Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Pobede protiv Makabija i Albe bi nam vratile realne sanse za top8. Nije Makabi bauk ako se mi trgnemo. Od Martina ne ocekujem nista cak iako bude u 12. Ali zato ocekujem od Vildoze, Nedovica i Petruseva. Njih trojica su nas nosili u pobednickom nizu i vreme je da dodju k sebi. Od ostalih ocekujem da grizu u odbrani. Ja verujem u ovaj tim i Duska, cak i posle ove lose serije, koja bolje da je dosla sad nego na prolece kad se lomi.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Quote

Da, istina je. Bila je dobra ponuda u tom trenutku. Razgovarao sam sa svima iz kluba o tome. – započinje Amerikanac.

Međutim, u tom trenutku želeo je da ostane kući.

– Želeo sam da ostanem kod kuće u tom trenutku. Mnogo ljubavi šaljem Zvezdi. – rekao je Singlton.

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Benito said:

Ti si treci kog pitam gde se suska i nikako da dobijem odgovor, tviter insajderi opet pusteni s lanca?

A jbg, ne bih pisao da sam cuo u prodavnici na kasi. Prosto znam nekog ko zna nekog bliskog klubu. Dusko trazi centra i ima neke svoje zelje. Nece da udje u kljucni deo sezone sa neupotrebljivim Raduljicom i Kuzmicem, Martinom cije je koleno upitno i Mitrovicem koji je nekonstantan. A i jasno je da uz Kampaca neki skocko koji se dobro otvara u piku moze biti ubojito oruzje. Ne znam za imena, inace bih podelio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, goldberg said:

Nabrojao si cetiri imena na jednoj poziciji i njemu nije dosta nego bi i petog centra. :ajme:

 

mogu i ja da nabrojim 4x random forumasa i da to ne bude dovoljno za borbu za plejof, na centru :]

 

sta fali da dovedemo centra, da nece raduljica da se rastuzi?

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja prvi potenciram ovo bahacenje manjine od prekoputa i uvek se pitam zasto to nama nije bar jednom bilo omoguceno ... ali jbg, za plate Kuzmica, Raduljice, Martina, Bentila, Holanda, Ivanovica, Markovica se moglo bolje poslovati

Siguran sam da smo 2 igraca extra klase mogli priustiti za taj novac ... jos i kusur da nam ostane

Link to comment
Share on other sites

Sta ce nam centar sad kad se Martin vraca
Martin nam je mrka kapa siguracija za rasplet sezone. Čoki ga izguglo preko digitrona.

- Hassan Martin - Rode Island will miss the rest of the 2015-16 season due to a knee injury. (februar 2016).

- Hassan Martin was back in the squad after his long and niggling injury. (mart 2019).

- Olympiacos' big man, Hassan Martin misses the rest of the season 2020-2021 due to knee injury. (februar 2021).

- Hassan Martin - Red Star Belgrade is out for two and a half months due to the lateral central ligament rupture in his knee. (decembar 2022).



  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

mogu i ja da nabrojim 4x random forumasa i da to ne bude dovoljno za borbu za plejof, na centru :]

 

sta fali da dovedemo centra, da nece raduljica da se rastuzi?

 

Pa ako ta tvoja cetvorica random forumasa imaju pristojna godisnja primanja onda ces ostati sa ta tvoja cetvorica pojacanja. Raskidi ugovora su nesto sto se desava, pa ako se pronadje model da Raduljica i Kuzmic vise ne budu clanovi kluba, onda slobodno neka dovode koga zele. Ovako, to deluje kao da ima novca za 22 igraca u rosteru sto je suludo cak i za ove sa vrha EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Martin je čovićev promašaj poput Adamsa, Hollanda i Bentila. Ne dovodiš prvog centra sa bogatom istorijom povredom koljena, ako su ti alternative Mitrović i Kuzmić.

 

Ako na sve to dodamo i nasljeđenog Dzonija, Pefija, Kuzmića, pa istorijsku budalaštinu sa Raduljicom, meni je teško da bilo šta zamjerim Dušku pa makar uzeo 0 trofeja.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...