Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

4 minutes ago, VukVule1988 said:

Nisam bas to skontao tacno. Ovo je sa MCZ foruma. Uglavnom, tvrdi se da pare nisu problem za sledecu sezonu i da ce se nuditi milionski ugovori proverenim EL igračima. 

Onda sa posebnom paznjom pratimo F4 EL😀 moglo bi tu fino da se probere

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VukVule1988 said:

Nisam bas to skontao tacno. Ovo je sa MCZ foruma. Uglavnom, tvrdi se da pare nisu problem za sledecu sezonu i da ce se nuditi milionski ugovori proverenim EL igračima. 

Mogao bi onda jedan Klejburn da padne sa neba pa u bedra.😂

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, necke said:

Pa i ABA je neko medjunarodno takmicenje. Meni bi smetalo da se igra samo KLS i da Czv i Kkp imaju astronomske budzete a da ostali klubovi nemaju ni za leba, jer bi mi smetalo ignorisanje manjih klubova od strane drzave. Ali kakve veze ima AV sa Buducnosti, Cedevitom, Cibonom, Zadrom? Iste kao i Florentino Perez sa Zvezdom i Partizanom.

 

Pa evo, igraju i KLS i KRK i imaju zagarantovano finale svake sezone zbog miliona koje primaju nego jedan klub smara da i to igra.

 

Sto se tice ABA lige, u pitanju su slicne zemlje po ekonomskoj snazi (neke malo losije, neke malo bolje), zna se ko tu strci.

 

25 minutes ago, VukVule1988 said:

Nisam bas to skontao tacno. Ovo je sa MCZ foruma. Uglavnom, tvrdi se da pare nisu problem za sledecu sezonu i da ce se nuditi milionski ugovori proverenim EL igračima. 

 

Klub se sve vise i vise pretvara u Frankenstajnovo cudoviste prema kojem cak i siroti Viktor odseca odbojnost.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Dusko, znas sta ti je cinjeti. 

Sto vise Dzonija, Pefija, Dobrica u Moraci pa da se odluci u Beogradu u majstorici

Ma koliko god ovo bilo privlacno nikad ne bih voleo da moj klub ovo radi.

Zasto?Jer nam se moze obiti u glavu takvo razmisljanje.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Лакибет, Сокер, Меридијанбет, Миленијум (Адмирал, Новоматик и ко још ту улази)... 

 

Шта би са оним да је потписан ове сезоне вишегодишњи уговор са Меридијаном, који је највећи спонзорски уговор у историји?

5 hours ago, VukVule1988 said:

Nisam bas to skontao tacno. Ovo je sa MCZ foruma. Uglavnom, tvrdi se da pare nisu problem za sledecu sezonu i da ce se nuditi milionski ugovori proverenim EL igračima. 

 КК Следећа Сезона? Враћамо стари назив?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Don Dusko said:

Ma koliko god ovo bilo privlacno nikad ne bih voleo da moj klub ovo radi.

Zasto?Jer nam se moze obiti u glavu takvo razmisljanje.

Nema kalkulacija, polufinale mora da se završi u Morači. A onda dve nedelje da studiozno i za najmanje sitnice Duško spremi ekipu za derbi. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, John Terry said:

@Problem sa licnim greskama Mozes li mi reci koji skaut je za Topica izjavio da je najveci talenat u Evropi posle Doncica?

 

@Problem sa licnim greskama Možda nisi video pitanje, pa da ponovim. Pošto si mi napisao da pohvale koje si izneo na račun Topića, da je najveći evropski talenat posle Dončića, nisu hvalospevi nego legitimni stavovi skauta čiji je to posao, možeš li mi napisati koji su to skauti izjavili i kada?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, John Terry said:

 

@Problem sa licnim greskama Možda nisi video pitanje, pa da ponovim. Pošto si mi napisao da pohvale koje si izneo na račun Topića, da je najveći evropski talenat posle Dončića, nisu hvalospevi nego legitimni stavovi skauta čiji je to posao, možeš li mi napisati koji su to skauti izjavili i kada?

Можда је око Топића најреалнији начин размишљања кад бисмо сагледали са одмаком њега као играча и замислили да је играч Борца, рецимо (плус да није син Миленка)...да ли би га видјели као дио ростера идуће сезоне у евролиги?...реално, сумњам да би се причало о томе...болно је спор...

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Умемдакажемсамодверечи... said:

Можда је око Топића најреалнији начин размишљања кад бисмо сагледали са одмаком њега као играча и замислили да је играч Борца, рецимо (плус да није син Миленка)...да ли би га видјели као дио ростера идуће сезоне у евролиги?...реално, сумњам да би се причало о томе...болно је спор...

 

Priča je išla ovako: Nakon utakmice sa Realom, ja sam konstatovao da je dečko odigrao odlično, da je dao 40 poena i da smo ipak izgubili, aludirajući na to da je prerastao svoju generaciju i da treba da ide u prvi tim. @Don Dusko mi je, čini mi se, skrenuo pažnju na to da je u ovim godinama bitnije da igrač uči kako se igra timski, da sazreva, nego li da osvaja neke titule, sa čim sam se složio potpuno. Ja sam stava kao Marin Sedlaček, da deca ne treba da budu pod pritiskom da osvajaju sa 15-16-17 godina, već da se tehničko taktički razvijaju. Dao sam primer Dejana Muslija, koji je u juniorskoj konkurenciji bio malte ne Shaquille za sve ostale igrače. I tu mi se ubacio forumaš kog sam pitao sa konstatacijom da je Topić najveći talenat nakong Dončića i da mu je talenar nerealan ili nestvaran... ne sećam se tačne reči pišem iz glave. 

 

Ja sam na to rekao da je to kontraproduktivno i da ne treba da pišemo hvalospeve nego da damo šansu igraču, kao klub, da igra i vidimo dokle će da dogura.

 

Onda sam dobio opasku da to nisu hvalospevi nego izjave skauta kojima je to posao.

 

Ja sad pitam koji je skaut izjavio to i tim rečima, jer ja to nisam čuo. Predpostavljam da to nije neki Mile Klića nego neki relevantan skaut, ako se već citira. Evo živo me interesuje.

 

Ne bi bilo korektno prema raspravi razbacivati se lažnim i nepostojećim argumentima.

 

Ponoviću, talenat kod Topića je evidentan, ali mislim da je "najveći talenat nakon Dončića" ipak neutemeljen stav.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Умемдакажемсамодверечи... said:

болно је спор...

U sportovima sa loptom je bitno da je lopta brza, a i kazu da je igrac brzi bez iste. 

Naravno da necu da ga poredim sa Doncicem i Jokicem po kvalitetu / talentu, ali ova dvojica igraju u svom ritmu (sporom) i ne vidim da im iko ista moze. 

Neka decko vezba, pa cemo da vidimo. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wingwalker said:


 

 


Tatku to smetalo nie...;)

 

дај Боже да гријешим и да син у нашем дресу досегне неслућене висине, али, најискреније, радије бих изабрао Јовића или Ђуришића од тих младих играча...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...