Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

43 minutes ago, Babaduka said:

 

Ovde je to izgledalo lepo

Ovo je bas ta tekma sa Megom koju sam pominjao, u zelezniku koja je najavljivana kao borba nase dve buduce cetvorke u reprezentaciji, Luka je pokidao i sut je bio za 3 stoprocentan... na kraju obonica ispadose centri 😂

Inace covek je kao mlada cetvorka imao prosek oko 35% (ne gledam samo el jer je on bas bio premlad da bi se ocekivalo na tako visokom nivou dobri procenti)

Ali zamisli da je to islo nagore sa iskustvom flertovao bi sa 38-40% ali nazalost povrede promena mehanike suta i strmoglavi pad

Cak je i prve sezone promene mehanike suta i bacanja uzas gadjao sa nekom zadrskom...kp je tu kriv boga pitaj

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, drperce said:

Ovo je bas ta tekma sa Megom koju sam pominjao, u zelezniku koja je najavljivana kao borba nase dve buduce cetvorke u reprezentaciji, Luka je pokidao i sut je bio za 3 stoprocentan... na kraju obonica ispadose centri 😂

Mislim da mu je ovo bila i utakmica karijere. 

Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da je Dusko slican Deji po pitanju davanja prilike igracima koji su van 12, u smislu da je nece dobiti samo zato sto nosioci treba da odmore, vec moraju i da je zasluze na treningu.

Verujem da Ilic i Lazarevic rade sjajno i da bi drugopomenuti bar u ABA trebalo da igra svaku, ali, kouc ima svoje zamisli i mozda zeli da proba neke stvari sa igracima koji ce igrati derbi.

 

Vrlo realan scenario da prvo poluvreme odigramo sa najjacim sastavom pa da posle spustimo gas i vidimo Topa i jos po nekog novog u igri.

Meni bi prvi izbor za odmor bili Luka i Luka, przili su fino ovih dana, Mitar bio i sa reprezentacijom ranije, a treba imati u vidu i duplo kolo koje sledi nakon Partizana.

Link to comment
Share on other sites

Večeras protiv SC. Zanimljivo da je Studentski od 8 kola imao čak 6 gostovanja. Uzimajući to u obzir imaju dobar učinak od 4 pobede i 4 poraza. Na svom terenu obe utakmice su dobili. Ne treba ih potceniti. Nadam se da će Dobrić nastaviti tamo gde je stao, da još više podigne samopouzdanje.

Edited by Volter
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, NikadProtivKaline said:

od dalibora su izgleda svi vec digli ruke

 

Ovo je meni baš misterija. Nije mi djelovao kao neko ko baš neće da radi i ne može da se uklopi. Spominjala se neka povreda, ali to je davno bilo. Nije ga bilo kod VJ, nema ga ni kod Duška.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Tamburinjo said:

@Šarac kad si vec u kancelariji. Kakva je ovo zabrana od EL za dovodjenje igraca. Poprilicno sturo saopstenje od kk kao proceduralna greska. Nekako mi je proslo ispod radara a sumnjam da bas da je neki nebitni faks stigao prekasno. 

Nema veze sa parama, kao kada odete na salter u opstinu i vi mislite sve si spremio da vam udare pecat za nesto, a salterusa kaze, fali vam papir od pokojnog dede......... ajd kad to dostavis stani u red ponovo pa se vidimo, do tada, ko je sledeci na redu.

 

to sto je zabrana za registraciju nista ne menja situaciju oko dovodjenja..... 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Darko Pancev said:

Da vidimo danas Ilica ,Raduljicu i Lazarevica na terenu ,sko ne igraju ovakve utakmice onda mi nije jasno sta ce uopste u timu !Topic malubar 10-15 min mora da igra 

 

topić ima taj sludes da đuska svake nedelje a što se ostalih igrača tiče, koji bi mogli da imaju neke minute u el (lazarević, možda ilić), jasno je da ivanoviću nije prioritet da razigrava sve redom, već da eto u decembru formira ekipu koja igra redovno i zajedno.

 

uostalom, valjda možemo da poverujemo dušku da na treningu sve može da vidi i da igraju oni koji su trenutno najbolji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Naša posla 2.1 said:

15€ cena ulaznice večeras…

 

Skuplje nego za Evroligu…

 

Nije naš predsednik cvećka, ali ni ovi drugi “prepošteni”…

 

 

Pa to im je jedinstvena prilika da ljudi nešto zarade. Šta nije bila slična situacija onomad u Laktašima kad je Zvezda gostovala a Dodik zapaprio cenama ulaznice. Ekonomija čista. A i Trottersi ne dolaze često. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, bodo said:

Pa to im je jedinstvena prilika da ljudi nešto zarade. Šta nije bila slična situacija onomad u Laktašima kad je Zvezda gostovala a Dodik zapaprio cenama ulaznice. Ekonomija čista. A i Trottersi ne dolaze često. 


Ovo nema veze sa ekonomijom…

 

Da ima prodao bi 2.000 ulaznica po 5€ ovako neće ni 100…

 

Videćemo cenu ulaznica kada bude gostovao Partizan…

 

Ovo je čisti balkanski primitivizam i ništa drugo 💯

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darko Pancev said:

Da vidimo danas Ilica ,Raduljicu i Lazarevica na terenu ,sko ne igraju ovakve utakmice onda mi nije jasno sta ce uopste u timu !Topic malubar 10-15 min mora da igra 

Zato što to ne radi nijedan ozbiljan trener.

Kakva je poruka ako izbacuješ nosioce u ABA, a ubaciješ one koji su van 12 ? Poruka je da je ABA nebitno takmičenje i da tu može opušteno, a nije tako i naravno da to nisu radili ni Ra , a neće ni Duško.

Lazarević i Ilić da treniraju i da čekaju šansu u slučaju povreda, da vežbaju šut i vide šta će dogodine 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ivanović je rekao za Ilića da je odličan i da dobro radi. Ne vjerujem da bi on to rekao da stvarno ne misli tako. Za Ilića je problem što i Ivanović koristi Petruševa na 4. Tako da smo tu dobro popunjeni sa Bentilom i Petruševim. Ja jedinu šansu Ilića vidim u tome da Filip pređe na 5. U tom slučaju bi se otvorio prostor za njega. Nije nemoguće da do toga dođe u toku sezonu, ali trenutno je situacija drugačija.

Edited by Kvaratskhelia
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jel zna ko od insajdera sta Raduljica radi na treninzima? Trenira li uopste?

Kako fizicki izgleda dabogda da se oznojio dva puta otkako je dosao.

Koriste li ga bar da digne ruke pa da vezbaju sut preko njega?

Ovako mi izgleda kao klasican uhljeb u drzavnoj firmi kad u vec prenatrpanoj kancelariji donesu jos jednu stolicu za novog radnika primljenog preko SNSa

koji i sam ne zna sta treba da radi.

  • Like 10
  • Thanks 3
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Clash said:

Jel zna ko od insajdera sta Raduljica radi na treninzima? Trenira li uopste?

Kako fizicki izgleda dabogda da se oznojio dva puta otkako je dosao.

Koriste li ga bar da digne ruke pa da vezbaju sut preko njega?

Ovako mi izgleda kao klasican uhljeb u drzavnoj firmi kad u vec prenatrpanoj kancelariji donesu jos jednu stolicu za novog radnika primljenog preko SNSa

koji i sam ne zna sta treba da radi.

Razvozi igrače sa treninga.

  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Clash said:

Jel zna ko od insajdera sta Raduljica radi na treninzima? Trenira li uopste?

Kako fizicki izgleda dabogda da se oznojio dva puta otkako je dosao.

Koriste li ga bar da digne ruke pa da vezbaju sut preko njega?

Ovako mi izgleda kao klasican uhljeb u drzavnoj firmi kad u vec prenatrpanoj kancelariji donesu jos jednu stolicu za novog radnika primljenog preko SNSa

koji i sam ne zna sta treba da radi.


Kaže da se nikada bolje nije fizički osećao i da spreman čeka svoju šansu. Plus sada ima i iskustvo tako da može da doprinese u razlicitim situacijama. 
:)

Link to comment
Share on other sites

Ne dozivajte Lazarevica. 

Kosarka nije rukomet. 

Svaka njemu cast na zalaganju, ali je antipropaganda kosarke gledati ga kako lomi table i obruce. 

Lazarevicu je FMP max. 

Tako smo i od Radanova pokusavali da pravimo nesto, pa smo samo izdangubili. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...