Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, LightWeight said:

Новинар плаче зато што му је играч написао да умукне 🤣🤣

комедија

 

poslao gif sa skraćenicom koju je uspeo da skapira iako nije native speaker

 

pre svega, respect za istraživačko novinarstvo, nikad nije lako provaliti sleng na tuđinskom jeziku

 

a onda i respect za hrabrost, izdrži legendo, ne mogu ni da zamislim kako je trenutno njegovoj porodici i njemu 

 

ne znam ima li osnova da nezavisna advokatska komisija predloži neku sankciju? ali da ne kazne Martina, jer i onako ne može da igra trenutno, nego onako njihovo, nešto što će da zaboli; tipa da se oduzme Vildozi sobni bajs pored parketa i da se dozvoli samo steper

Edited by medobrundo
  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 29
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je Covic pogresio i treba kazniti klub a ne Martina zbog ovog tvita. Kako li je onaj jadni litvanski novinar preziveo onaj GIF mogu samo da se dosecam. Predlazem da svi dodamo Rytis u nickove ili STAND WITH LITHUANIA ili zastavu Litvanije, Devil da kaze kako tacno treba da izgleda podrska.

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

za sada smo imali:

 

šokiranost Glikmana i nezavisnog finansijsko-advokatskog panela

 

klovnovsko suđenje na poslednjih x utakmica

 

sagu oko juniora na kraju klupe i Valensijinog češljanja ABA dokumentacije

 

prvo Glikmanovo gostovanje na malim ekranima i pozdrav familiji što je verovala u njega

 

promišljanja Džejmsa na temu može li se od trnja do zvezda u kratkom roku na primeru Zvezde -- uz mogućnost da nam ponudi primer dobre prakse gospodina Alexeya Fedorycheva
(na pauzi pojšanjava sve odlike jednodimenzionalnosti Stefa Karija)

 

ugrožavanje bezbednosti non-native speaker novinara i njegove porodice od strane nasilnog GIF-a na tviteru

 

Savića oktopusa koji brzinom munje dostavlja cedulje klubovima širom Evrope 

 

ovaj average joe pajac Mat Janning koji privodi kraju karijeru u Kawasakiju, pa razmišlja o daljim koracima i gde bi da se uhlebi

 

šta nas dalje čeka od uzbuđenja?

 

 

predlog za Čovketa: na sledeću utakmicu da dođe maskiran u Pingvina iz Betmena -- makar da bude villain do kraja

 

 

 

 

  • Like 10
  • Ha-ha 20
Link to comment
Share on other sites

Sa druge strane, dobro je znati da je Martin i dalje emotivno involviran i verovatno željan povratka; takav nam je i potreban ukoliko izbegne sankcije EL komiteta za ljudska prava, pravdu, slobodu i bezbednost.

 

 

 

Edited by medobrundo
  • Like 24
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

Novinar ima pravo da pise kakve god hoce gluposti i onda kad mu neko odgovori bas onako kako treba, on se kao pickica naduri i tuzaka kod tate 🙂

 

Kakav smo to svet napravili? Prijatelju, kad ulazis u frku, uracunaj da mozes dobiti po tintari.

 

Navodno je i on iznenadjen ovim tekstom, evo sta je posle napisao na tviteru... 

 

Quote

I didn't ask for this to be written and I don't have a problem with Hassan's tweet. Just to be clear I don't feel threatened. I genuinely believe that Hassan Martin was just supporting his own teammate without any intention to hurt me or whatever. I have nothing against him. I just woke up and found this article.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fradler said:

 

Navodno je i on iznenadjen ovim tekstom, evo sta je posle napisao na tviteru... 

 

 

treba istražiti ko sve ima admin pristup basketnews zvaničnom nalogu i ima li ip adresa iz srbije ili sumnjivih vpn-ova

Edited by medobrundo
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Navijaci Zalgirisa su show ove sezone, ne znam da li iko prati euroleague na redditu ali od prvog dana sezone oni placu na Zvezdu, a pojacalo se 100x od kad je potpisan Vildoza, a kad su se spominjala druga imena i kasnije potpisan Kampaco nastao je kolaps 😄 U sustini kako nama Putin licno salje pare da mi trosimo i kako nas nije sramota ...

 

Samo da ih nabijemo sutra pa da se tek onda raskukaju, bila bi mi najdraza pobjeda ove sezone iskreno...

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

I Polonara potvrdio da je postojao dogovor da dođe..

Ocigledno da je hteo u Zvezdu zbog Duška ili u Italiju. Ali mi smo imali zabranu, a vlasnik Virtusa nije dao pare za transfer. Tu je Zalgiris onda ostao kao rezervna opcija, nije ni džabe potpisao samo do kraja sezone. Videćemo jel će da se aktivira priča opet na leto. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...