Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Izostanak Papapetrua kod komsija dosta pojednostavljuje i olaksava stvari kada je odbrana 1v1 u pitanju kod nas. Moci cemo bez problema da pustimo Lazarevica na Exuma, sto ne bi bio slucaj da je Papapetru tu jer je fizicki mnogo dominantniji na poziciji 3 od recimo naseg Dobrica, dok od Lazica nije jaci ali je ipak visi za 12cm. Njima ce na 2/3 minute uzeti Panter, Naneli, Trifunovic i Andjusic sto mozemo da pokrijemo bez problema odbrambeno. Na visokim pozicijama ce Bentil i Petrusev biti na pravom testu, ne sme se pustiti Ledeju da nas natrpa kao u poslednjem duelu, pogotovo Petrusev mora odbranu da odigra do poslednjeg momenta, tj dok ovaj konacno ne uputi sut ka kosu. Naravno sve ovo pod uslovom da se i mi i oni plasiramo u polufinale.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, СтелаРоса said:

Izostanak Papapetrua kod komsija dosta pojednostavljuje i olaksava stvari kada je odbrana 1v1 u pitanju kod nas. Moci cemo bez problema da pustimo Lazarevica na Exuma, sto ne bi bio slucaj da je Papapetru tu jer je fizicki mnogo dominantniji na poziciji 3 od recimo naseg Dobrica, dok od Lazica nije jaci ali je ipak visi za 12cm. Njima ce na 2/3 minute uzeti Panter, Naneli, Trifunovic i Andjusic sto mozemo da pokrijemo bez problema odbrambeno. Na visokim pozicijama ce Bentil i Petrusev biti na pravom testu, ne sme se pustiti Ledeju da nas natrpa kao u poslednjem duelu, pogotovo Petrusev mora odbranu da odigra do poslednjeg momenta, tj dok ovaj konacno ne uputi sut ka kosu. Naravno sve ovo pod uslovom da se i mi i oni plasiramo u polufinale.

Teorija fercera.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, СтелаРоса said:

Izostanak Papapetrua kod komsija dosta pojednostavljuje i olaksava stvari kada je odbrana 1v1 u pitanju kod nas. Moci cemo bez problema da pustimo Lazarevica na Exuma, sto ne bi bio slucaj da je Papapetru tu jer je fizicki mnogo dominantniji na poziciji 3 od recimo naseg Dobrica, dok od Lazica nije jaci ali je ipak visi za 12cm.

 

Da, Lazarevic bi mogao biti X faktor, stvarno bi bila greota da zbog povrede protiv Zadra propusti kup.

Link to comment
Share on other sites

Čitam juče i prekjuče mahom na komentarima na nekim portalima kako se Čović folira, kako ustvari sigurno igramo kup zato što moramo i tako nešto slično. Na stranu sve Čovićeve zajebancije i sve ostale sprdnje, zašto moramo da se pojavimo na kupu? Koje su konsekvence ako se klub ne pojavi na kupu? KKP prošle sezone nije igrao KLS i nije se desilo bukvalno ništa. Šta bi se to desilo da sada KKCZ ne dođe na kup?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Trigger said:

 Šta bi se to desilo da sada KKCZ ne dođe na kup?

Ne bismo odbranili trofej od prosle sezone, to bi se desilo.

Nismo mi toliko veliki klub da, zbog postupaka drugog kluba, na takav nacin odustajemo od trofeja. 

Svaki trofej je bitan.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Manoly said:

Ne bismo odbranili trofej od prosle sezone, to bi se desilo.

Nismo mi toliko veliki klub da, zbog postupaka drugog kluba, na takav nacin odustajemo od trofeja. 

Svaki trofej je bitan.

Naravno, slažem se, imam isto mišljenje. Ovo sam više pitao zato što me zanima šta bi se desilo po pravilima ako ih uopšte ima?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne kazem da ne treba da igramo kup, čak naportiv, ali ako se neko na kupu povredi baš sada kada smo svi kompletni i dok imamo sanse da se borimo za top 8, onda bih radije birao da preksočimo. Naravno, isto tako ako Ivanovic proceni da je bolje za igrače da ne igramo, u potpunosti ga podržavam, dok sa druge strane ako to bude Čovićevo merenje patke, onda sam protiv toga.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Pacino said:

Ne kazem da ne treba da igramo kup, čak naportiv, ali ako se neko na kupu povredi baš sada kada smo svi kompletni i dok imamo sanse da se borimo za top 8, onda bih radije birao da preksočimo. Naravno, isto tako ako Ivanovic proceni da je bolje za igrače da ne igramo, u potpunosti ga podržavam, dok sa druge strane ako to bude Čovićevo merenje patke, onda sam protiv toga.

Ivanovic da proceni da je bolje da ne igramo nacionalni Kup jer smo sada kompletni? Je l si ti ozbiljan? Ja stvarno ne znam da li neke postove pisu odrasli ljudi.

 

Sta mislis i da pitamo EL da ne idemo na gostovanja, da se neko ne bi prehladio u avionu? 

  • Like 10
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Trigger said:

Čitam juče i prekjuče mahom na komentarima na nekim portalima kako se Čović folira, kako ustvari sigurno igramo kup zato što moramo i tako nešto slično. Na stranu sve Čovićeve zajebancije i sve ostale sprdnje, zašto moramo da se pojavimo na kupu? Koje su konsekvence ako se klub ne pojavi na kupu? KKP prošle sezone nije igrao KLS i nije se desilo bukvalno ništa. Šta bi se to desilo da sada KKCZ ne dođe na kup?

Ovo je fazon ako su drugi sto ne i mi. Znaci vrlo lose razmisljanje i ne treba tako da radimo.

 

Ako svi skacu sa mosta sto bih morao i ja? Lepo se pojavimo na kupu odigramo i prodjemo kako prodjemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bosMan_jr said:

Ivanovic da proceni da je bolje da ne igramo nacionalni Kup jer smo sada kompletni? Je l si ti ozbiljan? Ja stvarno ne znam da li neke postove pisu odrasli ljudi.

 

Sta mislis i da pitamo EL da ne idemo na gostovanja, da se neko ne bi prehladio u avionu? 

Hajde malo razmisli o načinu komuniciranja. Ja tebe niti u jednom trenutku nisam vređao niti ću. 

Svako pitanje koje si postavio  predstavlja pasivnu agresiju tako da nema potrebe za odgovorima. 

Ono što sam mislio u postu i dalje mislim i i dalje mogu da argumentujem, ali nema potrebe da se tebi sa takvim načinom komunikacije pravdam.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Trigger said:

I to je tačno, ali opet niko da mi kaže zašto mi MORAMO u smislu pravila da igramo kup? KKP je morao da igra KLS, pa nije i naravno nikom ništa.

KKP je morao biti izbacen u najnizi rang takmicenja (znaci III liga Srbije, ja mislim). To zasto nije izbacen je politicko pitanje, kao i sve u ovoj zemlji.

Kazna za neigranje Kupa je verovatno slicna (pricam napamet, jer nisam proverio pravilnik). Verovatno da se ne pojavimo, i mi ne bi snosili nikakve posledice (iz istih razloga kao i KKP), osim sto bi izgubili jedan trofej a i da ne pokusamo da ga odbranimo.

 

Edited by marko_pantelic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

KKP je odbio da igra KLS (necemo o razlozima), KLS je liga u vlasnistvu klubova, nema nizi rang takmicenja, pritisak na KSS da kazni KKP je prvo iz razloga da bi KLS imao gde da posalje KKP u nizi rang jer KSS je nadlezan za nize rangove kosarke, drugo da se KKP sroza a trece da se udari na KSS i na Danilovica. Ovo je samo pojasnjenje, ne inicira dalje polemike niti sta je ko ranije radio ili bilo sta a cinjenica je da ovde ima ljudi koji ne poznaju stvari uopste a polemisu.

 

Pozz

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, bug-byte said:

KKP je odbio da igra KLS (necemo o razlozima), KLS je liga u vlasnistvu klubova, nema nizi rang takmicenja, pritisak na KSS da kazni KKP je prvo iz razloga da bi KLS imao gde da posalje KKP u nizi rang jer KSS je nadlezan za nize rangove kosarke, drugo da se KKP sroza a trece da se udari na KSS i na Danilovica. Ovo je samo pojasnjenje, ne inicira dalje polemike niti sta je ko ranije radio ili bilo sta a cinjenica je da ovde ima ljudi koji ne poznaju stvari uopste a polemisu.

 

Pozz

Sve bi to bilo relevatno da su oni iole neka institucija nego su degradirani kao i sve institucije u ovoj zemlji.Od ustavnog suda do mesne zajednoce u Vlasotincu.

Ovo je isto konstatacija a ne povod za polemiku.

Sportski pozdrav

P.S. Mislim na KSS

Edited by Placebo Lone star
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, bug-byte said:

KKP je odbio da igra KLS (necemo o razlozima), KLS je liga u vlasnistvu klubova, nema nizi rang takmicenja, pritisak na KSS da kazni KKP je prvo iz razloga da bi KLS imao gde da posalje KKP u nizi rang jer KSS je nadlezan za nize rangove kosarke, drugo da se KKP sroza a trece da se udari na KSS i na Danilovica. Ovo je samo pojasnjenje, ne inicira dalje polemike niti sta je ko ranije radio ili bilo sta a cinjenica je da ovde ima ljudi koji ne poznaju stvari uopste a polemisu.

 

Pozz

Dobar ti prvi post na forumu.Pokazao si apsolutno sve sto je potrebno da se prikazes u istinskom svetlu.

3 minutes ago, Placebo Lone star said:

Sve bi to bilo relevatno da su oni iole neka institucija nego su degradirani kao i sve institucije u ovoj zemlji.Od ustavnog suda do mesne zajednoce u Vlasotincu.

Ovo je isto konstatacija a ne povod za polemiku.

Sportski pozdrav

P.S. Mislim na KSS

Prema prvom postu ovaj je dosao sa tacno nula sportskih motiva na forum no dobro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...