Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Just now, bodo said:

šta je to spominjanje Ljubljane kada nema još potvrde termina odigravanja utakmice koju doduše jedva čekam da je mogu ispratiti uživo da vidim mojstre na delu

Od kad je postalo cudno pisanje o necemu bez razloga na ovoj temi? 😀

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Benito said:

Sezona 20/21 sa SO na klupi ako se ne varam?

Ne, to je moralo biti mnogo ranije...

 

EDIT: 22.12.2016. https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/game-center/2016-17/crvena-zvezda-mts-belgrade-real-madrid/E2016/106/#boxscore

 

Taylor 7/10 za tri. Mislim da je to retko ikad vise ponovio.


EDIT 2: I nije u EL nikad vise tako dobro gadjao... https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/players/jeffery-taylor/records/006546/

Edited by drakon1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

29 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Znaci moze Tejlor koji nije igrao nigde godinu dana, a problem je Raduljica 🙂

Nisam video da je bilo ko odusevljen Tejlorom kao opcijom, ali je za Raduljicu licno Pol Dzordz.

 

Opet kazem da nam ta pozicija ne treba biti prioritet, ako smo nasli cup sa zlatom super, moze i trojka, ali daj prvo centra.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

 

Nisam video da je bilo ko odusevljen Tejlorom kao opcijom, ali je za Raduljicu licno Pol Dzordz.

 

Opet kazem da nam ta pozicija ne treba biti prioritet, ako smo nasli cup sa zlatom super, moze i trojka, ali daj prvo centra.

Naravno da nije. Igrao je lose i prosle godine, a zamisli posle 6 meseci neigranja.

Imamo 4 centra, a prioritet je centar. Moze biti, ako trener tako bude hteo inace po meni je bitnija pozicija 3 sa poenima u rukama.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, LevonKendal said:

Vildoza potpisao 13og, utakmica sa Olimpijom trebala biti 15og. 
 

Imali sko mogucnost da ga registrujemo, ne znam jesmo li.

 

Da, sad vidim. Zapravo, utakmica je zakazana bila u nedelju, 16. oktobra. Pitanje je samo kada je registrovan, s obzirom na to da je potpis objavljen u cetvrtak.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Naravno da nije. Igrao je lose i prosle godine, a zamisli posle 6 meseci neigranja.

Imamo 4 centra, a prioritet je centar. Moze biti, ako trener tako bude hteo inace po meni je bitnija pozicija 3 sa poenima u rukama.

Raduljica ne igra ozbiljnu kosarku vec 5 godina, a i pre 5 godina je bio ograniceno upotrebljiv u danasnjoj kosarci. Ovaj je do juna bio u Realu, ne vidim nikakvu slicnost.

 

Imamo i 4 krila, pa sta? Ta krila bar mogu da odbrane nesto, ovi centri ne mogu nista. 
 

Poeni u rukama? Sta ce nam, hocemo li da dajemo 130 po utakmici? A da primamo 132?

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...