Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Osim 2/4, preostale 3 cetvrtine smo odigrali bas onako kako nam odgovara protiv ovakvog rivala. Pa cak i ta drugu cetvrtinu smo izgubili svega poen razlike, ali to svakako nije nacin na koji treba igrati protiv komsija. 

 

Vidim da se neko usudjuje da kaze kako ovaj derbi nije previse bitan i da ga je mozda Partizan i tankovao, sto je po meni suludo pogotovo ako se uzme u obzir prethodna sezona gde je upravo taj prvi derbi na neki nacin i odredio prvoplasiranog na kraju. Pogotovo kada se dobije 16 razlike, sto ostavlja prostor za poraz u gostima do te razlike. A i prvi derbi u sezoni je specifican jer se tu u startu postavljaju stvari na svoje mesto.

 

Mi ne samo da smo u ovom trenutku tim sa boljom formom, energijom i hemijom od Partizana, nego smo i bolji tim u globalu. Oni imaju bolje individualce, ali smo mi bolje poslozeni sa dva lider igraca i ostalima koji svako na svoj nacin daje doprinos igri i rezultatu. 

 

Partizanova odbrana je uzasna, dali smo 90 poena a da se nismo ni pomucili. Sta reci kada je cak i Holand uspevao da pobegne iz blokova i dobije loptu u otvorenoj poziciji za sut. 

 

Jako bitna pobeda za dodatno samopouzdanje. Usli smo u ozbiljnu seriju pobeda, a u petak mora pasti i Virtus.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Benito said:

Pa jeste, rekao je njegov stari u nekom skorijem intervjuu da je bas zagrizeni Zvezdas od malih nogu.

Jesu. Znam mu staroga još iz mojih dana u Ljubljani i Sloveniji. A sa bliskim mu rođakom sam bio suigrač i cimer. Mislim da vuku poreklo sa Kosova ali i da u familiji postoji samo Zvezda. 

  • Like 12
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

jao nemojte te vujosevicizme.

jel moguce da se i dalje kolektivno secemo na duletove partizanstine.

 

sto neko rece, dusko je gospodin coek, u rangu radonjica, samo bolji zanatlija.

 

ima valjda dovoljno materijala da worshipujemo njegove reci i dela a ne da poturamo tudje [sry fendere, nista licno, trigerovan sam].

  • Like 24
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

jao nemojte te vujosevicizme.

jel moguce da se i dalje kolektivno secemo na duletove partizanstine.

 

sto neko rece, dusko je gospodin coek, u rangu radonjica, samo bolji zanatlija.

 

ima valjda dovoljno materijala da worshipujemo njegove reci i dela a ne da poturamo tudje [sry fendere, nista licno, trigerovan sam].

 

Neka, neka ... treba to. Evo vec 10tak god im se obija o glavu svaka bljuvoka koju je doticni trovac izustio ... bukvalno ih je sve snaslo. I neka potraje ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kankkunen said:

 

normal_20221128215214_STJ_1026.jpg

Ko je ovaj pomoćni, desno ...

 

Nas covek, zove se Mladen, ali nema sanse da se setim prezimena. Trenirao sa mnom u mladjim danima 🙂 Sretao sam ga povremeno, znao sam da se bavi trenerskim poslom, ali nisam imao pojma da je ovako daleko dogurao.

 

edit: setio se, Mladen Manojlovic

 

https://basketball.eurobasket.com/coach/Mladen-Manojlovic/59803?Women=1

Edited by pantelia
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Урош19 said:

 

 

Baš sam hteo to da spomenem. 😄

 

Pobeglo čoveku, jbg. Nije baš neki lingvista, pa mu se dešavaju lapsusi u toku prenosa, ali je zanimljiv  kao stručni komentator u paru sa Bavcom.

 

Btw, čisto da se zna. On je ovde krenuo da kaže kako je konačni rezultat može da zavara, jer je utakmica ipak bila u večem delu dosta kompetitivnija, nego što rezultat pokazuje. Tako da o nekom disrespectu nema govora.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kvaratskhelia said:

I ja sam prije za neku 2/3 opciju nego za pleja. Ako dovedemo pleja nastaće prava gužva kad se Džoni vrati. 

 

Možda i ne, s obzirom da Duško ne robuje tim pozicijskim normativima, nego često igra sa dva pleja, tri beka itd itd. U zavisnosti od situacije. Tako da bi u slučaju dovođenja još jednog pleja verovatno više igrali sa dva pleja u petorci i to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kvaratskhelia said:

I ja sam prije za neku 2/3 opciju nego za pleja. Ako dovedemo pleja nastaće prava gužva kad se Džoni vrati. 

Plejom bi popunili tu rupu na dva,jer je Vildoza sekundarni plej/dvojka.E sad sve zavisi od profila tog pleja,ako bi bas legao moguce da bi vise doneo nego trojka iako su tu Dobric i Holand....Fali tu nekih stvari na pleju da ne duzim i Vildoza bi bio bolji da igra igru kao u Baskoniji,Argentini itd.Sigurno bi dobili tim dolaskom,sad da li je to vise nego kada zamenis EK Holanda,ne znam,videcemo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...