Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, Kankkunen said:

U prvoj sezoni ni toliko, nema šanse ... Pons u Asvelu ima 180k gde je porez duplo veći nego ovde.

 

taj pons u asvelu ce biti neka norma? mi jurimo domace igrace, zbog otadzbinskog pokreta, pa kontam da ih sve placamo malo ili malo vise nego sto vrede.

 

ajde da se nadjemo na 200k, spustio sam sa 450k, mora nesto i dalibor da zaradi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

taj pons u asvelu ce biti neka norma? mi jurimo domace igrace, zbog otadzbinskog pokreta, pa kontam da ih sve placamo malo ili malo vise nego sto vrede.

 

ajde da se nadjemo na 200k, spustio sam sa 450k, mora nesto i dalibor da zaradi.

Ma može, šta nas košta ... :classic_smile:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Domaci igraci igraju za lepu lovu u Beogradu, pogotovo domaci igraci koji svoj prajm provedu u Beogradu i ostaju dugo na okupu, bez prilike da od sporta kojim se profesionalno bave obezbede negde u inostranstvu. Ilic kada je dolazio iz Igokee dolazio je nakon sjajne sezone u ABA, bivsi kapiten juniorske repke i povremeni reprezentativac seniorske reprezentacije, a novinari bliski Igosima su preneli da je od vaseg kluba dobio najizdasniju ponudu, a da je interesovanje postojalo sa vise strana. Ne mozemo da znamo kakav ugovor je potpisan ali taj mit o jeftinim domacim igracima je realno smesan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, duško matić said:

Samo da primetim da se opet na temi proziva Kuper ničim izazvano, a posle će isti ti da plaču moderaciji kad ih bude zajebavao.

 

Smiri se i lepo mi se lično obrati. Ne ovako.

 

Nije prozivan nego napisano da je plata 450k nešto što čak ni on ne bi lupio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BojanaCZV said:

Bice veceras lepa kosarka, ubedjena sam da su nam velike sanse, cak i preko 50% i da je sve u nasim rukama.

 

I mozemo malo, za promenu, da budemo slozni bar na vece kad se igra tekma 🙃

 

Na osnovu čega?

 

50% i više nam nisu šanse ni na jednom gostovanju. Sve su ovo jaki timovi.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, John Terry said:

 

Smiri se i lepo mi se lično obrati. Ne ovako.

 

Nije prozivan nego napisano da je plata 450k nešto što čak ni on ne bi lupio.

Čemu potreba za prozivkom Kupera kada ni ne učestvuje na temi?

Moja greška, što ti nisam direktno udario reply ali nisi ti jedini koji ga stalkuje a medju prvima bude u redu da traži ban za njega posle.

 

Nego, da se vratimo na temu, očekujem da nas Teodosić standardno natrpa ali da ćemo da pobedimo i pored toga.

Edited by duško matić
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

 

Na osnovu čega?

 

50% i više nam nisu šanse ni na jednom gostovanju. Sve su ovo jaki timovi.

 

Nemoj tako teska pitanja meni pliz 🙂

 

Ovo su gostovanja koja mi mozemo da dobijemo, na osnovu prikazanog tokom sezone.

 

Nece nam biti prvi put, a ni poslednji ove nedelje 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, duško matić said:

Čemu potreba za prozivkom Kupera kada ni ne učestvuje na temi?

Moja greška, što ti nisam direktno udario reply ali nisi ti jedini koji ga stalkuje a medju prvima bude u redu da traži ban za njega posle.

 

Nego, da se vratimo na temu, očekujem da nas Teodosić standardno natrpa ali da ćemo da pobedimo i pored toga.

 

Ni ja njeg nisam tagovao jer mi nije cilj da ulazim u prozivku već da napišem i dočaram kolika je glupost ta cifra. Čak ni na tati se to ne bi pisalo.

 

Idemo dalje, nebitno skroz.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, John Terry said:

 

Smiri se i lepo mi se lično obrati. Ne ovako.

 

Nije prozivan nego napisano da je plata 450k nešto što čak ni on ne bi lupio.

 

pisalo se ovde da kalina prima 450k, 700k sa bonusima. ja sam garantovano blizi daliborovoj ceni sa ovim a siguran sam da za te proslosezonske upise nisi nikome odbrusio kako ni kuper ne bi tako lupio, posto valjda prija srcu da je svd jeftino.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Nemoj tako teska pitanja meni pliz 🙂

 

Ovo su gostovanja koja mi mozemo da dobijemo, na osnovu prikazanog tokom sezone.

 

Nece nam biti prvi put, a ni poslednji ove nedelje 🙂

 

Naravno da imamo šanse uvek ali baš 50%+ ...svaka čast na optimizmu.

Just now, uini said:

 

pisalo se ovde da kalina prima 450k, 700k sa bonusima. ja sam garantovano blizi daliborovoj ceni sa ovim a siguran sam da za te proslosezonske upise nisi nikome odbrusio kako ni kuper ne bi tako lupio, posto valjda prija srcu da je svd jeftino.

 

Gde jeftino 150 ili 200k po sezoni? Za dečka od 22 godine sa još nerazvijenim talentom?

 

Valjda ti je jasna razlika između 450k za Kalinu i ovoga.

 

Kalinić je milionski igrač. Tačno je da je imao tad bolju ponudu od Barse ali ni naša nije mala bila.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Kampaco neće moći da igra za Crvenu zvezdu u Evroligi do kraja februara. Vildosa kaže da je samo pitanje vremena kada će njegov sunarodnik pokazati koliko je dominantan i na evroligaškom nivou.

„Prolazi kroz tešku situaciju. Želeo je da sa mnom i saigračima deli teren kada je došao. Ne znam tačno šta se dogodilo sa tom sankcijom, ali znam da ćemo u martu moći da vidimo koliko je Faku dominantan“, rekao je Vildosa, a italijanske novinare zanimalo je da li Vildosa sebe jednog dana vidi u Italiji:

„Moja budućnost je u Beogradu gde se osećam veoma dobro sada. Da igram u Italiji jednog dana? Zašto da ne? Čak imam i italijanski pasoš. Nikad ne reci nikad“.

 

Dvadesetsedmogodišnji Argentinac je sa beogradskim klubom potpisao dvogodišnji ugovor u oktobru prošle godine.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...