s jedne strane bahatiš dovodeći vrlo skupe igrača, a s druge imaš aktivne dugove koji ti komplikuju funkcionisanje. Da ne govorim kako je klub blatantno lagao da je samo neki papir u pitanju, dok nije EL saopštila da se o dugovanjima radi.

Meni izgleda da bismo mogli ozbiljno da se izblamiramo pred čitavom Evropom zbog nepouzdanih finansija.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mister-no said:

Lepo bi bilo da mladi igrači pogledaju Mačvana kod Mileta deo gde kaže da je kao mlad otišao kod Duška Ivanovića umesto u Makabi, on bi od njega napravio igrača..
Prema tome Petruško, Dalibore, Tope i ostali, tu je EL, tu je Duško, uživajte i zapnite.. I ispunite vaše (i naše) snove...

Retko normalan lik, kajem se što sam se drao da vrati konju glavu.

 

Što se tiče tekme , ako izbegnemo da nas siluju pod košem i ako budemo poštovali loptu možda ima nade za pristojnu utakmicu.

Vezenkov ne dribla skoro uopšte ima mnogo brz izbačaj možda je rešenje Lazarević na 4 da mu uđe u dres

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Milos 3.14 said:

Retko normalan lik, kajem se što sam se drao da vrati konju glavu.

 

Što se tiče tekme , ako izbegnemo da nas siluju pod košem i ako budemo poštovali loptu možda ima nade za pristojnu utakmicu.

Vezenkov ne dribla skoro uopšte ima mnogo brz izbačaj možda je rešenje Lazarević na 4 da mu uđe u dres

 

Kad je neko okacio link hteo sam da napisem da je Macvan jedna od gotivnijih glava koja je igrala u Partizanu poslednjih 10tak godina, pa se ugrizoh za jezik jer bi neko to mozda pogresno shvatio. Ja se licno to nisam drao, uvek mi je bio kul lik.

  • Like 11
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, bosMan_jr said:

Usao sam zbog njega u analizu neku, i da li stvarno DJ Cooper baca 16.8 ass prosecno u Izraelu?! 
ludilo

Da, nerealan.

Moja zelja jos dok je bio u Po Ortezu, ali najvise cu ga pamtiti po onom skandalu gde je na doping testu umesto svoje mokrace, dao mokracu svoje devojke i ispao da je trudan, lud lik 1/1

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Желео бих да поделим са свима моју бојазан.

Својевремено је за нас играо Дивац пар утакмица за велике паре. Била је велика еуфорија, интересовање публике, а резултати су били скромни.

Кампацо је сјајан играч, али се питам колико је он клубу нашег реномеа неопходан? Ми као да се спремамо да нападамо ф4 ел (а не делује ми да смо и са Кампацом довољно јаки за тако нешто), а приде дугујемо пара и пара играчима. Из сезоне у сезону се довијамо, крпимо и сад одједном капиталац у мрежи.

Нема сумње да ће он, ако све буде у реду (администрација, здравље...), бити одлично појачање, да ћемо уживати што гледамо таквог аса, само се питам шта је стварна идеја овог потеза.

Надметање са комшијама у бацању државних пара? 

Борба за трофеј Аба лиге?

Борба за ф4 ел?

Жеља да се људима пружи прилика да оваквог играча гледа уживо?

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...